tisina u liftu

Da nije ovo neki psiho test :think:. Pa onda ko priča on je ovakav, ko ćuti on je onakav, ko se plaši lifta takav i takav...:confused: Mada, lepa tema. Mogla bih sutra ceo dan da se vozam i da beležim iskustva ;). Zovem se Budimir Trajković :D
 
Zato sto su asocijalni :aha:

Ma verovatno je to:dash:...ja onda u zgradi imam oko 490 asocijalnih ljudi (uključujući i mene). Od ovih deset četvoro su komšije sa kojima se intenzivno družim, dvojica su alkoholičari koji uvek nešto pričaju a dve su babe koje ne zaklapaju zbog toga što žive same i nemaju baš mnogo prilike za konverzaciju...
 
Ma verovatno je to:dash:...ja onda u zgradi imam oko 492 asocijalnih ljudi (uključujući i mene). Od ovih deset četvoro su komšije sa kojima se intenzivno družim, dvojica su alkoholičari koji uvek nešto pričaju a dve su babe koje ne zaklapaju zbog toga što žive same i nemaju baš mnogo prilike za konverzaciju...
Komunikativni ljudi ce iz ciste kurtoazije voditi konverzaciju!:)
 
Ma verovatno je to:dash:...ja onda u zgradi imam oko 490 asocijalnih ljudi (uključujući i mene). Od ovih deset četvoro su komšije sa kojima se intenzivno družim, dvojica su alkoholičari koji uvek nešto pričaju a dve su babe koje ne zaklapaju zbog toga što žive same i nemaju baš mnogo prilike za konverzaciju...

Hahhahah ti bre Daco ko da si iz one spanske serje - Moje drage komsije sto pre godinu dana davali na B92 hahaha pogotovo za ove 2 babe koje zive same :hahaha::rotf:
1253793728_4f15a28241d1f3fdc3c8ff946028e93c.jpg


E sad ti priznaj nisi niakkav student psihologije nego domar zgrade, Emilio Delgado
0.jpg
(salim se)

Na 1:43 su ove dve babe iz Dacine zgrade hahahah

Zaboravio si i da dodas bar 2 pedera kako bi bilo politicki korektno :hahaha:
 
Poslednja izmena:
Jel hoete da cujete moju teoriju?

Ljudi cute u liftu zato sto se stepen njihove socijalne fobije povecava tj tada nastaje...Veoma blizu jedan drugom a mali skuceni prostor...Ovo je pogotovo vidljivo kada se npr dvoje stranaca susretnu u liftu neke zgrade a oboje su posli kod nekog u goste u toj zgradi! Moze cak da nastane i panicni strah! Sto se vise ljudi trude da ne mradaju da ne disu glasno , da ne gledaju jedno u drguo to je sve gore.....Ponekada muskarci odmah progovore - Izvinite na koji sprat idete gospodjice :per: ne zato sto je dzentlmen ili iz kurtoazije nego da bi odmah probio pritisak, neizvesnost, socijalnu fobiju i moguci panicni napad...

Ista fora kao kad neko udje u autobus - on oseca da svi bulje u njega i da svi sad imaju nesto protiv njega - da je smesan da je ruzan, da je debeo da ima smesnu frizuru...

A ovi sto bulje jedva cekaju da neko nov udje u bus pa kao nesto se desava daj to mi je sada prilika da malo pomerim glavu i pogledam kao nesto se desava pa mi skrece paznju - a radi se o tome da samo zele DA PREKINU TENZIJU NEPRIRODNOG PONASANJA KOJE MOZE DA IZRODI FOBIJU ILI PANICNI STRAH!

Ovo se sve povecava sto je autobus puniji i puniji ista zakonitost kao i u liftu!

I ovde je isti trip "probijanja leda" - Izvinite samo malo gospodine - Ah da naravno gospodjo izvolite nema problema - a ima prostora na pretek ali eto cisto da se nesto kaze i da se indirektno stavi do znanja - eto ja pricam ljudsko bice sam i ok sam vidis - socijalan sam, nisam neki psihopata koji cuti znoji se i razmislja kakao da ti najlakse prereze grkljan (dame setite se ovih bRu zlijevih reci kada se nadjete same u liftu sa "cudnim" muskarcem :hahaha::rotf:)

Secam se dok sam bio student i isao u studentsku menzu - bas psiho experiment - veliki red za veceru svi mrtvi gladni a red...Svi se nesto guraju , mrdaju cupakju prave neke tikove....Borba super ega i IDa - ovamo doziraju kulturu i ne zele bas preko reda i da ti disu za vratom a ovamo opet mrtvi gladni bukvalno bi hteli da se zalepe za tebe i da prodju kroz tebe samo kako bi stigli do hrane :think::think::think:

