Zoroastar
Domaćin
- Poruka
- 3.783
Jeste, nije, hoće, neće ...
Tja.
Konfuzija konfuziju stiže.
"Sad neko iz DS počne da štrajkuje a da se ne raspišu izbori. Znači jedna je mrtav sigurno. Potpuno neozbiljno. Ovo nije politika već patologija i to bezidejna." /Komentar jednog čitaoca/
http://www.b92.net/info/komentari.php?nav_id=506604
S obzirom na suštinsku usaglašenost "politike" DS i SNS, pa čak i po pitanju da se izbori ne raspisuju pre (eventualne) kandidature, što znači ne pre novembra, decembra, ovaj Tomin čin je, po mnogo čemu sudeći, preduzet u svrhu podizanja ličnog rejtinga.
Inače je neprimeren.I gotovo neobjašnjiv. Kad se pođe od "zvaničnog" razloga.
Doduše, ima tu i rizika...
Tja.
Konfuzija konfuziju stiže.
"Sad neko iz DS počne da štrajkuje a da se ne raspišu izbori. Znači jedna je mrtav sigurno. Potpuno neozbiljno. Ovo nije politika već patologija i to bezidejna." /Komentar jednog čitaoca/
http://www.b92.net/info/komentari.php?nav_id=506604
S obzirom na suštinsku usaglašenost "politike" DS i SNS, pa čak i po pitanju da se izbori ne raspisuju pre (eventualne) kandidature, što znači ne pre novembra, decembra, ovaj Tomin čin je, po mnogo čemu sudeći, preduzet u svrhu podizanja ličnog rejtinga.
Inače je neprimeren.I gotovo neobjašnjiv. Kad se pođe od "zvaničnog" razloga.
Doduše, ima tu i rizika...

