Quantcast

Totalni rat EU i Amerike: SAD uvode carine na robu iz EU od cak 100%!

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
37.006
Је л' знате оно кад крстиним русогузима објашњавам да су Америка и ЕУ (Немачка) у сукобу, а крстини русогузи који не умеју да геополитику разликују од игре Ризико ми кажу како Америка има војску у Немачкој и да је све то једно исто?
Окупационе трупе у Немачкој ће једног дана да оду.

Bornemisa

Aktivan član
Poruka
1.317
Шта би било кад би било... Стварност је довољно сложена, понекад не тако очиглена и свакако нама обичној публици нису доступне све важне информације. Поред свега тога, да разматрам теорију? Не бих, није занимљиво.

Узлет Кине је почео 80тих, када су западњаци почели да улажу тамо, додуше под кинеским условима. Ако је запад сада схватио, па они су закаснили да немају појма како. Кинези су већ пре извесног времена објавили план да пређу од "made in China" на "designed in China". Ако они желе себи да приуште такву јавну изјаву, то значи да су они итекако спремни да изведу објављено.
Уобичајене кућне апарате и разноразне зезалице од мобилних на даље они већ сада умеју да направе. Постају све бољи и у прављењу аутомобила, авиона... Такође, одавно су нуклеарна сила тако да немају непокривених питања.

Кинеска незаустављивост је сасвим очигледна, ако услови остану слични садашњим. Гаранција да ће тако да буде је то што просечан западњак не би хтео да плати свој непоновљиви мобилни телефон 2000 уместо "само" 1000 долара - цена кинеског рада и делова је свакако много мања него на западу.

Да ли ће запад да се излечи од похлепе, не знам. Они сада као нешто размишљају, али то је само да би спасли своју похлепу. Они покушавају да направе шминку а да систем остане исти.
Западни новинари не доприносе добром обавештавању. То су интересна удружења. Спремни су да се усмере на једну муву... док поред јуриша крдо слонова. Понекад ми је жао обичног народа на западу, мада не много. Сами су бирали. Сами су хтели да очувају колонијализам. Колонијализам запада иде ка распаду.

Западна политика је још увек колонијална, дрска и гледа са велике висине на остатак света. Рекламирају неке ствари које су нормалне у европској цивилизацији - али остатак света има другу природу, њему европејство не треба. Можда за пар векова, када њихова друштва довољно политички сазру.
Западна политика пре пар деценија почела отворено да улаже у комунистичку земљу. Формално, за очекивати је да су у сукобу... Као да су хтели да сукобе комунизам СССРа и Кине, да их заваде. Али, суседи су одиграли паметно и сада су савезници.
Кинески извоз за целу 1980. годину је мањи него што Кина данас извезе робе за један дан. Испада да је тај кинески комунизам одличан систем.
Кина је надиграла запад западним средствима. Свака им част.

Такође, примећујем да је срж западног система увоз људи. Без увоза - они би за 20 година пропали и без Кине као конкурента.
Са филозофске стране гледано: да ли је добар западни систем у којем људи нестају?
Odmah cu ti odgovoriti na pitanje
Са филозофске стране гледано: да ли је добар западни систем у којем људи нестају?
Nije
Sve ostalo uglavno znamo sa time sto sam i rekao da im je rak rana. Dodao bih njihovi proizvodi ne zadovoljavaju odredene zapadne prohteve konkretno podlegao sam i kupio HUAWEI android od prvog dana iako je bio najnovije generacije lose je radio kocio itd. vremenom se pokvario iako je bio pod garancijom nisu hteli da mi ga zamene vec su mi u njihovom servisu zamenili maticnu plocu i ostale glavne delove sto je trajalo nedelju dana, Njihova garderoba ma sta neko mislio i tvrdio nije u rangu sa zapadnom, makar bila kupljena na tom istom zapadu kao prva klasa. Pre cu kupiti kvalitetni proizvod zpadnog renomiranog proizvodaca nego njihov, na kraju i finansijski se isplati pored toga sto je skuplji u ovom slucaju je fraza ako ne znas sta je dobro kupi skuplje tacna.
Nisu oni ovladali tehnikom i tehnologijom kao sto nam se prezentuje za spomenutu garderobu prve klase kada se proizvodi u proizvodnju su ukljuceni cak i kontrolori sa zapada. Ne znam koliko si upoznat sa njihovom kulturom koja takode utice na pomenute procese, a nije im bas naklonjena. Napravili su veliki pomak koji ce se sigurno jos jedno vreme kretati uzlaznom putanjom do svog prirodnog limita.

pustos

Veoma poznat
Poruka
13.768
Прегазиће их Кинези као плитак поток. Мада, и не видим неки други исход дугорочно. Заједно би само одложили неизбежно, можда и за целих 20 година.
Kina moze ravnopravno da trguje sa SAD i EU, ali nema potencijal da ih pregazi ili pokori.

eremita

Zaslužan član
Poruka
115.905
РТ: Амерички војници воле Русију, а за то је крива контрола ума од стране Кремља - Пентагон
Објављено: 09.12.2019.год.

