(Top 5) Najbolje i najgore anime?

Svejedno. Jedan je 20cm vec od drugog i ima ruzne usi, velika razlika.

Komedije ne gledam.. Smor zivi. Da, Horrori su jednolicni. Americki horori, tj. Probala Japanske?

Ne trebas ti ni da znas. :D

Ne, ne i ne. Legolas je... :aha: Jednostavno savrsen. :heart:
I nema ruzne usi.

Nisam gledala japanske... Ako imas neki da preporucis... Americki su zlo i gore, a nasi nisu strasni... :neutral:
Naravno, imas izuzetke, kao ekranizacija Vampirskih hronika, koje bi, za mene i moj ukus, bile potpuno gledljive, da nisam procitala knjige. Prema knjigama su smor zivi.

Ne gledas komedije? Ma daj. Ko jos ne gleda komedije??
 
Nemam najgori anime.
Svi su mi anime super, i nisam gledao neshto puno iskreno, mada sam izuzetno probirljiv.

Jedino razocharenje je Cowboy Bebop.

a top 5 ide ovako:

1: Great Teacher Onizuka (tu je i Hajime No Ippo koji nisam josh zavrshio)
2: Wolf's Rain
3: Death Note
4: FullMetall alchemist

Tu su Green Green Golden Boy Vandread Blade Of the Immortall, Hellsing, Vampire Knight

Zatim mange Adolf Akira Lone Wolf and a Cub blade of immortall helsing....
 
Poslednja izmena:
5fave.

1.Naruto.
naruto_001.jpg


2.One Piece.
One-Piece-one-piece-2484341-1024-768-1.jpg


3.Black cat.
B000BI55R401LZZZZZZZ-1.jpg


4.Shaman King.
18.jpg


5.PPGZ
1224788004477_f-1.jpg


5 NAJgorih su:

1.Death Note.
DeathNote_Anime1.jpg


2.Sayonara Zetsubo Sensei.
Sayonara_Zetsubou-Sensei-1.jpg


3.kissxsis.
kissxsis1oz7.png


4.Vampire Knight
vampire-knight-guilty-trailer-available-1.jpg


5.Gundam Seed.
GundamSeedDestiny-1.jpg


:super: :ok:
 
Hmmm... Trenutno moji omiljeni su:

1. Hellsing
hellsing_6_640.jpg

2. Death note
deathnote.jpg

3. Umineko no Naku Koro ni
umineko.jpg

4. Darker than black (posebno ova sad druga sezona <3)
Darker-than-BLACK-Ryuusei-no-Gemini.jpg

5. Code Geas...

code_geass_s2.jpg

Lista se stalno menja, imam dosta omiljenih (skoro svi koje sam gledala xD). Neka ih ovi za sad.:D :3

Bleach se podrazumeva :3
 
Poslednja izmena:
uf licno nisam ni pogledao 10 animea lol

ali moram da kazem da je Devil May Cry anime pure shit pa jos malo losije,nema price,nema smesnih scena(tj nisu smesne iako bi trebale da budu) a smorio je toliko da ja,jedan od najvecih dmc fanova,koji je zato sto nema ps2 gledao cut scene na youtube,nisam odgledao do kraja 13 epizoda

animei koji su mi se dosta svideli

one piece-sve je super,komedija vrh,krv,borbe,ali ga nikada necu odgledati do kraja zato sto necu ni poceti zato sto mi ne pada na pamet da gledam 500+ epizoda
naruto(ukljucujuci shippuden) svidja mi se prica,ima od svega po malo,fileri smaraju...
shaman king-ma pure win,ko nije gledao nek odgleda
 
Poslednja izmena:
Хммм.. од оних који су ме смроли нпр. Vampire Knight, Chobits и Rosario+Vampire

знам да има оних који се не слажу, али ја не могу да гледам овакве ствари :)
Не осећам никакву неизвесност, а ни ону слатку чежњу какву треба да праве такви аниме (и аниме и серије, филмови, књиге..све што је романтиц)
 
Е да.. нпр. из исте категорије сам читала мангу и гледала аниме - Yamato Nadeshiko (Perfect Girl Evolution) и свидело ми се јако.. сад, шта овај аниме има, а што немају ови горе..ммм
па вероватно ове две ствари горе - неизвеcност и чежња..
 
Jao,sta je ovo!? Sve nekako....

