Totalni kolaps u centru Beograda!

mario80

Buduća legenda
Poruka
37.106
Danas sam uleteo u totalni kolaps oko 4 popodne sve stoji u centru Beograda. Onda sam primetio jednu zanimljivu pojavu da autobusi GSB namerno ulaze u raskrsnicu i blokiraju je!

IMG_20220301_160220.jpg

Sada se postavlja pitanje imaju li ovakvi vozači ikakvu dozvolu? Prosto mi je delovalo nestvarno!

Cosmopolite

Stara legenda
Poruka
87.864
Kolaps je u Beogradu svaki dan sem možda u nedelju, a vozači autobusa se snalaze kako znaju. Mole se vozači ostalih vozila za razumevanje.
Svaki grad je u kolapsu ... u Pancevu ne mozes normalno da vozis , parkiraju na sve strane , recimo kod bolnice i narodne baste... cirkus tezak.
Poruka je automatski spojena:

Pa pogledaj malo bolje šta je uradio i pazi ja dok sam izvadio mob iz džepa on se pomerio za pola! Znači svest mu je kao da vozi fiću! I tako rade svaki dan!
Metro nam treba.

Upotreba javnog prevoza.

Ali ne , svaka budala hoce da se vozi ... zamisli sam u automobilu pa izracunaj koliko njih tako zauzme celu traku.

Soradze

Veoma poznat
Moderator
Poruka
10.896
Danas sam uleteo u totalni kolaps oko 4 popodne sve stoji u centru Beograda. Onda sam primetio jednu zanimljivu pojavu da autobusi GSB namerno ulaze u raskrsnicu i blokiraju je!

Pogledajte prilog 1112012
Sada se postavlja pitanje imaju li ovakvi vozači ikakvu dozvolu? Prosto mi je delovalo nestvarno!
Imaju dozvolu.. ali vlada "pravo jačeg"... i to u svim sferama

mario80

Buduća legenda
Poruka
37.106
To je besmisleno primetio sam da i tramvaji to počesto rade u raskrsnici kao da nisu svesnisvoje dužine. Krene i bitno mu da on stane kako će dalje lako će. Pa vidiš debosu da kolona stoji šta ulaziš u raskrsnicu?!??

Ja bi takvima cepao dozvole i vraćaona obuku.

Soradze

Veoma poznat
Moderator
Poruka
10.896
Amsterdam je ceo ravan... tako da je u njemu razvijena infrastruktira za bicikliste.. i to decenijama
funkcioniše.. na ulicama u isto vreme vidiš najskuplje automobile sveta i bicikliste uz njih...
Lepo i veoma korisno.. Naravno, Ams ima i metro i tramvaje... i nema saobraćajnog kolapsa
u tom ogromnom, mnogoljudnom gradu

mario80

Buduća legenda
Poruka
37.106
Ne razumeju ljudi to njima je sve isto jer nisu mrdnuli iz beograda. Videla žaba da se konji kuju pa i ona digla zadnju nogu: oće metro, oće gondole, oće rudnike litijuma .. ko mali majmuni oće sve što vide na tv :D

Ovo za bicikle predlažu ovi što ni ne znaju da voze bicikl.

Poslednja izmena:

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
42.103
ЗОБС:
"Није дозвољено улазити у нерешену раскрсницу"
Е... није дозвољено ни возити без осећаја за саобраћај, па многи ипак возе.

Код "Баније" ти је исти случај - натрпавање у Булевару Деспота Стефана према Тргу. Виђао сам аутобусе, али сам виђао и гомилу аутомобила сваки пут. "Само да ја прођем"...
А када том "генију" него на исти начин препречи пут, шта онда? Труби махнито?

И посебан "специјалитет", раскрсница Таковске и Светогорске / Мајора Илића.
Имамо троле које скрећу, аутобусе, милион аутомобила - ипак је то главни правац који се касније зове Кнеза Милоша...
Нит' ко мисли нит' ико икога пушта. Набиј колико можеш!

Саобраћајаца наравно нема, шта ће њима то?!? :roll:

mario80

Buduća legenda
Poruka
37.106
Auto ajde tu i tamo nekako se iskobeljaš ali profesionalni vozači kao ovaj kreten sa fotke ili kada tramvajem ide u raskrsnicu a gore kolona do kraja ulice stoji? Pa daj molim te pa još je uzvišen gore sedi sve vidi puca mu pogled. Definitivno GSB zapošljava ljude bez vozačke dozvole.
Uđe autobus od 25 metara i tu je kraj priče za bilo kakvu raskrsnicu i saobraćaj.

A porast sve te nekulture je posledica postavljanja kamera a sve manji broj saobraćajnih policajaca.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.