Tomin štrajk - What's the point?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Zoroastar

Domaćin
Poruka
3.783
Jeste, nije, hoće, neće ...
Tja.
Konfuzija konfuziju stiže.

"Sad neko iz DS počne da štrajkuje a da se ne raspišu izbori. Znači jedna je mrtav sigurno. Potpuno neozbiljno. Ovo nije politika već patologija i to bezidejna." /Komentar jednog čitaoca/

http://www.b92.net/info/komentari.php?nav_id=506604

S obzirom na suštinsku usaglašenost "politike" DS i SNS, pa čak i po pitanju da se izbori ne raspisuju pre (eventualne) kandidature, što znači ne pre novembra, decembra, ovaj Tomin čin je, po mnogo čemu sudeći, preduzet u svrhu podizanja ličnog rejtinga.

Inače je neprimeren.I gotovo neobjašnjiv. Kad se pođe od "zvaničnog" razloga.

Doduše, ima tu i rizika...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top