TOP STORY:TEDI UMRO!!!

Grunf1942

Domaćin
Poruka
3.333
Ted Kenedi umro u 77.godini nakon borbe sa rakom mozga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NE MOGU DA VERUJEM!!!Ostao sam u šoku!!!

Počivaj u miru Tedi!!!

Uvek sam ga gotivio,stvarno sve najbolji ljudi umiru u ovoj godini,od Tirnanića,preko Majkla Džeksona,a sada ostadosmo bez jednog od retkih stvarno dobronamernih američkih senatora!!!
 
sCo_watchout.gif


WTF is Ted Kenedi???
 
Ted Kenedi umro u 77.godini nakon borbe sa rakom mozga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NE MOGU DA VERUJEM!!!Ostao sam u šoku!!!

Počivaj u miru Tedi!!!

Uvek sam ga gotivio,stvarno sve najbolji ljudi umiru u ovoj godini,od Tirnanića,preko Majkla Džeksona,a sada ostadosmo bez jednog od retkih stvarno dobronamernih američkih senatora!!!

А и Пантелија умро, јесил' чуо ...

 
Ted Kenedi umro u 77.godini nakon borbe sa rakom mozga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NE MOGU DA VERUJEM!!!Ostao sam u šoku!!!

Počivaj u miru Tedi!!!

Uvek sam ga gotivio,stvarno sve najbolji ljudi umiru u ovoj godini,od Tirnanića,preko Majkla Džeksona,a sada ostadosmo bez jednog od retkih stvarno dobronamernih američkih senatora!!!

Nek' pociva u miru. Jedna citava epoha "zlatne Amerike" se zavrsava s Kenedijevima.
Ostao je sin, Kenedi junior, ali on se ne bavi politikom.

P.S. Zaboravio si da pomenes Olju Ivanjicki, Faru Fosit...pa ako cemo pravo, i Borku Vucic.
 
Ted Kenedi umro u 77.godini nakon borbe sa rakom mozga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NE MOGU DA VERUJEM!!!Ostao sam u šoku!!!

Počivaj u miru Tedi!!!

Uvek sam ga gotivio,stvarno sve najbolji ljudi umiru u ovoj godini,od Tirnanića,preko Majkla Džeksona,a sada ostadosmo bez jednog od retkih stvarno dobronamernih američkih senatora!!!


ne brini, bice i tedi ispracen na odgovarajuci nacin


 
Ted Kenedi umro u 77.godini nakon borbe sa rakom mozga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NE MOGU DA VERUJEM!!!Ostao sam u šoku!!!

Počivaj u miru Tedi!!!

Uvek sam ga gotivio,stvarno sve najbolji ljudi umiru u ovoj godini,od Tirnanića,preko Majkla Džeksona,a sada ostadosmo bez jednog od retkih stvarno dobronamernih američkih senatora!!!

Idi, bre, nemoj tako da se salis...

Je rekoh nas Tedi, pa i ja da odem nekom demokratskom velikanu da se upisem u spomenar.
 
Haha, najbolji covek. Titan. Tragedija.

Da parafraziram jednog od mojih omiljenih pisaca... mislim da je ovo pravi trenutak da upitamo Meri-Dzo Kopecne za njene utiske o ovoj tragediji.

Krsta: Meri-Dzo, hvala vam sto ste nam se pridruzili na pdf "politika". Znamo da je ovo tezak dan za sve one koji su bili bliski Tedu.

Meri-Dzo Kopecne: glglglgl-blubl-grgljgrgrgl.

Krsta: Vasa perspektiva je svakako jedinstvena. Recite nam, kakvo je raspolozenje na dnu reke Capakvidik?

Meri-Dzo Kopecne: glg! glglglgl! brbrlbll-grglj-glglgl...

Krsta: Da. A sta vama, kao duhu prikljestenom pet metara ispod vode, znaci Ted Kenedi? Cega se uvek secate kad pomislite na Teda?

Meri-Dzo Kopecne: Glurg brbrl gl. Grglj-grglj. Brlblrlblglgl. Glgl. Ha ha ha!

Krsta: Ha ha. Ne, nisam mislio samo na tu noc, ali lepo je sto se svega secate bez gorcine. Koju bi ste poslednju poruku uputili vasem prijatelju Tedu? Ima li neceg sto ste uvek zeleli da mu kazete?

Meri-Dzo Kopecne: VADI ME ODAVDE, SMRADINO DEBELA KUKAVICKA! DAVIM SE! VADI ME! UPOMOC! TEDE! SVINJO!

Krsta: Oprostite? Nisam vas najbolje razumeo, gospodjice Kopecne.

Meri-Dzo Kopecne: Glblglblgrlgrgljgl. Glgl. Blrlblblbl. Blub. Blub.

Krsta: Da, razumem. Tezak dan. Hvala i vama. Ovo je bila gospodjica Kopecne, sa dna reke Capakvidik, gde ju je pre ravno cetrdeset godina Ted Kenedi ostavio da se kao udavi kao pacov u kolima koje je srucio u reku. A sad, nazad u studio!

tk-mary_jo_kopechne.jpg
 

Back
Top