Титов плаћени убица убио Улофа Палмеа

Ja, ja...Hrabar si ovde iza ekrana...:hahaha:

Idi u Beograd pa pokusaj tako nesto...

Kazu da stari svaki dan seta odredjenom putanjom...

Блајби....
И мој отац је био храбар и одфобијао у комунистичком затвору....
а ја сам своју храброст доказао тамо где треба...
НИСАМ ПОБЕГАО ПРЕКО 7 МОРА И 7 ГОРА.
А нисам ни толики дебил да идем тражити неког маторог лудака....
Њему је већа мука пустити га да живи....
:zskace: :zskace: :zskace:
 
Pa pomenuo si pokojnu malu Milicu , a nisi trazio autorska prava od Ace *******og koji jedini ima pravo na lesinarenje tog tipa i uzimanje njenog imena usta u propagandne svrhe !z:D

Ја тебе сматрао за нормалног човека, кад оно само још једно говедо, машала, а кажу Србији хвали сточни фонд.
 
Блајби....
И мој отац је био храбар и одфобијао у комунистичком затвору....
а ја сам своју храброст доказао тамо где треба...
НИСАМ ПОБЕГАО ПРЕКО 7 МОРА И 7 ГОРА.
А нисам ни толики дебил да идем тражити неког маторог лудака....
Њему је већа мука пустити га да живи....
:zskace: :zskace: :zskace:

bas tako
neka zivi matora strvina i neka gleda kako je ceo njegov zivot besmislen.
komunista vise nema, Srbi se vratili nacionalizmu, veri, prestolonaslednik uziva u svom dvoru...

neka gleda Jovo i skrguce zubima
 
Pa pomenuo si pokojnu malu Milicu , a nisi trazio autorska prava od Ace *******og koji jedini ima pravo na lesinarenje tog tipa i uzimanje njenog imena usta u propagandne svrhe !:rtfm:

Pa ovde su nesrecnu malu Milicu 1350 puta pomenuli....

Ne vidim zasto samo ja ne smam da je pomenem...?

U pravu si ti: izgleda da za to treba neka specijalna dozvola....
 
Ja veze nemam sa cetnicima, niti me zanimaju...i ne znam kakve veze oni imaju sa nedelima tih udbaskih zlotvora koji samo sa pistoljem i mogu da se izbore za vlast...i pljacku...i normalno, udbasi i jesu sejaci straha...kao sto je i gestapo bio...

Nemas ti veze sa mozgom koliko ja vidim.Kakve veze ima mrtvi Tito sa ubistvom Palmea,a samo da te potsetim te 1986 pocinju desavanja na Kosovu i cela sluzba je angazovana na tome.Koristite ortodoxne ustaske lazi,kako vas bre nije sramota od obraza?
 
Nemas ti veze sa mozgom koliko ja vidim.Kakve veze ima mrtvi Tito sa ubistvom Palmea,a samo da te potsetim te 1986 pocinju desavanja na Kosovu i cela sluzba je angazovana na tome.Koristite ortodoxne ustaske lazi,kako vas bre nije sramota od obraza?

Tito je umro, ali udbaski kriminalci i ubice su ostali...a u juznoj Srbiji se sluzba zamlacivala jer je to bila ilegalna i nelegitimna pokrajina...pa su ljudi svoju gresku morali tada da pakuju...i ne znam ko nema veze sa mozgom pre mislim da su to komunci u 21 veku u Srbiji, u kojoj i dalje pokrajine i oteta imovina postoje...
 
http://www.blic.rs/Vesti/Svet/229950/Tajms-Svedskog-premijera-ubio-jugoslovenski-placenik
TITOVA ZAVERA?
"Tajms": Švedskog premijera ubio jugoslovenski plaćenik

Britanski list "Tajms" prenosi najnovije dokaze koji sugerišu da je ubistvo nekadašnjeg švedskog premijera Ulofa Palmea pre 25 godina, deo, kako se tvrdi, "Titove zavere" i da je ubica bio plaćenik jugoslovenske tajne službe.
35423_tito-blic-_f.jpg

"Tajms" tvrdi da je ubistvo Palmea "Titova zavera"
Ubistvo, izvršeno 1986. godine u samom centru Stokholma, šokiralo je Evropu. Sada, četvrt veka kasnije, pojavili su se dokazi koji bi mogli da pomognu u rešavanju misterije vezane za izvršioca tog ubistva, preneo je Bi-Bi-Si.

P

Tito je umro 1980-te.
Opet Englezi nešto kuvaju.
 
Nije trebalo da pominješ malu Milicu jer ne skroz neukusno, ali je simptomatično
kako se uvek jave najveće kur*e da pričaju o poštenju.z:mrgreen:
Pa to je i sustina svega ,naravno da je neukusno pominjati u politikantskom kontekstu bilo koju nevinu zrtvu ,pogotovo trogodisnje dete ,al se zna kome je to omiljeni sport . D oduse glavni prometer lesinaranje nad nevinim zrtvama,pogotovo ovom , *******i je naglo zaboravio na to , nije mu sada vise potrebno i novi sponzori nisu bas srecni .
 
