Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da je forum Hronika izdvojen iz foruma Politika i sada je poseban forum u kategoriji "Društvo".

Torrent - Upustvo za upotrebu nalazi se u prvoj poruci -

maniaccc

Ističe se
Poruka
2.382
Torrenti su mali fajlovi (20-300kb) koje skidas sa sajtova kao sto su www.torrentspy.com , www.mininova.com , www.isohunt.com itd.
Seederi su ljudi koji su taj ceo fajl vec skinuli i sada ga uploaduju.Leacheri su oni koji ga istovremeno downloaduju i uploaduju.
Sto manje leachera, a sto vise seedera i download ce biti brzi.
Po meni najjednostavniji programi su Azureus i Bitcomet.Oba programa su besplatna.

klika

Ističe se
Poruka
2.852
maniaccc:
Torrenti su mali fajlovi (20-300kb) koje skidas sa sajtova kao sto su www.torrentspy.com , www.mininova.com , www.isohunt.com itd.
Seederi su ljudi koji su taj ceo fajl vec skinuli i sada ga uploaduju.Leacheri su oni koji ga istovremeno downloaduju i uploaduju.
Po meni najjednostavniji programi su Azureus i Bitcomet.Oba programa su besplatna.
Dodao bih samo jos Utorent, iz razloga sto koristi jako malo od memorije racunara........

gost 13024

Domaćin
Poruka
3.926
@tab503

Ej, stari, jesi probao neke od programa za varanje rapida... Ja sam probao par, i nekad ide a nekad ne.. Uglavnom u zadnje vrijeme cesto se da skinuti vise datoteka odjednom sa RapidShare..

Sad, to sa varanjem, kako sam vec rekao nekad radi nekad ne. s tim ako ti je staticka IP tesko se daju prevariti.. Kod mene je dinamicka i dovoljno je ponekad disconect pa conect i vec ide skidanje sa programom RapidLeacher..

Poz...zzzzz

Zool

Ističe se
Poruka
2.224
kod mene svi korisnici koji su na mom Access Pointu imaju istu globalnu IP adresu,tako da nas na netu svi vide kao jednog korisnika,pa kada zelim nesto da skinem sa rapida i slicno on napishe da vec skidam neki fajl i da se sa free accountom ne moze skidati vishe fajlova odjednom!
sada mi je od tih sajtova favorit zshare jer moze da se skida vishe fajlova odjednom i moze da se nastavlja download.

tab503

Ministar foruma
Administrator
Poruka
65.634
Upravo to sto kaze zool
Ja milism da moji idu preko NATA tako da ja imam svoj IP ali na netu se pojavljujem pod zajednickim IP brojem.
Uspevao sam da ga zeznem ali to je tako mrkotrpan posao da me zamara.
Recimo tek dvadeseti ili trideseti proxy upali i toliko me smatra da sam odustao.
Secas se da sam i tebe svojevremeno zamolio da mi nesto skines sa rapida.

@zool
da li taj zshare ima neki pretrazivac kao sto rapid ima?

dragom53

Početnik
Poruka
32
maniaccc:

A sta je peers?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.