Томислав Николић против преговора са Тачијем

gost 186118

Veoma poznat
Poruka
10.118
Томислав Николић против преговора са Тачијем
Пресс, 17.12.2010
Лидер СНС Томислав Николић рекао је јуче да је председник Србије Борис Тадић, који је изјавио да ће разговарати са Тачијем док се не утврди да ли је крив, требало да размисли да ли на Тачија може да се примени универзално људско право да нико није крив док не буде осуђен.

- Мислим да је Тачи умешан у све злочине који му се стављају на терет и да је Марти прикупио довољно доказа, тако да Србија овог пута, ако јој се нуде неки преговори и ако би можда требало да почну крајем године, треба став да базира на томе да се утврди да ли је преговарач са супротне стране злочинац или није - истакао је Николић.

tomislav-nikolic020.jpg
 
Томислав Николић против преговора са Тачијем
Пресс, 17.12.2010
Лидер СНС Томислав Николић рекао је јуче да је председник Србије Борис Тадић, који је изјавио да ће разговарати са Тачијем док се не утврди да ли је крив, требало да размисли да ли на Тачија може да се примени универзално људско право да нико није крив док не буде осуђен.

- Мислим да је Тачи умешан у све злочине који му се стављају на терет и да је Марти прикупио довољно доказа, тако да Србија овог пута, ако јој се нуде неки преговори и ако би можда требало да почну крајем године, треба став да базира на томе да се утврди да ли је преговарач са супротне стране злочинац или није - истакао је Николић.

tomislav-nikolic020.jpg

Saće da ti dodju tadikali da ti objasne da je to u stvari neki Nikolićev trik.
 
Не зна се више ни који је смисао дјеловања СРС.

П.С. радикали, враћам вам за све прозивке на претходним темама.

U stvari mešavina amarhista i nihilista.
Nihilisti bi bio najbokji opis Radikala.

Otpor prema svemu bez nekog obrazloženja.
 
U stvari mešavina amarhista i nihilista.
Nihilisti bi bio najbokji opis Radikala.

Otpor prema svemu bez nekog obrazloženja.
"Ми смо једине патриоте". "Ми смо једини Срби". "Ми пресвјетли и пречасни српски радикали не можемо ни са ким од осталих, свих одреда нечасних странака". "Хоћемо на власт али када се Воја врати, а и тада када дођемо на власт, направићемо поново подјелу у својој странци, како не бисмо били на власти". "Пре бисмо сарађивали са ДС него СНС". "Да Бог да....*** *** *** " .

Мало карикирам али није далеко од истине.
 
Не зна се више ни који је смисао дјеловања СРС.

П.С. радикали, враћам вам за све прозивке на претходним темама.

Neverovatno...nisam radikal,ali od nekada najvatrenijih i najglasnijih jastrebova postadoste SNS...koja je vas tajna,kako se to dozivljava katarza :think:
 
- Мислим да је Тачи умешан у све злочине који му се стављају на терет и да је Марти прикупио довољно доказа, тако да Србија овог пута, ако јој се нуде неки преговори и ако би можда требало да почну крајем године, треба став да базира на томе да се утврди да ли је преговарач са супротне стране злочинац или није - истакао је Николић.
Ova izjava se ne slaže sa onom iz naslova, čak se i poklapa sa Tadićevim stavom. Lepo Toma evropejac kaže da prvo treba da se utvrdi da li je Tači zločinac ili ne. :bye:
 
koji je ovo ljigavac

kad je u eu objavljeno o taciju i on se setio da zaradi par glasova

zakasnio si tomo srebroljupce bar par dana. naknadna `pamet` se ne racuna

Па добро. Гребе се човек за гласове. Као и сваки властољубиви дилетант, читај: политичар.
Него, мене нешто друго "брине".
Како ће на ову изјаву да гледају његови нови "бриселски пријатељи", па и они из САД:think:
Јер, да парафразирам, узалуд је човеку (конкретно: Неталичном Тому), да 25 одсто бирача придобије, ако изгуби подршку ЕУ и САД.;)
 

Back
Top