Quantcast

„Tito je ubijao nevine Italijane, treba mu oduzeti odlikovanje“

franak

Elita
Poruka
22.385
Za koga pises za coveka koji je predao dete, ili za dete? Mislim da pises za coveka, pitao sam te za dogadaj i ime, posto je zlocin najverovatnije je zabelezen.
Mislim da dete nije napravilo zločin,već čovek bolje rečeno nečovek što je vezivao dete i oterao u Nemačku komandu.Isti čovek zbog nedela
je platio glavom.Takođe iako je platio glavom njegov otac je morao+da ga sahrani kod kuće.Razlog je taj jer je tadašnja komunistička vlast
zabranila da se takav sahrani na selsko groblje.

Bornemisa

Aktivan član
Poruka
1.536
Mislim da dete nije napravilo zločin,već čovek bolje rečeno nečovek što je vezivao dete i oterao u Nemačku komandu.Isti čovek zbog nedela
je platio glavom.Takođe iako je platio glavom njegov otac je morao+da ga sahrani kod kuće.Razlog je taj jer je tadašnja komunistička vlast
zabranila da se takav sahrani na selsko groblje.
Pitam te konkretno za dogadaj i imena, shvatio sam pricu.

Poruka
6.522
Kaže pripadnik naroda koji nije imao renesansu :hahaha:
:lol:
какве ви, коњушарски штакори, имате везе са ренесансом и културом уопште?
иако користите старо српско писмо и културу, и друга наслеђа народа којима сте служили - били сте и остали само накот аварских дивљака, и ту сте исти као ваша браћа шиптари - глумите неку цивилизованост, а на нивоу сте козојеба

мале измишљене нације азијског порекла не праве културу него логоре за децу :bye:

Poslednja izmena:

F. Chief

Veoma poznat
Poruka
12.218
:lol:
какве ви, коњушарски штакори, имате везе са ренесансом и културом уопште?
иако користите старо српско писмо и културу, и друга наслеђа народа којима сте служили - били сте и остали само накот аварских дивљака, и ту сте исти као ваша браћа шиптари - глумите неку цивилизованост, а на нивоу сте козојеба

мале измишљене нације азијског порекла не праве културу него логоре за децу :bye:
Hrvati su stoljećima dio zapadnog civilizacijskog okruženja, a Srbi istočnog, jbg, nisam ja to izmislio, to su povijesni fakti, mi s Talijanima i Austrijancima, a vi s Turcima, tako vas dopalo :per:

psmaniac

Domaćin
Poruka
4.045
Hrvati su stoljećima dio zapadnog civilizacijskog okruženja, a Srbi istočnog, jbg, nisam ja to izmislio, to su povijesni fakti, mi s Talijanima i Austrijancima, a vi s Turcima, tako vas dopalo :per:
Турци иначе нису ни привирилу у Хрватску?
Ако Далмацију и Славонију не убрајамо у
Хрватску онда и нису.

veliki krang

Legenda
Poruka
54.450
Da, ako se biti delom računa biti u štalama zapadnog civilizacijskog okruženja. Vi apsolutno za to vreme niste stvorili ništa vredno pomena, niste čak ni naciju vrednu pomena uspeli da napravite. Sve čime se dičite delo je drugih, između ostalih i Italijana kojima fašizam spočitava neko ko je imao logore za decu. Vi ste stoljećima zapravo zaostali za civilizovanim svetom, niste se makli dalje od divljeg plemena poput Šiptara. Kod vas izdići se iznad čopora znači odseliti se u Irsku, mada je i to samo zamena jednog čopora za drugi.

жежени

Iskusan
Poruka
5.323
Турци иначе нису ни привирилу у Хрватску?
Ако Далмацију и Славонију не убрајамо у
Хрватску онда и нису.
Ако нисте приметили до сада скренуо би вам пажњу да сусједи имају тај турски "да комшији цркне крава" менталитет. Овај примерак тврди да је црногорског подријетла, дакле потурчена сплачина која глуми кроата.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.