Titove kredite cemo otplacivati jos dugo!

"
веза су чувени комунисти,другови Хамдија и Хакија...они су у рату били борци за идеју како и приличи правим комунистима,Хамдија је био и у Москви на партијској школи итд....школован кадар бајо мој...

Они могу да ти среде да добијеш Голфа за 12,500 колико је и коштао(отприлике) јер се без њих у БиХ не може средити ништа...

Али док стигнеш до њих,па нешто и њима...било би то можда и свих 15.000.Али добро,ред је било нешто дати и друговима,па они су се борили за то
:jee:
...

На Голф се у редовном поступку куповине чекало.И нису се примале ни уплате увек,...прво се распиташ да ли се примају уплате па уплатиш цео износ па онда чекаш...чекаш...чекаш...или одеш на пијац половњака а тамо нов новцијат Голф 3.000 скупљи него што кошта али добијеш одмах
:D


Тако је Голф био и статусни симбол јер ко зна какву везу имаш кад си купио Голфа
:care:


(Нова ''застава'' била је тада 8.500 ДМ...)
"
 
Да ли су се борили и у Шпанији не знам,и друг стари је тврдио да никад није био тамо а Долорес га препознала и рекла ''ја вас познајем из Шпаније''
:lol3:
...прилично је сигурно да је био у Шпанији баш кад је ликвидиран Благоје Паровић...

Али пази како се све одиграло :
Друг Хамдија скрене у Бању Ковиљачу у једну чувену кафану да руча...шофер му такође био гладан па ручају заједно...а изгледа и попију...излазећи с паркинга на главни пут камион који је наишао главним путем није поштовао црвене таблице Мерцедеса друга Хамдије и удари у њих....
Друг Хамдија повређен(сломљена нога)буде пренесен у кућу кафеџије и збринут док не дође хеликоптер...
Камионџија ухапшен одмах
Друг Хамдија остане вечно захвалан кафеџији који му је спасао живот.
Да би му се реванширао кажу да је рекао ''шта год ти треба зови одма или мене или брата ми Хакију бајо мој''

А овај онда звао једном недељно,увек му требао Голф али без чекања...

Било после и у новинама...''кафеџијина жена продавала голфове без чекања'' ''кафеџија регистровао Мерцедеса без плаћеног пореза на промет''...(порез на промет био 33%)

И ником ништа...ко би судио борцима за идеју бајо мој
:neznam:
 
Био је логор и у Билећи,у Рамском риту логор за другарице које су скренуле с титовог пута...Тортуру којој су оне биле изложене није могао да гледа ни управник логора ,побегао заједно с неколико њих.
 
Био је логор и у Билећи,у Рамском риту логор за другарице које су скренуле с титовог пута...Тортуру којој су оне биле изложене није могао да гледа ни управник логора ,побегао заједно с неколико њих.
Deda ti pričao?
 

Back
Top