Quantcast

Tomislav Nikolić u "Utisku nedelje"

Милица

Buduća legenda
Poruka
26.915

19680845164ff011bea41d0840466971_orig.jpg

Kako je Ivici Dačiću ponudio mandat za sastav nove Vlade Srbije, kakva je njegova uloga u pregovorima o vladi, koja to predizborna obećanja koja su izgovorena u predsedničkoj kampanji treba zaboraviti jer su bila deo kampanje za parlamentarne izbore - samo su neka od pitanja o kojima će Tomislav Nikolić govoriti u nedelju od 21 do 23.

Autor i voditelj Olja Bećković.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2012&mm=07&dd=01&nav_category=11&nav_id=622908

Umni akademik, ne zna da li će za večerašnji nastup, pre da sprema pitanja.... ili odgovore. :D

Da ste na mestu Matijine jedinice, šta biste danas pitali izabranog predsednika?

bane k

Iskusan
Poruka
5.763

19680845164ff011bea41d0840466971_orig.jpg

Kako je Ivici Dačiću ponudio mandat za sastav nove Vlade Srbije, kakva je njegova uloga u pregovorima o vladi, koja to predizborna obećanja koja su izgovorena u predsedničkoj kampanji treba zaboraviti jer su bila deo kampanje za parlamentarne izbore - samo su neka od pitanja o kojima će Tomislav Nikolić govoriti u nedelju od 21 do 23.

Autor i voditelj Olja Bećković.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2012&mm=07&dd=01&nav_category=11&nav_id=622908

Umni akademik, ne zna da li će za večerašnji nastup, pre da sprema pitanja.... ili odgovore. :D

Da ste na mestu Matijine jedinice, šta biste danas pitali izabranog predsednika?

Nikolić je sam sebe sjebao kad je kao jedno od prvih nastupa izabrao "utisak nedelje"...
jaka špica od emisije i voditeljke...

Милица

Buduća legenda
Poruka
26.915
Hoce li biti dogovorena pitanja ili onako, iz glave?
ups, mislila sam na odgovore

pa ja lepo postavih temu, radni vikend Matije Bećkovića, jer će biti konsultovan i za pitanja i za odgovore,
ali naša moderacija smatrala da je to ili uvredljivo ili nepravilno postavljen naslov,

a u svakom slučaju su smatrali da nije duhovito i ne podstiče na razmišljanje ....

i u ostalom, šta ima mi da razmišljamo ... :(

gost 204907

Elita
Poruka
22.648
kako mozes pivo po ovoj vrucini?
Пала нека организација да се гледа утакмица, мада ће бити и она бити досадна, али ценим боље него алтернативниТомислав у исто време..
Да знаш и да нисам неки пивопија, уопште слабо пијем, можда легне шприцер све регуларно са сифон-содом?

dualcore

Ističe se
Banovan
Poruka
2.856
Пала нека организација да се гледа утакмица, мада ће бити и она бити досадна, али ценим боље него алтернативниТомислав у исто време..
Да знаш и да нисам неки пивопија, уопште слабо пијем, можда легне шприцер све регуларно са сифон-содом?

roze npr.:ok:

stanje
Not open for further replies.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.