Tito je umro, ali udbaski kriminalci i ubice su ostali...a u juznoj Srbiji se sluzba zamlacivala jer je to bila ilegalna i nelegitimna pokrajina...pa su ljudi svoju gresku morali tada da pakuju...i ne znam ko nema veze sa mozgom pre mislim da su to komunci u 21 veku u Srbiji, u kojoj i dalje pokrajine i oteta imovina postoje...
Covece,tema je izjava da Titov placeni ubica ubio Palmea,shvata li tvoj mozak sta sve iz ove lazi moze da se izrodi.Ukoliko se ova laz primi po Evropi da smo ubili najpopularnijeg i najmiroljubivijeg politicara Srbi ce biti proglaseni za najvece monstrume 20 veka.Dopire li to do tebe? Ovo je mnogo vece od partizansko-cetnickih svadja na Krstarici.Uzmi se upamet!
 
Covece,tema je izjava da Titov placeni ubica ubio Palmea,shvata li tvoj mozak sta sve iz ove lazi moze da se izrodi.Ukoliko se ova laz primi po Evropi da smo ubili najpopularnijeg i najmiroljubivijeg politicara Srbi ce biti proglaseni za najvece monstrume 20 veka.Dopire li to do tebe? Ovo je mnogo vece od partizansko-cetnickih svadja na Krstarici.Uzmi se upamet!

Mene cetnicko- partizanske svadje ne zanimaju. Nisam ni jedno ni drugo...I nisam ja kriv sto su udbaske ubice na losem glasu, za to su oni sami zasluzni...A Srbima je bolje da se tih ubica i zlotvora sto pre totalno odreknu, otvaranjem dosijea...jer ce se tako ustanoviti jel ovo istina ili laz....
 
http://www.blic.rs/Vesti/Svet/229950/Tajms-Svedskog-premijera-ubio-jugoslovenski-placenik
TITOVA ZAVERA?
"Tajms": Švedskog premijera ubio jugoslovenski plaćenik

Britanski list "Tajms" prenosi najnovije dokaze koji sugerišu da je ubistvo nekadašnjeg švedskog premijera Ulofa Palmea pre 25 godina, deo, kako se tvrdi, "Titove zavere" i da je ubica bio plaćenik jugoslovenske tajne službe.
35423_tito-blic-_f.jpg

"Tajms" tvrdi da je ubistvo Palmea "Titova zavera"
Ubistvo, izvršeno 1986. godine u samom centru Stokholma, šokiralo je Evropu. Sada, četvrt veka kasnije, pojavili su se dokazi koji bi mogli da pomognu u rešavanju misterije vezane za izvršioca tog ubistva, preneo je Bi-Bi-Si.

Prema navodima istrage sprovedene u Nemačkoj, ubica je bio plaćenik jugoslovenske tajne službe. Nemci veruju, piše Tajms, da je Vinko Sindičić, bivši plaćeni ubica koji je 1988. godine u Škotskoj osuđen na 15 godina zatvora za pokušaj ubistva jednog uticajnog hrvatskog nacionaliste , izneo neke ključne detalje vezane za atentat na švedskog premijera
Magazin "Fokus", poznat po dobrim kontaktima u nemačkim bezbednosnim službama, tvrdi da je Palmea ubila srpska tajna služba, te da je istovremeno planirala da krivicu svali na desničarske hrvatske separatiste, koji su jugoslovenskom vodjstvu bili trn u oku, i da ih na taj način diskredituje u očima svetske javnosti.

Britanski list podseća da je Josp Broz Tito umro 1980. godine, ali njegova politika je, kako se dodaje, nastavljena i posle smrti jugoslovenskog predsednika.

Sindičić, koji je nemačkim tužiocima već pomogao da se u Minhenu osudi ubica jednog hrvatskog direktora naftne kompanije, tvrdi da je Palmea ubio Ivo D., koji je u to vreme živeo u Hamburgu, a sada je penzioner u Zagrebu.

Nemačka tajna služba poslala je detaljni dosije specijalnoj Palmeovoj komisiji u Stokholmu, koja nije pokazala veliko interesovanje, a šef komisije, ističe Tajms, iako je video te dokumente, prošle godine je izjavio da će biti vrlo teško da se ubistvo Ulofa Palmea ikada razreši.

.............................
...............................
ТИТОЉУПЦИ....ЈАВИТЕ СЕ.....
:zskace: :zskace: :zskace:



Mačku najviše smeta to što je Vinko ubijao ustaše.:zskace::zskace::zskace:
 

Back
Top