Toma Nikolić priključen na aparate

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
Toma Nikolić priključen na aparate
Tomislav Nikolić prikačen je na aparate i njegovo stanje je teško, izjavio je večeras na protestu naprednjaka predsednik Gradskog odbora SNS Nebojša Stefanović. Ranije većeras lekari su rekli da pokazuje znake konfuzije i da procenjuju kada će mu uključiti infuziju ne bi li ga održali u životu.
Tomislav Nikolić prikačen je na aparate i njegovo stanje je teško, izjavio je večeras na protestu naprednjaka predsednik Gradskog dobora SNS Nebojša Stefanović, pola sata pošto je njegov stranački kolega Aleksandar Vučić novinarima u bolnici najavio da bi lider SNS sutra mogao da se obrati novinarima u 13 časova ako ako mu to zdravstveno stanje bude dozvolilo.

"Pacijent je iznuren, ne uzima ni hranu ni vodu, a porodica je sve vreme uz njega", rekao je nekoliko sati pre toga lekar internista Ljubomir Ilić, član konzilijuma koji se brine o Nikoliću.
Na pitanje novinara da li Nikolić prima neku terapiju, lekar je odgovorio da je to deo istorije bolesti pacijenta i da o tome ne može da govori.

Ilić je naveo da sa Nikolićevom porodicom lekari razmatraju i mogućnost uključenja infuzije ukoliko to bude neophodno.

"Sada je to lekarska procena kada mi možemo da njegovu volju suzbijemo i uključimo neke naše terapije, a sve u cilju očuvanja života. To nam je posao", kazao je lekar.
Еби га....:( :( :(
 
Toma Nikolić priključen na aparate
Tomislav Nikolić prikačen je na aparate i njegovo stanje je teško, izjavio je večeras na protestu naprednjaka predsednik Gradskog odbora SNS Nebojša Stefanović. Ranije većeras lekari su rekli da pokazuje znake konfuzije i da procenjuju kada će mu uključiti infuziju ne bi li ga održali u životu.
Tomislav Nikolić prikačen je na aparate i njegovo stanje je teško, izjavio je večeras na protestu naprednjaka predsednik Gradskog dobora SNS Nebojša Stefanović, pola sata pošto je njegov stranački kolega Aleksandar Vučić novinarima u bolnici najavio da bi lider SNS sutra mogao da se obrati novinarima u 13 časova ako ako mu to zdravstveno stanje bude dozvolilo.

"Pacijent je iznuren, ne uzima ni hranu ni vodu, a porodica je sve vreme uz njega", rekao je nekoliko sati pre toga lekar internista Ljubomir Ilić, član konzilijuma koji se brine o Nikoliću.
Na pitanje novinara da li Nikolić prima neku terapiju, lekar je odgovorio da je to deo istorije bolesti pacijenta i da o tome ne može da govori.

Ilić je naveo da sa Nikolićevom porodicom lekari razmatraju i mogućnost uključenja infuzije ukoliko to bude neophodno.

"Sada je to lekarska procena kada mi možemo da njegovu volju suzbijemo i uključimo neke naše terapije, a sve u cilju očuvanja života. To nam je posao", kazao je lekar.
Еби га....:( :( :(

Значи да ће примити инфузију?
 
]Na koje aparate ???[/B]
P.S
Ima raznih aparata ?!

Za varenje

cen160_1fV.gif


:malav:
 
a sta ti mislis nesretnice da kad nekom das infuziju on skoci iz kreveta i vrati se na posao? cak i kad bi dobijao redovnu infuziju a i dalje odbijao da uzima hranu i vodu nastavilo bi se otkazivanje unutrasnjih organa poput besike, sistema za varenje.... sto opet moze dovesti do smrtnog ishoda.

Pa on preko infuzije dobija hranu i vodu. Cim pocne da prima infuziju tu je kraj njegovom strajku.
 

Back
Top