фото: © Global Look Press / White House / RT

Истраживање Института "Реган" показало је да скоро половина америчких војних домаћинстава Русију доживљава више као савезника, него као претњу. Званичници Пентагона сматрају да им је Кремљ испрао мозак.

Годишња национална анкета Института о националној одбрани истражује став Американаца о свим аспектима рата, мира и политике. Најновија верзија, објављена у октобру, садржи више статистичких података него што бисте могли да отресете штапом, али у Пентагону се посебно истиче једна.

Око 46 процената војних домаћинстава Русију види као "савезника", док 28 процената свих америчких домаћинстава дели то уверење. Кина је претекла Русију као највећег непријатеља Америке, наводи се у истраживању.

Истраживачки центар сматра да позитивни погледи на Русију углавном држе републиканци, што би могло објаснити растућу русофилију у војним редовима (амерички мушкарци и жене у униформама обично гласају за републиканце), али врх Пентагона има друге идеје.

„Постоје напори Русије да преплави медије дезинформацијама како би сејала сумњу и конфузију“, изјавила је за Глас Америке портпарол Министарства одбране потпуковник Карла Глисон. Руси то раде, објаснила је она, „лажним наративима осмишљеним за креирање недопуштених саосећајних ставова“.

Да ли се ови наративи убацују у главе војника путем сателита или преко пропагандних зрака које подстичу збуњеност?

"Не, на америчку војску су утицали хакери које спонзорише Кремљ, проруски медији, па чак и „позитивне изјаве председника Трампа о Русији", навео је истраживач Џорџ Бенитез.

"Опасно је", рекао је Бенитез за "Глас Америке". Међутим, он се није осврнуо на свој рад са Атлантским саветом, снажно антируским истраживачким центром који спонзорише НАТО и произвођачи оружја.

Глисон је навела да војска „активно ради на разоткривању и сузбијању руских дезинформација“.

Ако се не прикажу поновне „Црвене зоре“ на америчким базама широм земље, није сигурно на шта се тачно мисли.

Онда опет, можда врх Пентагона има другачије разумевање љубави. Можда високи војни званичници изражавају своју љубав према Русији не држећи „симпатичне погледе“, већ померајући своје снаге што ближе њеним границама, одваживши забрањеног љубавника да направи први корак.
+++++++++++++++++++++++++
Лудило Јенкија УЗИМА МАХА..........:hahaha::hahaha::hahaha:

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
37.006
To su ruski agenti Štazija
Извини, да ли причамо о истом?

Окупационе трупе у Немачкој су америчке и британске, ако се добро сећам, и требало је да буду тамо до 2035. године. Опет, ако се добро сећам, због ипак приметних трошкова то је скраћено на до 2025. године (80 година после Другог светског рата).

То нема везе са Нато базама.

Где су ту Руси и где је ту Штази ?!?!?

Jami19

Elita
Banovan
Poruka
19.499
Извини, да ли причамо о истом?

Окупационе трупе у Немачкој су америчке и британске, ако се добро сећам, и требало је да буду тамо до 2035. године. Опет, ако се добро сећам, због ипак приметних трошкова то је скраћено на до 2025. године (80 година после Другог светског рата).

То нема везе са Нато базама.

Где су ту Руси и где је ту Штази ?!?!?
Nisi znao da su Merkel i Šreder vaši ljudi