Jedna devoja je bas nesto mlatarala rukama napred nazad od nervoze koju izaziva eros - nagon za hranom.Bila je tacno ispred mene.....Iza mene je bila isto neka dobra riba i osecao sam kako me dodiruju njene grudi maltene koliko se zbio red....Morao sam da se povucem napred malo neugodno mi je bilo, domino efekat...Ova devojka koja je mahala rukom napre dnazad u jednom trenutku me zakaci - uhvati kao na filmu po testisima i to bas lepo - osetih i ja a bogami i ona :rumenko::rumenko::rumenko::rumenko::per::hahaha::rotf:

Ijao kakva se tu situacija napravi - niko nije video a i ona i ja smo znali sta to bi....:mrgreen::per::heart:
Naravno meni je bilo mnogo lakse jer je socijalno prihvatljivo za muskarca da ga diraju za testise i penis a za zene to nije socijalno prihvatljivo i narusava njihov integritet.....Ali tu je i negativna strana za muskarca - mogucnost erekcije na javnom mestu ako si zadnji mesec spremao samo ispit i nisi kresao nista skoro....

Pravili smo se kao da se nista nije desilo...Ona je udrvenila ruku kao iz topa a meni se nista nije udrvenilo na srecu :mrgreen::lol:

Red je bas sporo tekao! Sve sto smo se vise pravili da je sve u redu nervoza i nelagodnost je rasla...Na kraju kada se red rascistio otisla je daleko od mene kao oparena ali na kaju se ipak okrenula i krisom me pogledala verovatno da vidi kome je to uvalila testise :hahaha::rotf:

Nadam se da ste uzivali....Sve je ziva istina....Ko zna mozda neka medju vama i kaze - ja verujem bRu zLiju - jeste bas tako bilo :hahaha::rotf::hahaha:
 
Sutra cu vam okaciti klip jedan da vidite o cemu pricam samo ako ga nadjem!

U busu sto je slicno kao u liftu vlada tolika neizvesnost, nelagodnost, sok, da su ljudi skoro zaledjeni i nemaju snage da mrdnu!

Jedan perverznjak hvata za dupe jednu devojku jedno 5 minuta i ona sledjena od straha bukvalno ne moze da mrdne.....

Sve je pocelo kao slucajno je zakacinje rukom kada bus ukoci, pa onda je miluje spoljnim delov sake pa unutrasnjim delom sake pa onda malo stiska pa onda se krece od guznih kolutova ka medjunozju....I tek kada je postao toliko napadan da bukvalno stip ai "mesi mesi nece nista da ti skodi" ona mu sklanja jednom ruku i nista, dvaputa nista tri puta i tek onda bezi iz busa i to POSRAMLJENA KAO DA JE ONA NESTO KRIVA JADNA:eek::eek::eek: A OVAJ OSTAJE TU I PRELAZI NA DRUGU LOCIRAJUCI SAD DOJKE :hahaha::rotf: :worth::worth::worth::worth:

Kakav psiholog, kakav manipulator!:worth::per: zNATE LI KOLIKA MOODA I SPOSOBNOSTI TREBA DA SE SVE TO IZVEDE.....
 
Hahhahah ti bre Daco ko da si iz one spanske serje - Moje drage komsije sto pre godinu dana davali na B92 hahaha pogotovo za ove 2 babe koje zive same :hahaha::rotf:
[/IMG]

E sad ti priznaj nisi niakkav student psihologije nego domar zgrade, Emilio Delgado
(salim se)


Na 1:43 su ove dve babe iz Dacine zgrade hahahah

Zaboravio si i da dodas bar 2 pedera kako bi bilo politicki korektno :hahaha:

Hahahaha...vala baš...a gotivio sam tu seriju. :D
 
Ako su u liftu dve osobe različitog pola i približnih godina, onda se, možda, obe ustručavaju da komuniciraju da ne bi izgledalo kako neko nekog muva. :mrgreen:
Doduše, ko hoće da muva, to radi i u liftu. :lol:
Ako je u liftu gužva, onda, pretpostavljam, postoji osećaj da su nam nepoznati ljudi ušli u lični prostor ... baš kao i u gužvi u autobusu.
Obratite pažnju na gard žene u prvom planu, tj. na položaj njenih ruku:
http://3.***************/_993AS-Ywiv0/SuF8GFQDk_I/AAAAAAAAAbI/8y4YtleG_1Q/s400/elevator.jpg
Lift je, takođe, potencijalno opasno mesto:
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/190261/Silovatelj-iz-lifta-osudjen-na-20-godina-zatvora
Davnih sedamdesetih, Beogradom je harao "lift-manijak" koji nikad nije uhvaćen. Tada je nekoliko meseci važilo pravilo: ženska čeljad ne ulaze same u lift sa nepoznatim muškarcem.

A i količina tišine zavisi da l se ljudi zajedno voze do drugog ili petnaestog sprata. I šta biva ako se zaglave pa, recimo, nekoliko ljudi koji se međusobno ne poznaju, moraju da provedu par sati zajedno u skučenom prostoru? :think:

Mali off na temu kako preživeti u liftu :
http://blogs.villagevoice.com/runninscared/2010/11/how_not_to_die.php
 

Back
Top