Тома у Утсику недеље: Како да правим митинг кад подржавам хапшење?

Poruka
19.903
На питање Оље Бећковић зашто СНС не прави протест, одговорио је "како да прави кад је рекао да подржава хапшење" и "зашто га Бећковићка гура у идеологију која није његова".

Дакле, Тома недвосмислено каже да му је идеологија иста као и идеологија Бориса Тадића - апсолутна послушност окупаторима из ЕУ и САД.
Само извол`те , па гласајте за Тому. Уколико он дође на власт, биће и после Тадића - Тадић.
 
ко још гледа утисак недеље, то више ни либерали не гледају

То је мање битно. Битно је оно што износи Николић, као подметачина уместо излизаног и истрошеног Тадића.
 
На питање Оље Бећковић зашто СНС не прави протест, одговорио је "како да прави кад је рекао да подржава хапшење" и "зашто га Бећковићка гура у идеологију која није његова".

Дакле, Тома недвосмислено каже да му је идеологија иста као и идеологија Бориса Тадића - апсолутна послушност окупаторима из ЕУ и САД.
Само извол`те , па гласајте за Тому. Уколико он дође на власт, биће и после Тадића - Тадић.

Томислав Николић и Александар Вучић су срамота за српски народ и Србију
 
На питање Оље Бећковић зашто СНС не прави протест, одговорио је "како да прави кад је рекао да подржава хапшење" и "зашто га Бећковићка гура у идеологију која није његова".

Дакле, Тома недвосмислено каже да му је идеологија иста као и идеологија Бориса Тадића - апсолутна послушност окупаторима из ЕУ и САД.
Само извол`те , па гласајте за Тому. Уколико он дође на власт, биће и после Тадића - Тадић.
Власт каже да је ова опозиција као *****.
Није им ни до колена!
:rotf: :rotf: :rotf:
 
...Дакле, Тома недвосмислено каже да му је идеологија иста као и идеологија Бориса Тадића - апсолутна послушност окупаторима из ЕУ и САД.
Само извол`те , па гласајте за Тому. Уколико он дође на власт, биће и после Тадића - Тадић.

Haha, kakvo lukavo podržavanje Tadića. Kao, za grobara ne vredi glasati onda bacite glas na neku mikro-bicikl stranku ili dajte opet Tadića, lepši je. :roll:

I sad će opet radikali da pričaju kako oni uopšte ne rade ovo (promovisanje Tadića) nego šalju drugu poruku ??? A Martinović je nedavno otvoreno rekao da će sa DSom da naprave vladajuću koaliciju. :)

Radikali i Tadić, sramota Srbije.
 
Steta sto nije istrajao do kraja u strajku gladju

145442_tomislav-nikolic--strajk-gladju--foto-beta-01_f.jpg
 
Haha, kakvo lukavo podržavanje Tadića. Kao, za grobara ne vredi glasati onda bacite glas na neku mikro-bicikl stranku ili dajte opet Tadića, lepši je. :roll:

I sad će opet radikali da pričaju kako oni uopšte ne rade ovo (promovisanje Tadića) nego šalju drugu poruku ??? A Martinović je nedavno otvoreno rekao da će sa DSom da naprave vladajuću koaliciju. :)

Radikali i Tadić, sramota Srbije.

Radikali promovišu Tadića. :rotf: kakav fleš :rotf: :rotf:
 
Haha, kakvo lukavo podržavanje Tadića. Kao, za grobara ne vredi glasati onda bacite glas na neku mikro-bicikl stranku ili dajte opet Tadića, lepši je. :roll:

I sad će opet radikali da pričaju kako oni uopšte ne rade ovo (promovisanje Tadića) nego šalju drugu poruku ??? A Martinović je nedavno otvoreno rekao da će sa DSom da naprave vladajuću koaliciju. :)

Radikali i Tadić, sramota Srbije.

Ма Томислав Николић се ставио у службу Тадића. Клечи пред њим пола сата дневно ;)
 
Steta sto nije istrajao do kraja u strajku gladju

145442_tomislav-nikolic--strajk-gladju--foto-beta-01_f.jpg

:hahaha:

Steta.

avatar64171_7.gif



Samo bih voleo da mi neko objasni, koja bi to vlast mogla da se okarakterise kao ona koja bi bila "apsolutno neposlusna" EU i SAD i na cemu bi bazirala tu svoju neposlusnost, ako se radi o medjunarodno prihvacenim i potpisanim obavezama.
E da...I koja bi bila cena takve "neposlusnosti"
I ko bi je platio

Platio bi je ti, kao sto placas i ovu.
 
"Dragan Todorović izjavio da SRS nije odgovorna za nerede na kraju večerašnjeg mitinga pordške već neka "neidentifikovana grupa" koja je to planski uradila. "

kanda svi peru ruke hihihi...
pitam se samo što su onda dizali binu i dovodili govornike..

Па не зато да би правили нереде....

И заиста, СРС нема ништа са овим нередима...
 

Back
Top