• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Tomas Tajner: Vučić je sinoć dobio jasnu poruku od NATO-a preko oficira Generalštaba Srbije

ИПХ ЗИЛОТ

Veoma poznat
Poruka
10.927
"Mislim da su oficiri Generalštaba Srbije sinoć objasnili predsedniku Vučiću da će, ako se usudi da se napadne Kosovo, borbeni avioni NATO-a reagovati u roku od nekoliko sati …"

A ništa komšije, morate biti vrlo brzi.
Саће гњиде сви да побегну на летовање...

Најбоље да ће да пружају отпор, има да чекају разбијање Срба на КМ, па по тв-у да кукумавче и букаче

P

pasuljsko rebarce

Gost
Сад кад Нато без најаве ушета у СРБ... реално, ко ће да их заустави

Вучићу опет неће бити јасно, а ни мафији око њега
ne znam ko ce da ih zaustavi
al znam ko ce da im podmazane guzce mase zastavicama od srece
bas kao hrvati kad su na jelacic placu docekivali fasiste 1941

istorija je prevrtljiva nauka
dok se okrenes sve se vrati, ali u drugoj formi

ИПХ ЗИЛОТ

Veoma poznat
Poruka
10.927
ne znam ko ce da ih zaustavi
al znam ko ce da im podmazane guzce mase zastavicama od srece
bas kao hrvati kad su na jelacic placu docekivali fasiste 1941

istorija je prevrtljiva nauka
dok se okrenes sve se vrati, ali u drugoj formi
Начекаћеш се ти и за те СРБ заставице НАТО банди, а и на ваш поновни преврат ако дођу у БГ...

Не знам где ће да бежите сад, Руси су у чабру

Xicor

Domaćin
Poruka
4.042
Pa, tad je postojala znatno veća opasnost od novog bombardovanja, a mi smo bili u lošijem stanju i baš osakaćeni. I ne mislim da su ovi bolji od žutih, jer je za vreme žutih Šiptar dobijao metak u glavu ako proba da dođe na sever Kosmeta, a danas već vidimo kako sve to ide. Međutim, i žuti i Vučić su samo epizode, a mi imamo dovoljno dugu istoriju da znamo kako uvek naleti pravi momenat, a u tom momentu ništa ne može da nas zaustavi. Opet, nemoj da gledaš brojnost vojske, gledaj opremljenost, to je ono što presuđuje.
I iskustvo. Cela Srbija je puna veterana i pravih iskusnih vojnika sa raznih ratista. U ivom momentu sa brzom mobilizacijim ljudstva koji imaju itekako dobru vojnu obuku i koji su prekaljeni u borbama imamo snazniju vojsku nego sto je bila za vreme bombardovanja, narocito u opremi. Tada sa onim zastarelim naoruzanjem nisu mogli da nam kroce u zemlju 78 dana. Sada sa ovim nece moci ni da lete iznad naseg neba. I da lete nece biti u obimu koji je tada postojao. A NATO treba nekoliko meseci da dopremi avijacihu koju je imala za vreme bombardovanja. Neka svako misli sta hoce, jedna stvar je jasna. Rusija ce vojno braniti Srbiju ako to bude potrebno i to je zvanican stav koliko je meni poznato. A poslato je i upozorenje da Rusija itekako moze vojno da intervenise bez obzira na to sto je Srbija okruzena. A Srbi u Republici i Crnoj Gori nece sedeti skratenih ruku i imacemo obezbedjen izlaz na more .
Mislim da sledeci rat koji bude vodila Srbija nece nikada biti zavrsen potpisivanjem mira. Imam raLoga da verujem da ce ovaj ici do kraja. Ili mi ili oni. Uskoro u Prizrenu.

ИПХ ЗИЛОТ

Veoma poznat
Poruka
10.927
U ivom momentu sa brzom mobilizacijim ljudstva koji imaju itekako dobru vojnu obuku

:hahaha::zcepanje:

i koji su prekaljeni u borbama imamo snazniju vojsku nego sto je bila za vreme bombardovanja, narocito u opremi.

:rotf:

Tada sa onim zastarelim naoruzanjem nisu mogli da nam kroce u zemlju 78 dana. Sada sa ovim nece moci ni da lete iznad naseg neba. I da lete nece biti u obimu koji je tada postojao.