Moja lista.
Lista omiljenih mi se mijenja inace, stalno.Ali ovo su oi koji se valjaju pogledat
U nikakvom redu
Monster-1.jpg

MONSTER
Jednostavno genijalno. Ovo bi trebao biti jedan od uzora kako se pravi dobar anime. Sve i jedan lik ima svoju ulogu, price je extra a i uspijeva da bude i odraslo bez litara nepotrebne krvi. Glavni negativac je jedan od najvecih psihopata animea IKADA pa nije ni cuda sto je "Bezimeno cudoviste".
Da, dragi moji ljudi, da se Johan i Light nadju, Light bi zagrizao travu. Zasto?Zato sto je Johan jednostavno bolji.Tu nema diskusije. Light jeste onako...ajd nestasan, dok je Johan cisto zlo. A jos mi je i omiljeni lik.
towardtheterra-1.png

TOWARD THE TERRA
Iliti Terra E...
da, sa tri tackice.
Nemojte da vas zavaraju kostimi ili izgled likova. Malo je u retro fazponu i malo je prica onako stara zato sto je ovo rimejk klasika iz 70ih.
Ovaj anime je..neopisiv, na neki nacin. Pocinje pomalo dosadno, za neke. Mozda je glavni lik malo dosadan na pocetku, ali je nevjerovatno koliko ..poraste. (U njegovu odbranu,ponasao se kao sto bi i svaki drugi od 14 godina)
Prica je extra, likovi su me odusevili. Nikad nisam plakala uz neki anima kao uz ovaj. Najvise zato sto ovaj anime ne koisti ispriku 'jao, roditelji su me tukli" "jao,mene niko ne voli" ili nesto tako da nas raztuzi na ,po meni, prilicno jeftin nacin. Nego vi placete zbog onoga kroz sta oni prolaze, i kako se njihov zivot zavrsi. Neki likovi su me nervirali, ali ipak sam prolila suzu kad su odapeli. Muzika supep postavlja ambijent a pogotovo mi je drago sto likovi zaprave rastu i mijenjaju se tako da e rijetko koji ista osoba koja je bila kao na pocetku.
SerialExperimentsLain-1.jpg

SERIAL EXPERIMENTS LAIN
Uf,nemerem vise pisati ovakve opise...zabole me ruke
Dance-1.png

SZS
i svi nastavci...sta ja mogu, nasmiju me!
Za Higurashi i Umineko ne stavljam, zato sto su animei losu ako ih usporedimo za Sound Novelsima..ili Voice Novelsima?
Moomins-1.jpg

MUMIJEVI!
Japansko finska produkcija,baby!
Ostali favoriti su naravno Le Chevalier D'Eon....puno suza bilo za ovaj, FMA, Narutaru...jest da je manga bolja 100000000 puta i tako to

Najgori, po mom misljenju
NARUTO
Jer je sranje i uzas
Haos i svinjarija.Kao sto bi moja mater rekla "Ma bjezi bolan!" a moja drugarica" ZLO" a druga drugarica" Ovdje se dobro pojebalo"
CODE GEASS
Jer nema veze sa vezom i jer je trainwreck.
"O neee! Prosula sam mlijeko!"
"ZASTO?! ZBOG TOGA SAM IZGUBIO NOGU!"
"Mlijeko je upalo u moju tajnu formulu pa sad nas napadaju pedofili!"
...nidje veze,stvarno ljudi.....kako se tako lako zadivite
Usput, ispravka,. Nije Elfin Lied nego ElfEn Lied. Ne cita se elfin nego se cite Elfen,kao sto je napisano. NJEMACKI,ALO!


A da bi napravila Blackadder anime, bio bi medju favoritima 100 posto
 
Usput, ispravka,. Nije Elfin Lied nego ElfEn Lied. Ne cita se elfin nego se cite Elfen,kao sto je napisano. NJEMACKI,ALO!

Hvala na ispravci,znam bre kako se pise (doduse nisam znao kako se cita,ja ga citao kao "elfen lajd" , anyway back to the topic.Jedno pitanje artemis,sta si ti videla sto te toliko uzbudilo u "narutaru" sto je bolje od Code Geass za koji kazes da je Sr@nje ??? :eek:
 
Lajd ili Leid ti znaci kao muka. Dok lied znaci pjesma. Pjesma vilenjaka. Jeste de muka vilenjaka ne bi ni bilo daleko od istine..
Sta me uzbudilo u Narutaru?Pa, pre svega, Narutaru nije toliko sr@nje ko' CodeGeass
Da, ponekad pretjeruju i bas posteno namuce likove, ali nekako ostaje dobar. Od kreatora Bokuranapa mozes zamisliti da tragedija igra veliku ulogu.
Naravno, pod uslovom da citas Narutaru mangu, a ne anime.Jeste da i anime nije los, ali samo obuhvata prvih par chaptera,to jest 13 epizoda, i jednostavno se vidi da to nije ni pocetak price.
Mozda opet zato sto volim te mindfuck mange (kao ona igrica,Yume Nikki)
Ali, da..prevenstveno zato sto nije sranje.
 
Tesko mi je da pravim listu.

U svakom slucaju broj 1. je Valkyria Chronicles.

dfcl-1568_02a.jpg


E da, tu je Gungrave. Prva polovina anime je neverovatno dobra, dok je druga polovina upropastila celu seriju... Ali Gungrave ima najlepse odradjen kraj...
 
Poslednja izmena:

Back
Top