Top 15 seksi forumaša

krompir 2.1.

Buduća legenda
Poruka
37.325
Season 9 Yes GIF by Friends

Memnom

Veoma poznat
Poruka
11.345
Жао ми је што нисам на листи,али не љутим се.
Ne ljutis se ?? Imas dobre zivce.
Ja listam, listam, listam i dodem do kraja i nema me nigdje. Od tuge i zalosti sam pojeo cijelo pile, 1 kg krumpira sampita, ekler i zalio s pola litre vode. Sada mi je slabo i mislim da cu uskoro :bljak:

Mimi-95

Poznat
Poruka
7.100
Ne ljutis se ?? Imas dobre zivce.
Ja listam, listam, listam i dodem do kraja i nema me nigdje. Od tuge i zalosti sam pojeo cijelo pile, 1 kg krumpira sampita, ekler i zalio s pola litre vode. Sada mi je slabo i mislim da cu uskoro :bljak:
Волео бих да имам боље живце,али научио сам да се не нервирам за глупости и небитне ствари.

Memnom

Veoma poznat
Poruka
11.345
Волео бих да имам боље живце,али научио сам да се не нервирам за глупости и небитне ствари.
Nebitne ?? Pa ovo mi je znacilo kao kruh, i voda. Znaci cijela egzistencija se svodila na to da udem u top 15 i onda frula. Znas li ti kako to boli? Noz u rebra je nula za ovo. Razmisljam ozbiljno da pobrisem acc radi ovoga. Previse boli, šmrc, šmrc, ne mogu to podnijet :(

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.