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
37.006
Odmah cu ti odgovoriti na pitanje
Nije
Sve ostalo uglavno znamo sa time sto sam i rekao da im je rak rana. Dodao bih njihovi proizvodi ne zadovoljavaju odredene zapadne prohteve konkretno podlegao sam i kupio HUAWEI android od prvog dana iako je bio najnovije generacije lose je radio kocio itd. vremenom se pokvario iako je bio pod garancijom nisu hteli da mi ga zamene vec su mi u njihovom servisu zamenili maticnu plocu i ostale glavne delove sto je trajalo nedelju dana, Njihova garderoba ma sta neko mislio i tvrdio nije u rangu sa zapadnom, makar bila kupljena na tom istom zapadu kao prva klasa. Pre cu kupiti kvalitetni proizvod zpadnog renomiranog proizvodaca nego njihov, na kraju i finansijski se isplati pored toga sto je skuplji u ovom slucaju je fraza ako ne znas sta je dobro kupi skuplje tacna.
Nisu oni ovladali tehnikom i tehnologijom kao sto nam se prezentuje za spomenutu garderobu prve klase kada se proizvodi u proizvodnju su ukljuceni cak i kontrolori sa zapada. Ne znam koliko si upoznat sa njihovom kulturom koja takode utice na pomenute procese, a nije im bas naklonjena. Napravili su veliki pomak koji ce se sigurno jos jedno vreme kretati uzlaznom putanjom do svog prirodnog limita.
Да ли верујеш да ми добијамо последњи разред кинеске робе?
Ако би неко купио тај модел у Немачкој, па га користио овде... то већ има шансу да буде нешто друго.

Морам да приметим да ни западна роба није безгрешна и дуготрајна као некада.

Bornemisa

Aktivan član
Poruka
1.317
Да ли верујеш да ми добијамо последњи разред кинеске робе?
Ако би неко купио тај модел у Немачкој, па га користио овде... то већ има шансу да буде нешто друго.

Морам да приметим да ни западна роба није безгрешна и дуготрајна као некада.
Pisao sam o zapadnoj prvoj klasi, brat od strica mi je bio u poseti bilo me je sramota da mu kazem da to njegov otac ne bi nosio, u njihove radnje ne ulazim.
Slazem se konstatacijom namenjenoj zapadnoj robi, ali je ipak jos uvek kvalitetnija, kroj je posebna prica pogotovu za ljude moje fizicke konstitucije.

MJK

Poznat
Poruka
9.061
РТ: Амерички војници воле Русију, а за то је крива контрола ума од стране Кремља - Пентагон
Објављено: 09.12.2019.год.

фото: © Global Look Press / White House / RT

Истраживање Института "Реган" показало је да скоро половина америчких војних домаћинстава Русију доживљава више као савезника, него као претњу. Званичници Пентагона сматрају да им је Кремљ испрао мозак.

Годишња национална анкета Института о националној одбрани истражује став Американаца о свим аспектима рата, мира и политике. Најновија верзија, објављена у октобру, садржи више статистичких података него што бисте могли да отресете штапом, али у Пентагону се посебно истиче једна.

Око 46 процената војних домаћинстава Русију види као "савезника", док 28 процената свих америчких домаћинстава дели то уверење. Кина је претекла Русију као највећег непријатеља Америке, наводи се у истраживању.

Истраживачки центар сматра да позитивни погледи на Русију углавном држе републиканци, што би могло објаснити растућу русофилију у војним редовима (амерички мушкарци и жене у униформама обично гласају за републиканце), али врх Пентагона има друге идеје.

„Постоје напори Русије да преплави медије дезинформацијама како би сејала сумњу и конфузију“, изјавила је за Глас Америке портпарол Министарства одбране потпуковник Карла Глисон. Руси то раде, објаснила је она, „лажним наративима осмишљеним за креирање недопуштених саосећајних ставова“.

Да ли се ови наративи убацују у главе војника путем сателита или преко пропагандних зрака које подстичу збуњеност?

"Не, на америчку војску су утицали хакери које спонзорише Кремљ, проруски медији, па чак и „позитивне изјаве председника Трампа о Русији", навео је истраживач Џорџ Бенитез.

"Опасно је", рекао је Бенитез за "Глас Америке". Међутим, он се није осврнуо на свој рад са Атлантским саветом, снажно антируским истраживачким центром који спонзорише НАТО и произвођачи оружја.

Глисон је навела да војска „активно ради на разоткривању и сузбијању руских дезинформација“.

Ако се не прикажу поновне „Црвене зоре“ на америчким базама широм земље, није сигурно на шта се тачно мисли.

Онда опет, можда врх Пентагона има другачије разумевање љубави. Можда високи војни званичници изражавају своју љубав према Русији не држећи „симпатичне погледе“, већ померајући своје снаге што ближе њеним границама, одваживши забрањеног љубавника да направи први корак.
+++++++++++++++++++++++++
Лудило Јенкија УЗИМА МАХА..........:hahaha::hahaha::hahaha:
Ovi ce se vratiti
u coffins

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.