Titula "Najseksi muškarac"

Neprilagođena

Leptirica
Banovan
Poruka
89.904
a sva trojica su ekstra likovi....
Ma daaaj.
Meni na toj listi Kijanu Rivs vredi nešto .
.
CHRIS HEMSWORTH može da prođe ali samo sa dugom kosom..
Depp mi je extra kao lik, glumac, al inije mi sexi ..
Bred Pit je lep zaista ,
Ali kao mlađi je uvek imao onu facu -sad ću da zaplačem
.Lep jeste , seksi možda, ali meni se ne sviđa.

Neprilagođena

Leptirica
Banovan
Poruka
89.904
Ovaj ljigavac?

1652566658105.png

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
47.010
Meni je Gibson bio i ostao na prvom mestu. I sada u godinama je prosto neodoljiv, ima to nesto u sebi,
И не иде им низ длаку, гнуша се прљавштина Холивуда што значи да није пичк.ица него заиста мушко. Верујем да су гласине о његовој агресији из њихове кухиње, да га блате јер им се није приклонио.
И мени је фрајер!

-Jelena-

Elita
Moderator
Poruka
17.061
И не иде им низ длаку, гнуша се прљавштина Холивуда што значи да није пичк.ица него заиста мушко. Верујем да су гласине о његовој агресији из њихове кухиње, да га блате јер им се није приклонио.
И мени је фрајер!

Pa da, zbog toga ga i gotivim, karakter nije samo do izgleda. Samostalan je, ne zavisi od Holivuda i zbog toga je u jednom periodu bio njihova meta jer je javno pricao pritiv njih. Porodicu i svojubrojnu decu :D drzi van javnosti i tabloida…

markons82

Elita
Poruka
18.702
Muskarac kao I zena treba da zraci necim, to nesto je za svakog druga stvar. Reci da je Tom Cruse sexy a ima plastike u sebi kao fiat500 je glupo, da ga vidite u gradu kao obicnog lika ne bi ga ni pogledake, isto vazi I za 90% ostalih na listi. Lako je birati kada na sebi ima sminku, PS I ostala cuda.....

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.