TOMISLAV NIKOLIC SIGURAN POBEDNIK OVIH IZBORA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

drazex

Obećava
Poruka
65
Da, sada je sve jasno. Po svim realnim matmatickim proracunima, Tomislav Nikolic je buduci predsednik.
Nisam clan Radikalne stranke, niti bilo koje druge opcije, ali volela bih da i radikali konacno dodju na vlast, pa da vidimo i osetimo njihovu vladavinu.
Uostalom, demokrate vladaju evo 7 godina i sta se desilo...nista...ko je kriv? Niko!
7 godina kukaju zbog milosevicevog rezima. Kukaju, ali nista ne rade da promene. Pa nije dovoljno biti zgodan i lep, mora se narodu ponuditi nesto opipljivo, a ne samo radna knjizica pa mrs kuci, a onda dodji da me podrzis.
E, pa nece moci Lepotane, neka je i grobar kako ga nazivas, al neka je covek!
Glasala sam i glasacu za Tomislava jer ne mogu da trpim vise demokratsku samovolju, neka je nama dobro, a narod? Ma sta zna narod, lako cu ja njih sarmirati! E PA OVAJ PUT NECE MOCI LEPI COVECE.
 
Доласком Томислава Николића на место председника Србије,не значи аутоматски да ћете осетити власт СРС-а.Јер,будимо реални,председник Републике нема велике ингеренције,нити може да утиче на политику Владе у значајнијој мери.А,камоли Скупштине...

Међутим,то може значити пад Владе и стварање нове коалиције,што би у том случају значило да ћете ипак осетити СРС.
 
Чисто сумњам да ће Вењини гласачи подржати Николића. Још мање Коштуницини. Опет ће подршку дати Тадићу.

ma nisu glasali svi radikali, bila taktika koji vam je.... jos sad kad se potpise sa gazpromom ugovor, pa kad toma ode kod putina, pa kad ovi iz eu povilene i pocnu da qenjaju o nedemokratskim snagama, pa kad zene u crnom pocnu o srebrenici.... pa kad seki opet razjebe one dileje u hagu.... ima toma da ih pocepa ko kuche ponjavu :lol:
 
Доласком Томислава Николића на место председника Србије,не значи аутоматски да ћете осетити власт СРС-а.Јер,будимо реални,председник Републике нема велике ингеренције,нити може да утиче на политику Владе у значајнијој мери.А,камоли Скупштине...

Међутим,то може значити пад Владе и стварање нове коалиције,што би у том случају значило да ћете ипак осетити СРС.

:)Moje okruzenje je spremno za njihovu vladavinu, ali glas je u nasem dzepu, ako ne bude kako treba, proci ce kao i lepotani, bice kaznjeni!!!
Nadam se da ce biti mnogo, mnogo uspesniji od demokrata.
 
Ako pola Veljinih glasova i Cedini glasovi odu Tadicu onda ce Tomislav Nikolic da ispusi.

Не верујем.
Али како год да буде, демократске опције су губитници, јасно је да су на силазној путањи и да је ово у принципу знак да је време да се пакују кофери.
Интересантно али да су парламентарни избори, у парламент би ушли само ДС, СРС и можда ДСС-НС.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top