ТОМИЦА МИЛОСАВЉЕВИЋ ОСТАВИО 16 МИЛИЈАРДИ тј.156 МИЛИОНА ЕВРА ГУБИТКА

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
15. 02. 2011. 09:15h | T. Z. - Vesti

Fond zdravstvenog osiguranja u manjku 156 miliona evra



Republički zavod za zdravstveno osiguranje prošlu godinu završio je sa čak 16 milijardi dinara (156 miliona evra) manjka - obelodanio je novoimenovani direktor ove državne ustanove profesor dr Aleksandar Vuksanović.


130500_021504s2_f.jpg
Odložena plaćanja za lekove: Dr Aleksandar Vuksanović​



Zbog toga Fond zdravstva Srbije morao je da na tri meseca odloži plaćanja apotekama lekove koje su osiguranici preko recepata podizali poslednjih meseci.

- Posle raznih provera utvrđeno je da Fond zdravstva duguje apotekama Srbije 16 milijardi dinara. Taj manjak nije nastao ođednom, već je stvaran tokom tri poslednje godine. Zbog toga naredio sam strogu restrikciju i kontrolu svakog utrošenog dinara ne bi li što pre izašli iz ovih gubitaka - rekao je direktor dr Vuksanović.

**********************************************************************************

Ево, сада смо бар сазнали Томицине "ДУБОКО ЛИЧНЕ РАЗЛОГЕ" - ЗБОГ КОЈИХ ЈЕ ПОДНЕО ОСТАВКУ - лопужа једна... ма сву багру из Г17* треба превентивно и док још не збришу преко гране похапсити.
 
Ево, сада смо бар сазнали Томицине "ДУБОКО ЛИЧНЕ РАЗЛОГЕ" - ЗБОГ КОЈИХ ЈЕ ПОДНЕО ОСТАВКУ - лопужа једна... ма сву багру из Г17* треба превентивно и док још не збришу преко гране похапсити.

Javljaju li koliko je u tome Tomica "dobar" ? ;)
 
A ja ne znam sta ste vi mislili zasto je otisao, umorio se od posla ili sta.
Ja sam samo cekao kad ce da izadju sa konkretnim brojkama u javnost, nista novo, idemo dalje....

ВИди овог... па где ћеш "даље", човече, ГДЕ ДА НАЂЕМО 156 МИЛИОНА ЕВРА... КАО ДА СЕ ТЕ ПАРЕ НАЛАЗЕ НА УЛИЦИ, САМО ДА ИХ УЗМЕШ И ГОТОВО...
 
ВИди овог... па где ћеш "даље", човече, ГДЕ ДА НАЂЕМО 156 МИЛИОНА ЕВРА... КАО ДА СЕ ТЕ ПАРЕ НАЛАЗЕ НА УЛИЦИ, САМО ДА ИХ УЗМЕШ И ГОТОВО...

Питаш Мито где да нађемо те паре? Мореее, знао бих ја где бих тражио..:evil::evil:
 
Евидентно је да владајућа коалиција нема жељу да се обрачуна са самовољом унутарстраначких кадрова именованих на одговорне функсије.Репресивни апарат који они држе у својим рукама усмерен је искључиво ка опозиционим политичким опонентима а као саставни део тог апарата користе се новинарске и телевизијске куће.Питам се када ће се ""херој српског новинарства" госпођица-госпођа Бранкица Станковић позабавити проблемом корупције у институцијама,приватизациjи од које је свака четврта пропала и пљачки која је извршена њеним спровођењем,уништењем економије,привреде идр.Гробари здравственог и економског система Томица Милосављевић и Млађан Динкић очигледно немају бојазан да би против њих могао бити покренут кривични поступак.Чак шта више сматрају да су својим оставкама дали светао пример "моралног политичара"Очигледно је да се за њихово процесуирање мора сачекати повољнија политичка клима пошто од актуелне политичке ситуације зависи ко ће бити позван на одговорност а ко не.
 
16 милијарди динара је 10% годишњег финансијског плана РЗЗО-а. Ако се узме у обзир да 2/3 свих пара одлази на плате запослених у јавном здравственом сектору, тај је дуг толико велики да РЗЗО-у ускоро прети колапс. Томица је паре из РЗЗО-а испумпавао преко своје свастике Светлане Вукајловић-Попржен (види слику у прилогу). Сва дневна штампа коју је је дотична незаконито плаћала парама нас осигураника, ју је представљала као "успешног менаџера", "жену која је од губиташа успела да направи одржив стабилан систем". У ствари, она је направила највећу штету РЗЗО-у у историји и укинула доста права из обавезног осигурања, повећала партиципацију и сл. И на крају, отишла као технолошки вишак узевши 26.000 евра отпремнине...

srce-2.jpg
 
Лопови и тајкуни из Милошевићевог режима нису процесуирани иако су Досманлије обећале, па ће тако бити и са овим Гаргамелом. Срећан јој пут на Хаваје.
 
16 милијарди динара је 10% годишњег финансијског плана РЗЗО-а. Ако се узме у обзир да 2/3 свих пара одлази на плате запослених у јавном здравственом сектору, тај је дуг толико велики да РЗЗО-у ускоро прети колапс. Томица је паре из РЗЗО-а испумпавао преко своје свастике Светлане Вукајловић-Попржен (види слику у прилогу). Сва дневна штампа коју је је дотична незаконито плаћала парама нас осигураника, ју је представљала као "успешног менаџера", "жену која је од губиташа успела да направи одржив стабилан систем". У ствари, она је направила највећу штету РЗЗО-у у историји и укинула доста права из обавезног осигурања, повећала партиципацију и сл. И на крају, отишла као технолошки вишак узевши 26.000 евра отпремнине...

srce-2.jpg

ocete li vi iz struke da podnesete krivicnu prijavu protiv ova dva bandita..??
 
16 милијарди динара је 10% годишњег финансијског плана РЗЗО-а. Ако се узме у обзир да 2/3 свих пара одлази на плате запослених у јавном здравственом сектору, тај је дуг толико велики да РЗЗО-у ускоро прети колапс. Томица је паре из РЗЗО-а испумпавао преко своје свастике Светлане Вукајловић-Попржен (види слику у прилогу). Сва дневна штампа коју је је дотична незаконито плаћала парама нас осигураника, ју је представљала као "успешног менаџера", "жену која је од губиташа успела да направи одржив стабилан систем". У ствари, она је направила највећу штету РЗЗО-у у историји и укинула доста права из обавезног осигурања, повећала партиципацију и сл. И на крају, отишла као технолошки вишак узевши 26.000 евра отпремнине...

srce-2.jpg

e stvarno da li si ti normalan da postujes slike ovakvih bolestina, unisti mi vece.
 

Back
Top