Tom Ford: "Teško je bez Ričarda"

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
330.591
Clip.jpg


Modni dizajner Tom Ford priznao je kako se teško privikava na život bez svog partnera Ričarda Baklija,
koji je preminuo u septembru ove godine, u njihovom domu u Los Anđelesu, nakon borbe sa teškom bolešću.

"Teško je nakon 35 godina, jako teško", ispričao je u intervjuu Ford, koji sada sam brine o njihovom devetogodišnjem sinu Džeku, prenosi Dejli Mejl.

Kaže kako mu često pomisli da bi mogao da nazove svog supruga, ali onda se suoči sa surovom realnošću.
Ričard mu je uvek bio velika podrška u svemu, a kaže da nije mogao ni da zamisli kako će njegov život izgledati kada postane samohrani roditelj.

"Do nedavno mi je Ričard pomagao od ranog jutra. Poslednjih mesec dana borim se sam sa sobom
jer bi uglavnom on pripremio Džeku doručak, a sada sve radim sam", priča Tom.

Tom i Ričard su se upoznali na jednoj reviji 1986. godine u Njujorku, a partneri su bili više od tri decenije.
Zvanično su se venčali 2014. godine, nedugo nakon što su istospolni brakovi legalizovani u SAD-u.

Par zajedno ima devetogodišnjeg sina Aleksandera Džona "Džeka" Baklija Forda. U vreme kada su se upoznali Tom je preuzeo modnu kuću Guči,
pre nego što je pokrenuo sopstvenu uspešnu kompaniju, sa samo 25 godina, dok je Ričard tada imao 38.

Dizajner je jednom prilikom njihov susret opisao kao ljubav na prvi pogled.

"Pogledali su nam se susreli i u roku od mesec dana smo živeli zajedno. Od tada se nismo razdvojili",
otkrio je za magazin Pipl i dodao kako je odmah znao da je pronašao čoveka s kojim će provesti ostatak života.

Tri godine kasnije Ričardu je dijagnostifikovan rak grla i operisan je, pa se uprkos lošim prognozama uspešno oporavio i njihovoj sreći nije bilo kraja.

SIna Džeka dobili su 2012. godine, a dečaka, koji sada ima devet godina, rodila im ga je surogat majka. Dve godine kasnije venčali su se na privatnoj ceremoniji,
a detalje nikada nisu hteli da otkriju javnosti, čak ni mesto venčanja.

https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2021&mm=12&dd=03&nav_id=2066914
 
Obožavam Tom Forda, i njegov dizajn iako mi je finansijski nedostižan i njegovu filozofiju i estetiku i filmove...

Meni je iskreno bilo čudno da su tako skladan par s obzirom na razliku u godinama (13) i to koliko je Tom popularan i atraktivan. Možda su imali neki dil, ali ne želim da mislim na taj način.

Pravi ljudi su vredniji od svakog bogatstva :heart:
 

Sad ću ti reći nešto… ti sedi, pored stavi slatko i vodu i pripremi se da čuješ:

Darth, ima i … emancipovanih Srba!

Nacionalnost ti nije prepreka na putu promene ka finijim i lepšim stvarima u životu. Nemoj da se stidiš, znam da si na jednoj temi pitao za kremice protiv bora i hijaluron. Lepota je u tebi! :heart::zag:
 
Sad ću ti reći nešto… ti sedi, pored stavi slatko i vodu i pripremi se da čuješ:

Darth, ima i … emancipovanih Srba!

Nacionalnost ti nije prepreka na putu promene ka finijim i lepšim stvarima u životu. Nemoj da se stidiš, znam da si na jednoj temi pitao za kremice protiv bora i hijaluron. Lepota je u tebi! :heart::zag:
...

šta je u meniiii..i šta sve ima u meni.To samo ja znam.
 
Obožavam Tom Forda, i njegov dizajn iako mi je finansijski nedostižan i njegovu filozofiju i estetiku i filmove...

Meni je iskreno bilo čudno da su tako skladan par s obzirom na razliku u godinama (13) i to koliko je Tom popularan i atraktivan. Možda su imali neki dil, ali ne želim da mislim na taj način.

Pravi ljudi su vredniji od svakog bogatstva :heart:
Tom Fortd je sjajan dizajner i modni kreator
 
a što sestro mila ?
pa vole se ljudi..šta je u tome loše
Pa nije to sto su gejevi, nego.. Koga boli patka za neki tamo crveni tepih par? Tom Fjord, frojd ford i njegov decko i njegova devojka. Odakle tebi Nince ideja da je to dobra tema za ovaj prostor i dimenziju? Je li ljubavi? Zasto to nije na zene, moda, dokoljenke carape i sl.
Mislim, boze moj, nije da cu sad da izadjem i zaustavim saobracaj. Nego mi nije jasno.
 
Pa nije to sto su gejevi, nego.. Koga boli patka za neki tamo crveni tepih par? Tom Fjord, frojd ford i njegov decko i njegova devojka. Odakle tebi Nince ideja da je to dobra tema za ovaj prostor i dimenziju? Je li ljubavi? Zasto to nije na zene, moda, dokoljenke carape i sl.
Mislim, boze moj, nije da cu sad da izadjem i zaustavim saobracaj. Nego mi nije jasno.

da je Tom Ford žena tema bi bila na Modi ili Ženama..ovako je na Muškarcima
a drugo, mislim da su homo parovi, veze i brakovi odavno prestali da budu tabu
 
da je Tom Ford žena tema bi bila na Modi ili Ženama..ovako je na Muškarcima
a drugo, mislim da su homo parovi, veze i brakovi odavno prestali da budu tabu
Dobro evo.
Bas mi je drago za njih. Divno izgledaju ovako zagrljeni. Prosto se oseti ta neka energija i posebnost na fotki. Kao da su rodjeni jedan za drugog. A bas se lepo i oblace. Vidi kako je lep sako. I djems din naocari. Woww. Hocu i ja ovako.
 
Ja bre nemam pojma ni ko su oni niti me zanima.
Jel zna taj džiber ko sam ja.Nema pojma.Pa nemam pojma ni ja ko je on.
A @MrNapokon provali ti samo taj Ninin prekorni vaspitni stav.Onako ničim izazvan.Ona će tebe da edukuje i vaspita.
A sad zamisli dokle bi to išlo u braku.
I šta bi od tebe ostalo.
Na ovako nešto kad naiđeš u stvarnom životu.Beži ne osvrći se da dijamante baca pred tebe.
 

Back
Top