Quantcast

Tomislav Nikolić: Romi (URS) su fašisti!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ved_Ran

Aktivan član
Poruka
1.160
A onaj drugi Rom sto je podrzao Tadica .. e taj je lopovcina samo takva. Izbacili ga Romi iz nekog udruzenja jer je provenerio neki silan novac pa je u Nemackoj bio u ludnici 6 meseci da ne bi isao u zatvor pa je onda dosao ovde i odmah pod okrilje DS preduzeca. Pa gde bi drugde, lopov isao nego medju svoje :lol:

Ajd ako neko zna preciznije ovaj istorijat neka napise.. sad me mrzi da trazim po netu.

Oko Sokolovo

Primećen član
U karantinu
Poruka
552
ajde kad smo tu........
da li je za radikale izdajnik svako ko glasa za tadica?
Ја нисам радикал ако гласам за Николића. Једноставно нећу тадића и његово хоштаплерско понашање да више гледам. Урнисао је Српску војску, друг му је ратни злочинац (месић), хоће да хапси Србе који неће да угосте кандићку и њене приајтеље, пљунуо је на братуначке жртве, дрога, бело робље, убиства, корупција, судство на тарифи..... Ово и још шта је све радио сам написао пар пута. Али ви "демократе" стално постављате иста питања, ко је и зашто против тадића.

Jerry Ropero

Poznat
U karantinu
Poruka
7.375
glasaci tadica su uglavnom zavedeni biraci koji su poverovali u njegove bajke o boljem zivotu i laznim obecanjima o blagostanju u EU.

izdajnici su on i klika oko njega koji rade za racun amerikanaca.

kako to izgleda u drugim drzavama mogli smo da vidimo na onom primeru slovenije od pre neki dan.

ko voli marionete? Niko normalan

nesha t.

Veoma poznat
U karantinu
Poruka
12.830
ajmo kontra pitanje. da li je za demokrate glup i neobrazovan svako ko glasa za nikolica?
Nije, objasnio sam ovde i zašto.

Elem, Nikoliću se mora priznati da je u kampanji demonstrirao zavidno glumačko umeće, izvrsne živce...no, mora čovek sebi ponekad dati i oduška. Ti trenuci se moraju pažljivo pratiti, jer tad nastupa iskrenost.

Slaven777

Buduća legenda
Poruka
44.890
Pitanje je retardirano, a posebno sam naslov. "Romi su fasisti" :roll: Ne znam zasto tema nije zakljucana.

Inace, Dragoljub Ackovic je podrzao Tomu Nikolica.
To je isti onaj lažni predstavnik Roma koji je 2002. izjavio da Vojislav Šešelj nepravedno iskorištava Rome u svoje političke svrhe? :lol::lol::lol:

To me podsetilo, dok legalno izabrane političke stranke i naiconalni saveti nacionalnih manjina Srbije podržavaju Pivljanina, vojvodu podržavaju samo "neki predstavnici", ljudi koji su se, eto, tu pojavili samo zato što nekim slučajem nisu Srbi. :roll:

Slaven777

Buduća legenda
Poruka
44.890
Ја нисам радикал ако гласам за Николића. Једноставно нећу тадића и његово хоштаплерско понашање да више гледам. Урнисао је Српску војску, друг му је ратни злочинац (месић), хоће да хапси Србе који неће да угосте кандићку и њене приајтеље, пљунуо је на братуначке жртве, дрога, бело робље, убиства, корупција, судство на тарифи..... Ово и још шта је све радио сам написао пар пута. Али ви "демократе" стално постављате иста питања, ко је и зашто против тадића.
Tomislav Nikolic je mnogo vise u drustvi ratnih zlocinaca, ako nije možda i sam. A ne vidim zašto je Mesić ratni zločinac??? :confused:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
  Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.