Quantcast

tisina u liftu

OnlyYourShadow

Ističe se
Poruka
2.476
HAHAHHAHAHAHAH mislio sam i ja jednog lepog dana!

Da ti odmah kazem da odes odavde jer te sto ti trzis smo samo Daca i ja ovde.....Ostali su dosli sa pdf Svastara, pdf tinejdzeri i u velikom procentu pdf SEX i Ljubav (mada nik ne pise o ljubavi nista)

Ali lepo je od tebe sto si postavio pitanje, postavio neke mozda svoje hipoteze i razmisljanja bez IKAKVOG KATEGORICKOG TVRDJENJA NA OSNOVU NEKIH PSEUDOARGUMENATA!

Stvarno ti si primer kako treba da se ponasa jedan forumski laik u domenu psihologije - zanima te ponasanje ljudi sto je ok, saznao si da je to domen psihologije, dosao si ovde postavio pitanja, trazis odgovore koji ce tebe zadovoljiti, dajes neke moguce hipoteze i cekas odgovor a ne tvrdis nista, i nisi dosao ovde da ti "naucis" diplomirane psihologe sta je psihologija :roll::roll::roll::roll:

Stvarno svaka cast, je bote ja mislim da si ti prvo ljudsko bice koje je ovde na ovaj pdf upalo DA BI SAZNALO NESTO I TO JOS NAUCNI PRISTUP - jos jedan plus, A NE KAO SVI OSTALI KOJI SU PREPUNI ZNANJA I SVIMA SOLE PAMET A NISU NI PRISMRDELI FILOZOFSKOM FAKULTETU I KATEDRI ZA PSIHOLOGIJU :roll:

Za ovakvo razmisljanje imas reputaciju od mene, a bRu zLi skoro nikada nikome ne daje reputaciju, mora bas neko nesto genijalno da kaze da bi rekao!

Ovo je potrebno iznova i iznova citirati.
Kako neko tipično neinteligentno pokušava da se dokaže.
Kako neko pokušava da prikupi poene na taj način što će da spušta masu na neki niži nivo od svoga.

tgdanijela

Poznat
Poruka
7.092
Ako neko zna, ili predpostavlja molim vas da odgovori na moje pitanje zasto ljudi cute u liftu. Stavite svoja misljenja... Unapred hvala

Oni koji vole da pričaju ili se ispričaju dok ga dočekaju :lol:..ili nemaju vremena ni da započnu konverzaciju ako oboje ne idu do najmanje 20.sprata sa usputnim stajanjima (jer su svi ispritiskali dugmiće i konačno odlučili pješke 'nizbrdo' ..) na kojima ne ulazi previše ljudi ..to se svakako odnosi na poznate komšije ...
A u suštini to je samo put koji trebamo preći do 'kuda smo već krenuli', nije predviđeno, niti planirano za društvena okupljanja..dobar dan i doviđenja je konverzacija koja bi trebala predstavljati kulturni obrazac 'susreta i rastanka' ... meni je nekako više čudno kada ne čujem ni te riječi ..

***Saint***

Buduća legenda
Poruka
33.301
Pa mislim da je to neki osnovni nacin... Hajde da kazemo vaspitanje ...Ljudi koji stvarno zele da nauce, oni pitaju.. A drugaciji nacini nezasluzuju ni komentar ...

znači, smeš da pitaš, ali ne smeš da već imaš formirano mišljenje o nečemu, makar isto bilo pogrešno? :think:
(izvinjavam se što imam već mišljenje na postavljeno pitanje, ali naučite me pls. otvorite mi oči :roll:)

***Saint***

Buduća legenda
Poruka
33.301
Mogu i naglas da broje....E sad je pitanje zasto broje u sebi? :mrgreen:
Tj.zasto dok broje cute ? :mrgreen:

Opet smo na pocetku :hahaha::rotf::hahaha:

Na svaki odgovor filosof ce postaviti novo pitanje....Jer je filosof ! (nema veze saq onim kada kazu - filozofira=govori gluposti, filosof uvek postavlja prava pitanja) Filosofija samo radja nova pitanja od svakog odgovora!
MA bolje da se ja ne petljam u filosofiju :mrgreen:
Jos to mi treba!

Sto rece Saint, ja se bavim filosofijom "iz hobija" ! Ali onako kako treba a ne citajuci trece oko i slicne "strucne knjige"....Tako ako pocnem da pricma i o filosofiji e tek tu nema kraja......:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

a jes, znam... voleo bi da si ja bar na jedan dan. :mrgreen:

marixa

Domaćin
Poruka
4.516
e, svaka cast... to je vec pravo razmisljanje.... i obrati paznju koliko ljudi pricaju ...

Sorry, nisam uspela da obavim zadatak :rumenko:. Lift se zaglavio u jednoj zgradi izmedju četvrtog i petog sprata i ceo dan su ga popravljali :( . Umrla sam od straha zato što sam bila sama :eek:. Srećom, te sam ponela sendvič, tako da bar nisam bila gladna ;) .

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.