Јеси ти чуо за реч дрон? очито ниси, јер да је 99те било дронова, од наше војске не би остали ни дугмићи

A NATO treba nekoliko meseci da dopremi avijacihu koju je imala za vreme bombardovanja.

Ти ко да се спремаш за рат, тако причаш...:cepanje:

Neka svako misli sta hoce, jedna stvar je jasna. Rusija ce vojno braniti Srbiju ako to bude potrebno

Коју увреду за свој интелект хоћеш овде? Психијатријску, уличну, традицијоналну или сељачку?

i to je zvanican stav koliko je meni poznato. A poslato je i upozorenje da Rusija itekako moze vojno da intervenise bez obzira na to sto je Srbija okruzena.

27.март 1941 - иста прича ко и твоја

A Srbi u Republici i Crnoj Gori nece sedeti skratenih ruku i imacemo obezbedjen izlaz na more .

О овоме још цртани нису направили...

Mislim da sledeci rat koji bude vodila Srbija nece nikada biti zavrsen potpisivanjem mira. Imam raLoga da verujem da ce ovaj ici do kraja. Ili mi ili oni. Uskoro u Prizrenu.
Фатаљист, напунио су гаће па ти се крај света привиђа... а има и зашто...

Volim_Krstaricu

Aktivan član
Poruka
1.051
I iskustvo. Cela Srbija je puna veterana i pravih iskusnih vojnika sa raznih ratista. U ivom momentu sa brzom mobilizacijim ljudstva koji imaju itekako dobru vojnu obuku i koji su prekaljeni u borbama imamo snazniju vojsku nego sto je bila za vreme bombardovanja, narocito u opremi. Tada sa onim zastarelim naoruzanjem nisu mogli da nam kroce u zemlju 78 dana. Sada sa ovim nece moci ni da lete iznad naseg neba. I da lete nece biti u obimu koji je tada postojao. A NATO treba nekoliko meseci da dopremi avijacihu koju je imala za vreme bombardovanja. Neka svako misli sta hoce, jedna stvar je jasna. Rusija ce vojno braniti Srbiju ako to bude potrebno i to je zvanican stav koliko je meni poznato. A poslato je i upozorenje da Rusija itekako moze vojno da intervenise bez obzira na to sto je Srbija okruzena. A Srbi u Republici i Crnoj Gori nece sedeti skratenih ruku i imacemo obezbedjen izlaz na more .
Crnogorci su mešavina Vlaha, Roma, Turaka, Albanaca, Kurda, Arapa, pa čak i afričkih robova. Samo 7% Crnogoraca ima slovensko poreklo. U Crnoj Gori živi 400 hiljada Albanaca pravoslavne vere - veroispovesti koji se izjašnjavaju kao Crnogorci na popisima stanovništva. Inače Crnogorci su po porekliu i običajima daleko bliskiji, srodniji Albancima, Vlasima nego Srbima i ostalim Slovenima. A njihova mitomanija kao velikim, žestokim ratnicima je posebna priča. Vekovima su bili bugarska pokrajina, pod Turcima su bili duže od Srbije i Srba, u Prvom balkanskom ratu su ih spasili Srbi kod Skadra. Okupirali su deo Kosova i Metohije, tamo počinili masu ratnih zločina nad Albancima koji se danas pripisuju Srbima i Srbiji. U Drugom balkanskom ratu uopšte nisu učestvovali, u Prvom svetskom ratu branili su se svega 12 dana pred Austrougarima (Hrvatima i Bošnjacima) pa onda potpisali kapitulaciju. Omer snaga bio je samo 2:1 u korist Austrougara. U "čuvenoj" bici na Mojkovcu poginulo nešto više od 200 austrougarskih vojnika. Sa druge strane, u Beogradu i okolini za devet dana napadači su izgubili preko 10 hiljada ljudi, a omer snaga bio je 10:1 što se pešadije tiče i 16:1 u pogledu artiljerije u korist Austrougara. U Drugom svetskom ratu bili su nacističke i fašističke sluge, osnovali su svoju kvislinšku državu po uzoru na NDH (Nezavisna Država Crna Gora), napali i okupirali deo Srbije (Raška oblast), počinili genocid nad tamošnjim Srbima. Još sam zaboravio spomenuti da su Crnogorci počinili genocid i etničko čišćenje nad Albancima i ostalim muslimanima i na prostoru današnje Crne Gore. Pre Berlinskog kongresa 1878. svi "crnogorski" gradovi imali su većinsko muslimansko (tursko) stanovništvo. U devetdestim godinama, za vreme ratova i raspada SFR Jugoslavije učestvovali su u napadima na Dubrovnik, počinili masu ratnih zločina koji se danas takođe pripisuju Srbima i Srbiji. Arkan bio je crnogorski a ne srpski ratni zločinac. Kada je trebalo braniti državnu zajednicu od NATO agresora, Crnogorci su rekli NE. I danas procrnogorski srpski mitomani bezsramno šire priče o takozvanim Crnogorcima i Crnoj Gori kao o srpskim Spartancima i srpskoj Sparti.

