Toma '011 - Live

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
16.002
S obzirom na to da se Toma nalazi u veoma kriticnoj situaciji i da treba da budemo obavesteno o zdravstvenom stanju lider te opozicione papazjanije, moze li da se na ovoj temi pise kako je on iz casa u cas, da ne bismo morali non-stop da listamo novine svi, vec svako ko udje da napise vreme kada je saznao neku informaciju i da nam prenese. Na primer ovako

14: 25 Tomislav Nikolic se oseca dobro, iako se u javnosti prica da je zanemocao. (Ovo je samo primer.)
 
S obzirom na to da se Toma nalazi u veoma kriticnoj situaciji i da treba da budemo obavesteno o zdravstvenom stanju lider te opozicione papazjanije, moze li da se na ovoj temi pise kako je on iz casa u cas, da ne bismo morali non-stop da listamo novine svi, vec svako ko udje da napise vreme kada je saznao neku informaciju i da nam prenese. Na primer ovako

14: 25 Tomislav Nikolic se oseca dobro, iako se u javnosti prica da je zanemocao. (Ovo je samo primer.)

:hahaha:

Neviđeno... Ali neviđeno...
 
Ево сада јавише - ПРИХВАТИО ЈЕ ТЕРАПИЈУ тј:ИНФУЗИЈУ... али као неће да узима воду и храну НА УСТА... али ХОЋЕ НА ЦЕВЧИЦУ.... ма циркус..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top