Toma Nikolić: Ako ne raspišu izbore do kraja 2015. godine mi ćemo možda protestvovati

KOLEGA IVAN

Poznat
Poruka
8.216
Posle ove najblaže rečeno čudne i glupe odluke Tome Nikolića (koju uopšte nije ni doneo on nego neko iznad njega) da da vlastima rok čak do novembra-decemra da raspiše izbore i da sačekamo dobijanje statusa kandidata za EU, moram malo i sa njim da se sprdam tj. sa tom nebuloznom odlukom zato što smatram da mi građani moramo da kritikujemo i stavljamo pod lupu sve političere nezavisno od toga ko koga podržava i ko za koga glasa. Znači i ove "naše" i one "njihove". Pa šta koji đavo ima da čekaš kandidaturu za EU, zemlja se raspada, sve puca po šavovima, narod je gladan a ti čekaš kandidaturu za EU da bi bili izbori. Kao da je ta priča sa EU nekome mnogo pomogla da bi sad to čekali. Pa Rumunija i Bugarska su odavno ušle u EU a u istom su čabru kao i Srbija, pogotovo Bugarska. Grčka je odavno ušla u EU a dužna je ko Grčka itd. Prema tome, dabome:


Predsednik Srpske napredne stranke Tomislav Nikolić je dao vlastima rok do kraja 2015. godine da raspišu vanredne parlamentarne izbore i povodom toga dao sledeću izjavu:

"U Srbiji se jako teško živi ali nema veze, sačekaćemo još jedno 5-6 godina i ako Vlada Srbije i predsednik Tadić ne raspišu nove izbore do kraja 2015. godine tj. dok Srbija ne postane zvaničan kandidat za kandidata za hodnik predsoblja čekaonice ispred ulaznih vrata dvorišta EU mi ćemo reći kategorično MOŽDA i eventualno možda pripretiti nekim protestima koji uopšte nisu sigurni. Znate, dosta je hladno čak i za stiropor ali mi smo rešeni da možda pripretimo eventualnim protestima ispred Doma Narodne Skupštine. U svakom slučaju, čak i ako ne bude protesta, mi ćemo moći još malo da sačekamo odgovor Vlade Srbije ali još samo malo, ne duže od 5 godina. Eventualno 10.

U slučaju da prođu svi ovi rokovi, znači i 2015. i 2020. godina, mi ozbiljno razmišljamo da još jednom pripretimo Vladi eventualnim protestima ali sigurno nećemo donositi ishitrenu odluku o protestu na stiroporu nego ćemo sačekati još malo jer uvek postoji mogućnost da se oni predomisle i raspišu vanredne parlamentarne izbore. Želeo bih samo mojim biračima i gladnom narodu da poručim da se strpe još malo, još koju godinu dok ne dođemo do dvorišta ispred predsoblja EU a Vladi bih poručio sledeće-ne možete vi nas da zaebavate koliko mi vas možemo da čekamo!!!"

:hahaha:
 
Давање новог рока нема неког смисла...то је озбиљан кикс и пропуст Николића...мада ја мислим да је он укапирао да на изборима не би освојио 126 посланика, а и коалициони потенцијала му је благо речено никакав, што га опет не оправдава да повјерење свих нас који смо били 5-ог испред Скупштине олако траћи !
 
Dragoša i Jaguara si zaboravio. Mada su oni shvatili odavno da im lakše ulazi u dupe nego u glavu! :hahaha:

Драгосх није Напредњак,
а ни Јагуарка ....

Жути су то, мЛого Жути, и још подвучени .....

А и онај Др.мр ми је врло близу .....
 
Давање новог рока нема неког смисла...то је озбиљан кикс и пропуст Николића...мада ја мислим да је он укапирао да на изборима не би освојио 126 посланика, а и коалициони потенцијала му је благо речено никакав, што га опет не оправдава да повјерење свих нас који смо били 5-ог испред Скупштине олако траћи !

Мишко, хебе се њему за вас ....

Њему је само он битан .....
 
