Tomislav Nikolić u "Utisku nedelje"

Милица

Buduća legenda
Poruka
26.912
Tomislav Nikolić u "Utisku nedelje"


19680845164ff011bea41d0840466971_orig.jpg


Kako je Ivici Dačiću ponudio mandat za sastav nove Vlade Srbije, kakva je njegova uloga u pregovorima o vladi, koja to predizborna obećanja koja su izgovorena u predsedničkoj kampanji treba zaboraviti jer su bila deo kampanje za parlamentarne izbore - samo su neka od pitanja o kojima će Tomislav Nikolić govoriti u nedelju od 21 do 23.

Autor i voditelj Olja Bećković.



http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2012&mm=07&dd=01&nav_category=11&nav_id=622908


Umni akademik, ne zna da li će za večerašnji nastup, pre da sprema pitanja.... ili odgovore. :D

Da ste na mestu Matijine jedinice, šta biste danas pitali izabranog predsednika?
 
Tomislav Nikolić u "Utisku nedelje"


19680845164ff011bea41d0840466971_orig.jpg


Kako je Ivici Dačiću ponudio mandat za sastav nove Vlade Srbije, kakva je njegova uloga u pregovorima o vladi, koja to predizborna obećanja koja su izgovorena u predsedničkoj kampanji treba zaboraviti jer su bila deo kampanje za parlamentarne izbore - samo su neka od pitanja o kojima će Tomislav Nikolić govoriti u nedelju od 21 do 23.

Autor i voditelj Olja Bećković.



http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2012&mm=07&dd=01&nav_category=11&nav_id=622908


Umni akademik, ne zna da li će za večerašnji nastup, pre da sprema pitanja.... ili odgovore. :D

Da ste na mestu Matijine jedinice, šta biste danas pitali izabranog predsednika?

Nikolić je sam sebe sjebao kad je kao jedno od prvih nastupa izabrao "utisak nedelje"...
jaka špica od emisije i voditeljke...
 
Hoce li biti dogovorena pitanja ili onako, iz glave?
ups, mislila sam na odgovore

pa ja lepo postavih temu, radni vikend Matije Bećkovića, jer će biti konsultovan i za pitanja i za odgovore,
ali naša moderacija smatrala da je to ili uvredljivo ili nepravilno postavljen naslov,

a u svakom slučaju su smatrali da nije duhovito i ne podstiče na razmišljanje ....

i u ostalom, šta ima mi da razmišljamo ... :(
 
kako mozes pivo po ovoj vrucini?
Пала нека организација да се гледа утакмица, мада ће бити и она бити досадна, али ценим боље него алтернативниТомислав у исто време..
Да знаш и да нисам неки пивопија, уопште слабо пијем, можда легне шприцер све регуларно са сифон-содом?
 
Пала нека организација да се гледа утакмица, мада ће бити и она бити досадна, али ценим боље него алтернативниТомислав у исто време..
Да знаш и да нисам неки пивопија, уопште слабо пијем, можда легне шприцер све регуларно са сифон-содом?

roze npr.:ok:
 

Back
Top