Toalet papir za visekratnu upotrebu

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
117.092
Da li bi ga ikad koristili?

Meni i sama pomisao deluje odvratno a jos odvratnije da ga perem u masini za ves.

https://www.amazon.com/Bsofter-Reus...-2-spons&sp_csd=d2lkZ2V0TmFtZT1zcF9hdGY&psc=1

81mshwondnL._AC_SX679_PIbundle-28,TopRight,0,0_SH20_.jpg

71FTqPaZKCL._AC_SX679_.jpg

Ah da, odlično se sjećam i koristila sam ih sa prvim djetetom (bilo je to odmah poslije rata) a sa drugim je već bilo u prodaji jednokratnih.
Bolje su pelene za jednokratnu upotrebu nego da ih pereš i peglaš .. ko je izmislio te pelene majke bi trebasle da ga caste :)

1718480734722.jpeg

Ko da pere ovolike pelene :lol:

Naime, stručnjaci kažu da će tokom prvog meseca bebinog života novorođenčetu trebati između 10 i 12 pelena dnevno.
Konkretno, bebe u proseku kake 3-4 puta na dan, a popiškiće se oko sedam puta dnevno.

Bolje su pelene za jednokratnu upotrebu nego da ih pereš i peglaš .. ko je izmislio te pelene majke bi trebasle da ga caste :)

Pogledajte prilog 1564644

Naime, stručnjaci kažu da će tokom prvog meseca bebinog života novorođenčetu trebati između 10 i 12 pelena dnevno.
Konkretno, bebe u proseku kake 3-4 puta na dan, a popiškiće se oko sedam puta dnevno.
I planeti je drago sto su izmisljene jednokratne pelene.
Rio Tinto je mala maca za te pelene.

Pogledajte prilog 1564644

Jednokratne pelene nisu zdrave, najbolje su pamučne koje se iskuvavaju i peglaju, ali ko pita zdravlje, bitno je što manje posla.....

moji su bili sa klasičnim pelenama , očistiš ih u lavoru od kake ubaciš u mašinu , na mašini ispeglaš i na kraju povijanje, i to klasično
:kez: starijeg ja sam ga sređivao, a bio ko lastiš i živahan :hahaha1:ja mu stavim jednu pelenu , dok dohvatim drugu on se već otkotrljao na drugi kraj kreveta :hahaha1:bili smo šou fantastiko, a mlađeg je sređivala baka
ma klasične pelene zakon

moji su bili sa klasičnim pelenama , očistiš ih u lavoru od kake ubaciš u mašinu , na mašini ispeglaš i na kraju povijanje, i to klasično
:kez: starijeg ja sam ga sređivao, a bio ko lastiš i živahan :hahaha1:ja mu stavim jednu pelenu , dok dohvatim drugu on se već otkotrljao na drugi kraj kreveta :hahaha1:bili smo šou fantastiko, a mlađeg je sređivala baka
ma klasične pelene zakon

To je kod ovih eko mama i u njemackoj trend

IMG_1323.jpeg

IMG_1324.jpeg

Back