Posle ove najblaže rečeno čudne i glupe odluke Tome Nikolića (koju uopšte nije ni doneo on nego neko iznad njega) da da vlastima rok čak do novembra-decemra da raspiše izbore i da sačekamo dobijanje statusa kandidata za EU, moram malo i sa njim da se sprdam tj. sa tom nebuloznom odlukom zato što smatram da mi građani moramo da kritikujemo i stavljamo pod lupu sve političere nezavisno od toga ko koga podržava i ko za koga glasa. Znači i ove "naše" i one "njihove". Pa šta koji đavo ima da čekaš kandidaturu za EU, zemlja se raspada, sve puca po šavovima, narod je gladan a ti čekaš kandidaturu za EU da bi bili izbori. Kao da je ta priča sa EU nekome mnogo pomogla da bi sad to čekali. Pa Rumunija i Bugarska su odavno ušle u EU a u istom su čabru kao i Srbija, pogotovo Bugarska. Grčka je odavno ušla u EU a dužna je ko Grčka itd. Prema tome, dabome:


Predsednik Srpske napredne stranke Tomislav Nikolić je dao vlastima rok do kraja 2015. godine da raspišu vanredne parlamentarne izbore i povodom toga dao sledeću izjavu:

"U Srbiji se jako teško živi ali nema veze, sačekaćemo još jedno 5-6 godina i ako Vlada Srbije i predsednik Tadić ne raspišu nove izbore do kraja 2015. godine tj. dok Srbija ne postane zvaničan kandidat za kandidata za hodnik predsoblja čekaonice ispred ulaznih vrata dvorišta EU mi ćemo reći kategorično MOŽDA i eventualno možda pripretiti nekim protestima koji uopšte nisu sigurni. Znate, dosta je hladno čak i za stiropor ali mi smo rešeni da možda pripretimo eventualnim protestima ispred Doma Narodne Skupštine. U svakom slučaju, čak i ako ne bude protesta, mi ćemo moći još malo da sačekamo odgovor Vlade Srbije ali još samo malo, ne duže od 5 godina. Eventualno 10.

U slučaju da prođu svi ovi rokovi, znači i 2015. i 2020. godina, mi ozbiljno razmišljamo da još jednom pripretimo Vladi eventualnim protestima ali sigurno nećemo donositi ishitrenu odluku o protestu na stiroporu nego ćemo sačekati još malo jer uvek postoji mogućnost da se oni predomisle i raspišu vanredne parlamentarne izbore. Želeo bih samo mojim biračima i gladnom narodu da poručim da se strpe još malo, još koju godinu dok ne dođemo do dvorišta ispred predsoblja EU a Vladi bih poručio sledeće-ne možete vi nas da zaebavate koliko mi vas možemo da čekamo!!!"

:hahaha:
Sta bi od tebe?:zcepanje::zcepanje::zcepanje:
 
Мишко, хебе се њему за вас ....

Њему је само он битан .....
Пазите, Маркоме, не вјерујем да ће много дуго моћи да се игра са нашим стрпљењем...ако буде овакве гафове правио, људи ће полако одлазити...не у друге странке, сем можда понеко у ДСС, већ у апстиненцију...лако може да изгуби велику подршку и са 35 % (са НС, ПС и ПСС) падне на 20 %, капирате ?
 
Sta bi od tebe?:zcepanje::zcepanje::zcepanje:
Фато и Иван и ја смо напредњаци и остаћемо то али Тома је заиста направио озбиљан пропуст...но, ја мислим да је Вучић ту одлучнији и чвршћи и да ће митинга 16.02 ипак бити...једино још Вучићу и Јоргованки вјерујем !
 

Pa šta se smeješ, ja stalno posmatram i analiziram ponašanje ljudi oko sebe i kad se mnogo nasekiram proradi sekirče:

65.jpg


:lol:
 
Фато и Иван и ја смо напредњаци и остаћемо то али Тома је заиста направио озбиљан пропуст...но, ја мислим да је Вучић ту одлучнији и чвршћи и да ће митинга 16.02 ипак бити...једино још Вучићу и Јоргованки вјерујем !

U pravu si, Vučić je čvršći i ne bih baš rekao da se on slaže sa ovom odlukom briselskih mentora.
 
U pravu si, Vučić je čvršći i ne bih baš rekao da se on slaže sa ovom odlukom briselskih mentora.
Два-три сата прије него што је Николић изашао са својом изјавом, Вучић је код Владимира Ђукановића на Фокусу причао како су ови протести кључни за Србију итд.
И после Томине изјаве, он је рекао да очекује да власт неће прихватити понуду и да ће, по свему судећи, протеста бити.
Лично мислим да је Вучић један од најизразитијих опозиционара у СНС и да ће се он изборити да буде протеста.
 

Back
Top