Tok misli

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

момоа

Legenda
Poruka
71.636
Hajmo ponovo. Dakle, ovo nek bude tema gde cemo da pisemo sta nam trenutno prolece kroz glavu, nesto kao u onim Foknerovim romanima, dakle bez filtera i cenzure, ako je moguce.
Tipa "sad cu da se bicujem, necu, oblacno je, kisa ce verovatno, hebem ti gavrana, nervira me, moram posle da odem do frizera, gde su slusalice mamu im jbm" i tako...

Stavljam privremeno na lepljivu, pa cu da je odlepim, ako se ne zalepi lepo.

P.S. Traste eve ti ga na hehe :rumenko:
 
Poslednja izmena:
opet si dozvolila da te iznervira nesta sto si rekla da ces zaboraviti
drag.gif
 
Hajmo ponovo. Dakle, ovo nek bude tema gde cemo da pisemo sta nam trenutno prolece kroz glavu, nesto kao u onim Foknerovim romanima, dakle bez filtera i cenzure, ako je moguce.
Tipa "sad cu da se bicujem, necu, oblacno je, kisa ce verovatno, hebem ti gavrana, nervira me, moram posle da odem do frizera, gde su slusalice mamu im jbm" i tako...

Stavljam privremeno na lepljivu, pa cu da je odlepim, ako se ne zalepi lepo.

P.S. Traste eve ti ga na hehe :rumenko:
ako se ne zalepi lepo, ne znači da se nije zalepilo i samim tim treba ispitati nivo zalepljenosti, nije to za degradirati..
ipak..
drugačije je ako se ne zalepi uopšte, to onda ne treba na silu lepiti.
Međutim, možda bih i više pisala o lepljenju, ali kod mene ispred danima buše, tutnjaju, prave buku i ne mogu da se fokusiram, ako ne premestim lapsytpsy, a nisam to učinila..
Nego, mene lepljenje asocira ovog trena na užičku komplet lepinju koju obooožaaaaaaaaaaaaaaaavaaaaaaaaaaaaam
možda zbog slova L i NJ
eto ne znam
gladna sam
pojela sam danas samo španat čorbu
fali mi nekih jebastičnih masnoća, moraću nešto žešće da poručim.
 
I dalje razmisljam o Monogamiji, bendu i frontmenu istog, najodvratnijem liku ikada, granica odvratnosti se pomerila definitivno. Toliko mi je odvratan da cu poceti mislim da bih poceo da ga prezirem kada bih ga jos jednom cuo ili video. Promil njegove odvratnosti ima razarajucu jacinu arsena na ljudski organizam
sjedeli u klupu i pisali pjesama
 
Istina ili laž?
Najverovatnije zamazivanje očiju da se smire strasti,da prođe neko vreme i onda opet sve po starom,kao da ništa bilo nije, zaboravlja se jer premazano je sve dato sve da se rulja umiri a posle mesec dva,opet sve isto.....
kako lepo u daljini izgledaju noćna svetla,nestvarno blešte u daljini i dozivaju..............
nešto sam želela da napišem ..................
pesma me prekide
čoveče,tad i jesam imala toliko godina
šteta što Neše više, takvi umetnici retko se pojavljuju
vreme prolazi, godine se nižu i dok se okreneš pola života prođe
i gde sam sad?
nigde i svugde
trenutno stojim na jednom mestu i čekam dalji tok događaja
gde će me odvesti vreme će pokazati
pozitivno ili negativno zar je bitno ?
Dobro je kod se grudi pomeraju, znak da još uvek dišem, kratki udah i što duži izdah.
Sve je to život.........................
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top