Quantcast

Torrent - Upustvo za upotrebu nalazi se u prvoj poruci -

gost 94137

zmajka
Poruka
43.803
Ako nije tajna koji?

Probao sam uTorrent, BitTorrent, Vuze i isti problem. Evo sad sam pokrenuo uTorretn i ide traljavo, recimo skida pa stane onda prođe nekih pet minuta pa opet skida i tako u nedogled jedna datoteka je došla do 70% i dalje ni makac. Nekada brzina dostigne do 40kB/s pa opdne na 0,2 kB/s i tako dalje, dalje. U čemu je caka šta treba uraditi da bi to normalno radilo?

ok, nismo se razumeli... kad sam rekla kvalitetniji torrent mislila sam na fajl, a ne na klijent... :)

čitaj malo ovu temu... ima tu svašta nešto korisno... :)

GostM

Ističe se
Poruka
2.470
Pa manje je bezbedan, nego kad skidaš fajlove, recimo preko Rapidshare-a. Ja sam jednom takvu viruščinu zapatio (kao da sam samu Pandorinu kutiju otvorio
smiley_emoticons_wink.gif
), da sam je se jedva otresao. Što mi se kod pomenutog Rapidshare-a nikad nije desilo.

Gray Wolf

Zainteresovan član
Poruka
367
Ljudi nov sam u ovome, neki dan sam uzeo adsl-ptt (modem-sagem,usb) i konekciju 1024x128,
a posto sam godinama imao dial-up ne znam da li je normalno da mi teze otvara stranice na netu
dok skidam neke filmove preko torrenta (koristim bittorrent),mislim toliko teze da cak i po nekoliko
puta moram da reloadujem stranicu da bi se otvorila??? A kad iskljucim bittorent cekam recimo za ovu stranicu cak i po ceo 1 minut da mi se otvori cela, a ovaj merac od modema mi pokazuje (ona skala od "recive") 900Kbps??? I jos jedan problem imam kad treba da otvorim rapidsher,ili negde da se registrujem pa cak i ovde napredne opcije nema teorije da otvorim stranicu stalno mi izbacuje poruku:

"The page you are trying to view contains POSTDATA.If you resend the data, any action
the form carried out(such as a search or online purchase) will be repeated.To
resend the data, click OK. Otherwise, click Cancel."
Sta god da kliknem i ok i cancel isto nema trika da otvori stranicu??? Na dial-up sam to normalno
otvarao bez problema.POMAGAJTE molim vas izludeh!!!!!!

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.