Što se tiče tvojih nebuloza oko ratnog iskustva srpskih vojnika koje zapravo i ne postoji. Par meseci se nekoliko stotina pripadnika VJ tuklo sa šiptarskim teroristima na Košarama i Paštriku i to je svo iskustvo iz devedesetih godina. Irački borci su bili još iskusniji od srpskih, iračka armija bila je 4. najjača na svetu sa preko milion vojnika i 10 hiljada hiljada najsavremenijih tenkova pa su svejedno dobili po lampi samo za par dana kopnenog rata 1991. godine.

Volim_Krstaricu

Aktivan član
Poruka
1.051
"Mislim da su oficiri Generalštaba Srbije sinoć objasnili predsedniku Vučiću da će, ako se usudi da se napadne Kosovo, borbeni avioni NATO-a reagovati u roku od nekoliko sati …"

A ništa komšije, morate biti vrlo brzi.
Tako su govorili i pripadnici hrvatskih postrojba austrougarske vojske, pa je onda preko 100 tisuća Hrvata završilo u srpskom zarobljeništvu samo za mesec dana rata.

Volim_Krstaricu

Aktivan član
Poruka
1.051
Prošli put su proruske snage istrajale 78 dana nanevši gubitke od tačno 0 vojnika natou

Ovog puta bi ishod bio još užasniji za satanističku rusko-radikalnu alijansu bez bedža
Reci nam koliki su bili gubici NATO pešadije - šiptarskih OVK terorista na Košarama i Paštriku. Za 14 dana Albanci su imali 23 060 poginulih i ranjenih na Paštriku (Operacija Strela) i još 1-2 000 na Košarama. Uništena cela atlanska brigada seljobera iz Amerike. Imali su podršku albanskih tenkova, topova, višecevnih bacača raketa, NATO helikoptera, bombardera, specijalaca, stranih plaćenika i arapskih terorista.

NATO izgubio više stotina aviona, helikoptera, dronova, raketa, VJ uništila NATO baze u Makedoniji, Albaniji i Bosni i Hercegovini. NATO specijalci dobili po lampi, propao pokušaj zarobljavanja odnosno eliminacije Lazarevića i Pavkovića, VJ bez problema i gubitaka premeštala svoje jedinice na Kosovo a da to američki i NATO gubitnici nisu ni primetili.

