Titove kredite cemo otplacivati jos dugo!

Znam, prijatelju.
Zato si ti i izabrao Švajcarsku.

Švajcarska je neutralna zemlja,niti je u EU a i u NATO nije.Tako bi ja voleo da postane Srbija.Tvoji stavovi su skoro identični Titovim.
Tito je davao pasoš bez problema i nije isterivao Srbe iz Srbije.Takođe Tito nije dozvoljavao da neko bude stranac a naš pasoš da
ima.Kod njega je bilo il si jedno il drugo a takav si i ti.
 
Tito je bio kriminalac, lopov, pedofil i ratni zločinac.
Nemoj se vređamo prijatelju.

Taman posla prijatelju da se vređamo.Ja to hoću samo da ti objasnim na osnovu mog ličnog iskustva.Moje iskustvo je i tamo i ovamo a to su činjenice.
Sam si reko da oni što nisu u zemlji moraju vojsku da služe u Srbiji.Kod Tita je takođe tako bilo.Da je Švajcarska van EU i NATO to je takođe tačno.
Tito je takođe bio za van bilo kog bloka.Samo reci šta te sve interesuje i ja sam prvi merodavan da ti objasnim jer u mnogim stvarima sam slučajno
bio uključen.
 
Taman posla prijatelju da se vređamo.Ja to hoću samo da ti objasnim na osnovu mog ličnog iskustva.Moje iskustvo je i tamo i ovamo a to su činjenice.
Sam si reko da oni što nisu u zemlji moraju vojsku da služe u Srbiji.Kod Tita je takođe tako bilo.Da je Švajcarska van EU i NATO to je takođe tačno.
Tito je takođe bio za van bilo kog bloka.Samo reci šta te sve interesuje i ja sam prvi merodavan da ti objasnim jer u mnogim stvarima sam slučajno
bio uključen.
Tvoje iskustvo, prijatelju je u Švajcarskoj, daleko što dalje od titoističkog gulaga.
 
Tačno je prijatelju da ja imam puno iskustva u CH,ali mi Brozova demokratija odgovarala jer je bilo situacija kada je bila potrebna njegova pomoć.
Imam bezbroj primera i možeš se raspitati u selu kod Novog sada gde je Tito prolazio za frušku goru.
Bio je kriminalac lopov pedofil i ratni zločinac , prijatelju.
 
Ne znam, al ima na mapi.
Nego prijatelju da li ti znaš za šta je robijao tito?

Selo Gložan je negde oko 25 kilometara od Novog Sada i tamo su uglavnom Slovaci.Tako je jednom neko iz Titove pratnje požurio i zgazio na motoru
jednog stolara.Pošto su deca ostala siročići njihov teča je išo u maršalat i zapretio da će ga čekati jer ga poznaje kako izgleda.Itekako su morali da
daju deci pomoć dok ne odrastu.To je vredelo od Tita.Sad ovo prijatelju zašto je Tito robijao.Pa bio je revolucionar a režim nije trpeo revolucionare.
Tako je u svakom režimu,i dan danas ako si revolucionar možeš da zaglaviš.
 
Selo Gložan je negde oko 25 kilometara od Novog Sada i tamo su uglavnom Slovaci.Tako je jednom neko iz Titove pratnje požurio i zgazio na motoru
jednog stolara.Pošto su deca ostala siročići njihov teča je išo u maršalat i zapretio da će ga čekati jer ga poznaje kako izgleda.Itekako su morali da
daju deci pomoć dok ne odrastu.To je vredelo od Tita.Sad ovo prijatelju zašto je Tito robijao.Pa bio je revolucionar a režim nije trpeo revolucionare.
Tako je u svakom režimu,i dan danas ako si revolucionar možeš da zaglaviš.
Bio je lopov. Kradljivac. Lupez.
 

Back
Top