fidelcastro011
Veoma poznat
- Poruka
- 12.681
Imam ideju. Zavod za izradu novcanica bi trebalo da razmisli o uvodjenju novcanice od 2000 dinara, a na njoj da mesto zauzme marsal Tito.
Sta mislite o tome?
Sta mislite o tome?

Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.



Ako mi komunci budu davali jedno 20-30 komada mesecno, moze.![]()
Nešto si nam pun ideja, dragi FideleBtw Ja sam više za neku hard kor varijantu, a ne ove softi-lajti socijaliste gejeve... Npr. Staljin ili Mao?!
![]()
Nešto si nam pun ideja, dragi FideleBtw Ja sam više za neku hard kor varijantu, a ne ove softi-lajti socijaliste gejeve... Npr. Staljin ili Mao?!
![]()
Bice para, bice para, nista se ne sekiraj.



....kao zasluga za minuli rad...

Imam ideju. Zavod za izradu novcanica bi trebalo da razmisli o uvodjenju novcanice od 2000 dinara, a na njoj da mesto zauzme marsal Tito.
Sta mislite o tome?![]()
ne usvaja se.
moze bora djordjevic.
ili miroslav antic
ili novak![]()
To nikako nije dobra ideja....
Bice ljudi u Srbiji koji uopste nece hteti da primaju te novcanice.
Imam ideju. Zavod za izradu novcanica bi trebalo da razmisli o uvodjenju novcanice od 2000 dinara, a na njoj da mesto zauzme marsal Tito.
Sta mislite o tome?![]()


Staljina bih stavio na 2500 dinara, ali dobro me podseti.



Novaka na 3000 dinara, ali o tome kasnije.

Imam ideju. Zavod za izradu novcanica bi trebalo da razmisli o uvodjenju novcanice od 2000 dinara, a na njoj da mesto zauzme marsal Tito.
Sta mislite o tome?![]()

Ti to po zasluzivaljda nam vredi vise Novak
![]()
Možda bi bolje bilo da bude kao tekstura na rolnama toalet papira.
Išlo bi kao alva.![]()