Xicor

Domaćin
Poruka
4.042
Crnogorci su mešavina Vlaha, Roma, Turaka, Albanaca, Kurda, Arapa, pa čak i afričkih robova. Samo 7% Crnogoraca ima slovensko poreklo. U Crnoj Gori živi 400 hiljada Albanaca pravoslavne vere - veroispovesti koji se izjašnjavaju kao Crnogorci na popisima stanovništva. Inače Crnogorci su po porekliu i običajima daleko bliskiji, srodniji Albancima, Vlasima nego Srbima i ostalim Slovenima. A njihova mitomanija kao velikim, žestokim ratnicima je posebna priča. Vekovima su bili bugarska pokrajina, pod Turcima su bili duže od Srbije i Srba, u Prvom balkanskom ratu su ih spasili Srbi kod Skadra. Okupirali su deo Kosova i Metohije, tamo počinili masu ratnih zločina nad Albancima koji se danas pripisuju Srbima i Srbiji. U Drugom balkanskom ratu uopšte nisu učestvovali, u Prvom svetskom ratu branili su se svega 12 dana pred Austrougarima (Hrvatima i Bošnjacima) pa onda potpisali kapitulaciju. Omer snaga bio je samo 2:1 u korist Austrougara. U "čuvenoj" bici na Mojkovcu poginulo nešto više od 200 austrougarskih vojnika. Sa druge strane, u Beogradu i okolini za devet dana napadači su izgubili preko 10 hiljada ljudi, a omer snaga bio je 10:1 što se pešadije tiče i 16:1 u pogledu artiljerije u korist Austrougara. U Drugom svetskom ratu bili su nacističke i fašističke sluge, osnovali su svoju kvislinšku državu po uzoru na NDH (Nezavisna Država Crna Gora), napali i okupirali deo Srbije (Raška oblast), počinili genocid nad tamošnjim Srbima. Još sam zaboravio spomenuti da su Crnogorci počinili genocid i etničko čišćenje nad Albancima i ostalim muslimanima i na prostoru današnje Crne Gore. Pre Berlinskog kongresa 1878. svi "crnogorski" gradovi imali su većinsko muslimansko (tursko) stanovništvo. U devetdestim godinama, za vreme ratova i raspada SFR Jugoslavije učestvovali su u napadima na Dubrovnik, počinili masu ratnih zločina koji se danas takođe pripisuju Srbima i Srbiji. Arkan bio je crnogorski a ne srpski ratni zločinac. Kada je trebalo braniti državnu zajednicu od NATO agresora, Crnogorci su rekli NE. I danas procrnogorski srpski mitomani bezsramno šire priče o takozvanim Crnogorcima i Crnoj Gori kao o srpskim Spartancima i srpskoj Sparti.

Što se tiče tvojih nebuloza oko ratnog iskustva srpskih vojnika koje zapravo i ne postoji. Par meseci se nekoliko stotina pripadnika VJ tuklo sa šiptarskim teroristima na Košarama i Paštriku i to je svo iskustvo iz devedesetih godina. Irački borci su bili još iskusniji od srpskih, iračka armija bila je 4. najjača na svetu sa preko milion vojnika i 10 hiljada hiljada najsavremenijih tenkova pa su svejedno dobili po lampi samo za par dana kopnenog rata 1991. godine.
Da je iracka armija bila i 10 puta mocnija i dalje bi na isti nacin izgubila. Jednostavno reljef i teritorija gde su oni i mi i nekakvo uporedjivanje je jedan obican balavi idiotizam. VJ se nije samo tukla na Kosarsma i Pastriku . Jos jedna analiticka bljuvotina neznalice. Ogroman broj ljudi sa ovog prostora ima iskustvo iz ratova u toku radpada SFRJ. Veliki broj nasih ljudi su radili i rade kso placenici surom Afrike, bliskog istoka i juzne amerike.
Za Crnogorce se u potpunosti slazem.

Volim_Krstaricu

Aktivan član
Poruka
1.051
Pored 125. i 549. motorizovane brigade na Košarama i Paštriku ( 25 060+ mrtvih i ranjenih šiptarskih OVK terorista), veliki doprinos u konačnoj pobedi nad velikošiptarskim fašizmom i terorizmom dala je i 37. motorizovana brigada iz Raške, tamo gde je bilo najteže - na području Drenice. Ova brigada pobila 1 000-1 200 šiptarskih terorista, izranjavala više stotina, zarobila 300, MUP-u predala 1 000 vojno sposobnih Šiptara od kojih je preko 600 učestvovalo u terorističkim OVK aktivnostima, uništila i zarobila velike količine oružja, municije, opreme, minobacača i protivtenkovskih mina.

