Tok misli

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

A stvarno šta devojke sprečava da izgledaju ovako?:zaljubljena::per:

FG_sAxnXwAEPX0C
 
uh, nadam se da cu do tad sprahenzovati dojce u nekom lincu na mlavi
Neće biti loše. Vučićeve fabrike neće da propadnu ko Titine.:lol:

Ako se odbranimo od Vagnerovaca i NATO zadrži komandu nad srpskom vojskom za 100 godina će u Srbiji ćemo imati čista francuska i nemačka sela.
Dolaziće mnogi Folksdojčeri u Šumadiju i Vojvodinu da žive u jeftinim montažnim kućicama i raditi online. Piće šljivovicu i jesti čvarke i moliti se Alahu u lokalnoj džamiji.:heart2::lol:

Srbija će biti Luizijana Evropske Federacije. Momova čukunuka će biti ugledna senatorka iz SNS partije.
A u kancelariji će joj visiti hologrami Pijanog Junkera kao prvog EU komesara koji je osnovao EU Federaciju i naravno još pijanijeg legendarnog i neponovljivog precednika Pichhhoustog koji nas je oslobodio iz Komunističkog SFRJ gulaga, sam pobedio Miloševića i DOS i odveo na EU put blagostanja i propseriteta.:per:
 
uh, nadam se da cu do tad sprahenzovati dojce u nekom lincu na mlavi

Ако уђеш у кревет са непријатељем као ја у буквалном смислу,

почећеш да разумеш логику конструкција као што је:

"Obwohl er die richtige Wahl hätte treffen müssen, tat er was gegenteiliges, was zu einer Katastrophe sehr leicht hätte führen können, wenn sie nicht erwähnte, den Fehler früzeitig gesehen und dafür eine Lösung gehabt zu haben".
 
Mora da bude remote, tj prevedeno na hrvatski - otkuce
Dopisnik za Ukrajinski front za Timcast.com ili tako neki autlet.
Predstavljaš proputinovsku viziju sveta Amerikancima.
Čisto da im bude zanimljivo.
Pretvoriš se u Tixog Nikca od Rovina i kucaš pravoslavni tekst namenjen Trampovcima.
U tekstu dakle slika Putina u tangama kako se bućka za Bogojavljanski krst.:per:

hqdefault.jpg
 
Dopisnik za Ukrajinski front za Timcast.com ili tako neki autlet.
Predstavljaš proputinovsku viziju sveta Amerikancima.
Čisto da im bude zanimljivo.
Pretvoriš se u Tixog Nikca od Rovina i kucaš pravoslavni tekst namenjen Trampovcima.
U tekstu dakle slika Putina u tangama kako se bućka za Bogojavljanski krst.:per:

hqdefault.jpg

Да би постао један од Нас Европљана мораш заувек да се одрекнеш путлера,

и ускликнеш с љубављу Тити.
 
Dopisnik za Ukrajinski front za Timcast.com ili tako neki autlet.
Predstavljaš proputinovsku viziju sveta Amerikancima.
Čisto da im bude zanimljivo.
Pretvoriš se u Tixog Nikca od Rovina i kucaš pravoslavni tekst namenjen Trampovcima.
U tekstu dakle slika Putina u tangama kako se bućka za Bogojavljanski krst.:per:

hqdefault.jpg
Ja sam ozbiljan a ti me hebes
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top