Тома и Вили то су друга два....

jalaber

Zainteresovan član
Poruka
367
Nikolić plaća 7.500 evra mesečno za Montgomerijeve savete
Blic - Pre 39 minuta

BEOGRAD - Lider Srpske napredne stranke Tomislav Nikolić angažovao je prošle godine bivšeg američkog ambasadora u Beogradu Vilijema Montgomerija da mu pomogne da popravi imidž o stranci u SAD i EU, ali i da osvoji vlast u Srbiji. Savetnički honorar je 7.500 evra mesečno, plus troškovi. Poslovni partneri: Nikolić i Montgomeri

Ugovor su Nikolić i Montgomeri potpisali 18. septembra 2010. godine i on je dostupan na sajtu američkog ministarstva pravde (www.fara.gov).

U formularu koji je Montgomeri popunio jer je kao američki lobista obavezan da prijavi svaki ugovor sa strancima, kao glavni cilj posla navodi se da SNS "kao domaća partija, želi da kroz demokratski proces pobedi na predstojećim nacionalnim i lokalnim izborima". Kao metod rada opisuje se da će Montgomeri "kroz redovne nedeljne susrete sa predsednikom stranke i njegovim savetnicima, kao i kroz periodične pisane analitičke izveštaje raditi na poboljšanju imidža SNS i pomoći da se transformiše u prihvatljivu evropsku demokratsku partiju desnog centra". Takođe, Montgomeri će SNS savetovati o tome šta su "crvene linije" čije bi prelaženje u SAD i zemljama EU bilo shvaćeno vrlo negativno.

http://vesti.krstarica.com/index.ph...sifra=35f8bb55537d671ffc547c6997aecc3d&lang=0

Ово мора да се плаћа од страначке чланарине
 
Nikolić plaća 7.500 evra mesečno za Montgomerijeve savete
Blic - Pre 39 minuta

BEOGRAD - Lider Srpske napredne stranke Tomislav Nikolić angažovao je prošle godine bivšeg američkog ambasadora u Beogradu Vilijema Montgomerija da mu pomogne da popravi imidž o stranci u SAD i EU, ali i da osvoji vlast u Srbiji. Savetnički honorar je 7.500 evra mesečno, plus troškovi. Poslovni partneri: Nikolić i Montgomeri

Ugovor su Nikolić i Montgomeri potpisali 18. septembra 2010. godine i on je dostupan na sajtu američkog ministarstva pravde (www.fara.gov).

U formularu koji je Montgomeri popunio jer je kao američki lobista obavezan da prijavi svaki ugovor sa strancima, kao glavni cilj posla navodi se da SNS "kao domaća partija, želi da kroz demokratski proces pobedi na predstojećim nacionalnim i lokalnim izborima". Kao metod rada opisuje se da će Montgomeri "kroz redovne nedeljne susrete sa predsednikom stranke i njegovim savetnicima, kao i kroz periodične pisane analitičke izveštaje raditi na poboljšanju imidža SNS i pomoći da se transformiše u prihvatljivu evropsku demokratsku partiju desnog centra". Takođe, Montgomeri će SNS savetovati o tome šta su "crvene linije" čije bi prelaženje u SAD i zemljama EU bilo shvaćeno vrlo negativno.

http://vesti.krstarica.com/index.ph...sifra=35f8bb55537d671ffc547c6997aecc3d&lang=0

Ово мора да се плаћа од страначке чланарине
Ma,nije moguce :eek::eek::eek:
 
Зар је Тома још увек жив?

Odakle Tomi pare?

Од чланарине и продаје бајчетинске ракије :roll: :bljak:

Томо, убићемо те, нисмо те заборавили.

Поздрав, Л. Б.
ATTACH]
:mrgreen::hahaha::rotf:
 

Prilozi

  • luka-bojovic_3 prsta.jpg
    luka-bojovic_3 prsta.jpg
    19,2 KB · Pregleda: 4
Poslednja izmena:

Back
Top