Quantcast

Torchlight

TheMilosh23

Zainteresovan član
Poruka
500
E upravo sam hteo da postavim temu malo si me preduhitrio...Poceo sam da je igram...perfektan akcioni rpg...za sve fanove Diabla preporuka..taman da se malo naigramo posto Diablo 3 nece skoro u svakom slucaju ne pre pocetka 2011.

MiMi94.PRO

Gost
Poruka
49
Zaista su se potrudili da igra lici na diablo :)
Ali ima nekih originalnih ideja , kao sto su lubimc:ok:
Upecao sam neku ribu , i kad sam je dao psu on se pretvori u neku zivotinjku sto se gori , i sad vatra pljusti na sve strane , NEZAUSTAVLJIV SAM :evil: HAHAHHA
ali efekat traje oko 5 minuta :(

TheMilosh23

Zainteresovan član
Poruka
500
Pravo osvezenje za hack&slash rpg jer posle Titan Questa nije nista iole pristojno izaslo (licno meni se ni Titan nije dopao)...a sto se tice Torch-a po kraju igre mi deluje kao da ce biti i nekih dodataka...

Elan Morin Tedronai

Zainteresovan član
Poruka
311
Mene je razocarala igra, prica je kratka i prakicno nepotrebna, i bez nje sam mogao trcati kroz one dosadne lokacije koje se ponavljaju i ponavljaju, a ne pruzaju neki izazov.
Podela itema po bojama me je malo podsecala na wow, i svideli su mi se spelovi (igrao sam samo sa alchemistom).

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.