Volim_Krstaricu

Aktivan član
Poruka
1.051
Albanija, Bugarska, Rumunija i Mađarske bile su svetske sile u odnosu na Vojsku Jugoslavije. U to vreme Albanci su imali 1 200 tenkova T-54/55 a VJ samo 727, da o brojčanoj nadmoći Bugarske, Grčke, Rumunije i Mađarske i ne govorimo. A srpski klovnovi pričaju bajke kako bi se Vojska Jugoslavije uspešno branila od kopnene invazije NATO pakta i Amerikanaca. :cepanje::cepanje::cepanje:

Ovo što se danas zove Vojska Srbije je jedna skalamerija i smejurija od vojske, zaostavština jedne idiotske i propale države, zvane SFRJ.

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
34.463
Дакле у оно време 1999. године када смо гологузи бранили земљу са застарелим противавионским системима и када нисмо имали ништа у ваздуху што би могло да се супротстави НАТО авијацији, ови се тада нису усудили да крену у копнену интервенцију. И то не говорим о моћној италијанској оклопној бригади, већ о читавом НАТО-у. Слали су шиптаре да јуришају на Кошаре и Паштрик и да уз сву ваздушну предност успели су да узму пар стотина квадратних метара појаса око границе.

је.
Zasto bi isli kopneno kada za tim nisu imali potrebe.Sve su postigli i ovako uz minimalne gubitke.Da je Sloba i dalje nastavio da se kurci bilo bi bombardovanje redom bez biranja ciljeva i tada bi opet potpisao kapitulaciju.Kopnene snage im nisu ni bile potrebne a kad bi se to i desilo pa Srbija je okruzena sa svih strana i bez i jednog saveznika u blizini.

Volim_Krstaricu

Aktivan član
Poruka
1.051
Zasto bi isli kopneno kada za tim nisu imali potrebe.Sve su postigli i ovako uz minimalne gubitke.Da je Sloba i dalje nastavio da se kurci bilo bi bombardovanje redom bez biranja ciljeva i tada bi opet potpisao kapitulaciju.Kopnene snage im nisu ni bile potrebne a kad bi se to i desilo pa Srbija je okruzena sa svih strana i bez i jednog saveznika u blizini.
Milošević nije potpisao kapitulaciju, da su Amerikanci i NATO pakt krenuli sa kopnenom invazijom, u Beogradu bi bili za nekoliko dana. JNA i VJ bile su totalno smeće od vojske a jugonostalgičari od njih prave nešto posebno.

ИПХ ЗИЛОТ

Veoma poznat
Poruka
10.927

Volim_Krstaricu

Aktivan član
Poruka
1.051
Albanija imala 1200 tenkova T-54/55, a Vojska Jugoslavije samo 1000 T-54/55, T-72 i M-84. :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Znači, da su ostaci JNA bili slabiji u odnosu na Albaniju, a kamoli na Grčku, Bugarsku, Rumuniju, Mađarsku i Tursku. VJ i Vojska Srbije najjača na Balkanu:cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje:Malo morgen. Samo u bajkama bolesnih jugonostalgičara. I novinara dnevnog lista Politika.

Volim_Krstaricu

Aktivan član
Poruka
1.051
Tomas Tajner je Austrijanac a smrdljiva austrijanska (austrougarska) vojska izgubila Prvi svetski rat upravo zbog Srbije. Na Srbiju poslali polovinu cele avstrougarske vojske, a samo u jednoj bici njihov najbolji general Slovenac Oskar Potiorek izgubio je čak 81% svoje pišljive vojske. Za mesec dana srpska vojska zarobila je preko 100 hiljada agresora, s obzirom na njihove ratne zločine prema srpskim civilima i vojnicima, Srbi su ih trebali najpre upotrebiti kao robove, kao radnu snagu, a potom od njih napraviti sapun, pršut i šunku. Isto važi i za njihove ranjene kojih je bilo na stotine hiljada.

Volim_Krstaricu

Aktivan član
Poruka
1.051
Јеси ти чуо за реч дрон? очито ниси, јер да је 99те било дронова, од наше војске не би остали ни дугмићи
Vojska Jugoslavije je između ostalog oborila i veliki broj bespilotnih letilica, dronova.

Predator_MQ-1_%28war_trophy_in_Museum_of_Aviation%2C_Belgrade%2C_Serbia%29.jpg

zlatko01

Buduća legenda
Poruka
26.837
to je bio NATO eksperiment za danasnja desavanja u Rusiji i Ukrajini

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.