D U K Lj A N I N
Ističe se
- Poruka
- 2.958
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Radoš Ljušić običan je veljesrbski propagator i njegovo pisanje nema ni "n" od nauke, te se na to ne treba ni osvrtat. Fakat je da srbska imperijalna politika nije mrtva, ali njezini dometi su sve kraći. Danas ne pokrivaju ni cijelu Srbiju. Suicidni ljudi.
Radoš Ljušić običan je veljesrbski propagator i njegovo pisanje nema ni "n" od nauke, te se na to ne treba ni osvrtat. Fakat je da srbska imperijalna politika nije mrtva, ali njezini dometi su sve kraći. Danas ne pokrivaju ni cijelu Srbiju. Suicidni ljudi.

Radoš Ljušić običan je veljesrbski propagator i njegovo pisanje nema ni "n" od nauke, te se na to ne treba ni osvrtat. Fakat je da srbska imperijalna politika nije mrtva, ali njezini dometi su sve kraći. Danas ne pokrivaju ni cijelu Srbiju. Suicidni ljudi.
Поновићу шта сам рекао на Историји кад је Дукљанин ово поставио:
Која џиберчина од водитеља, са све деретићевско-шешељевском аргуметацијом и тактиком, заменама теза, и елементарним непознавањем историографског метода (чак и помиње овде више пута раскринкане имигрантске листове из САД).
А ти Пешо, слободно шеди у свој шпазј и мрзи, мрзи, мрзи до миле воље. Али не шири то на друге, ако си човек.
Radoš Ljušić običan je veljesrbski propagator i njegovo pisanje nema ni "n" od nauke, te se na to ne treba ni osvrtat. Fakat je da srbska imperijalna politika nije mrtva, ali njezini dometi su sve kraći. Danas ne pokrivaju ni cijelu Srbiju. Suicidni ljudi.

Radoš Ljušić običan je veljesrbski propagator i njegovo pisanje nema ni "n" od nauke, te se na to ne treba ni osvrtat. Fakat je da srbska imperijalna politika nije mrtva, ali njezini dometi su sve kraći. Danas ne pokrivaju ni cijelu Srbiju. Suicidni ljudi.
А ти си један вељеискомплексирани, вељепримитивни, вељепровинцијски, вељеумишљени, вељезаостали "montenegrin" кога сваки паметан човек сажаљева.
Провести цео свој живот у изналажењу разлога ДА БУДЕШ НЕШТО ДРУГО ОД ОНОГА ШТО ЈЕСИ је више него жалосна појава коју су вам у празне главе утувиле пропале комуњаре. Ви сте за мене као мушкарац који има болесну потребу да се облачи у женске хаљине...и онда када се погледа у огледало мисли да је жена.![]()
Dal neko može da mi kaže na kojem jeziku je napisan ovaj navedeni post ,na googlu nema trenutno prevoda,fakat,verovatno bi na našem SRPSKOM bilo frket-klot,al ovo "veljesrbski *moguće da je neki od dijalekata kineskog jezika ,propagator je verovatno neki deo elektromotora stator, rotor i propagator



Kako se Ljušić izjadao na kraju što mu Darko nije samo postavljao pitanja od nekoliko riječi
- Zašto je I srpski ustanak dobio ime po ustanku Srba iz 1804. a ne po tome što su Crnogorci posjekli Bušatliju 1796. Ljušić nije odgovorio
- Zašto Balšići nijesu bili na Kosovo, Ljušić nije odgovorio
- Zašto se Petar I nije priključio I srpskom ustanku, Ljušić nije odgovorio
- Za riječi potpredsjednika Podgoričke Skupštine koji je rekao "Mi smo od danas Srbi" rekao je da je to njegovo mišljenje.
- U vezi ovog ugovora Ljušić nije imao nikakvog odgovora http://www.blogovanje.com/MontenegroHistory/komentari.php?id=255
- U vezi ovih riječi Živojina Mišića Ljušić je govorio neke nebuloze: http://www.blogovanje.com/MontenegroHistory/komentari.php?id=218
- U vezi berlinskog kongresa Darko mu je fino rekao da samo neke potpisnice nijesu priznavale do tada Crnu Goru, radilo se samo o tome da su na Berlinskom Kongresu SVE velike sile priznale Crnu Goru: http://www.blogovanje.com/MontenegroHistory/komentari.php?id=300
Bruka i sramota, čovjek nije imao suvisli odgovor ni na jedno pitanje, a zna da umetne u njegovu knjigu da su Crnogorci Srbi. Glavna odbrana mu je bila: "I ja tako mogu postaviti mnogo pitanja"
Ma rasturio ga je za 20 stvari
Ovijema vašijem mudrijem mislima samo ste potvrdili što napisah. Nastavite tako, sve ste bliže vašoj crnoj rupi.
Брука и срамота како најобичнији дрски лаик покушава малициозно да тумачи разне историјске изворе а онда тактиком пећинског човека (бићу гласнији, нападнији и више ћу да се дерем у нади да ћу га уплашити) "дискутује" са гостом у емисији.Bruka i sramota, čovjek nije imao suvisli odgovor ni na jedno pitanje, a zna da umetne u njegovu knjigu da su Crnogorci Srbi. Glavna odbrana mu je bila: "I ja tako mogu postaviti mnogo pitanja"
Ma rasturio ga je za 20 stvari
![]()
![]()
Stator, rotor i propagator
Brale, nisi normalan... Malo je falilo da se prevrnem sa sve stolicom.
Repka![]()
Fali vi društvo? S vama ni u crkvu.ima da rokamo dok vas ne srokamo i ne posaljemo tamo dge vam je mesto - na djubriste istorije.
Kad dva laika, jedan amater, a drugi profi-laik, ukrste mišljenja, dusa je to.Брука и срамота како најобичнији дрски лаик покушава малициозно да тумачи разне историјске изворе а онда тактиком пећинског човека (бићу гласнији, нападнији и више ћу да се дерем у нади да ћу га уплашити) "дискутује" са гостом у емисији.
Дуки, као да те он лично правио!
Ka da je "rasturit" Ljušića jaka stvar. Njegova "nauka" nije pošla dalje od guslarskijeh (i to "novokomponovanijeh") pjesama. "Kakav nauk, takvo i čitanje"...Ma rasturio ga je za 20 stvari
Vrni se u grobnicu iz koje si ižljega, nije ovo svijet za tebe. Vampiri nijesu u modu.Dal neko može da mi kaže na kojem jeziku je napisan ovaj navedeni post ,na googlu nema trenutno prevoda,fakat,verovatno bi na našem SRPSKOM bilo frket-klot,al ovo "veljesrbski *moguće da je neki od dijalekata kineskog jezika ,propagator je verovatno neki deo elektromotora stator, rotor i propagator
Au, ovaj Luković je baš neki retard![]()