Quantcast

Tipovi koji su vam privlacni

Bambi

Poznat
Poruka
7.254
Vi'š da nisam u stanju da izgovorim "produzeni s mlekom", a ne tako kompleksne recenice, koje jos iziskuju i njen odgovor, sto bi opet iziskivalo moj, sto bi vodilo u razgovor, a sve to opet u tahikardiju itd itd..
Pre nego sto dodjes u kafic drmni neki stimulans, tipa rakija, vinjak i ostalo. :D Ali ne da se naroljas, vec da budes poveseo i hrabar.
Joj Momcilo nam se zaljubio. :heart:

Kako to super uznemirujuce stanje. Sav si nenormalan, ali ti je fenomenalno. :D

momcilo95

Poznat
Moderator
Poruka
8.391
Pre nego sto dodjes u kafic drmni neki stimulans, tipa rakija, vinjak i ostalo. :D Ali ne da se naroljas, vec da budes poveseo i hrabar.
Joj Momcilo nam se zaljubio. :heart:

Kako to super uznemirujuce stanje. Sav si nenormalan, ali ti je fenomenalno. :D
Ma gde, imao sam i nekih zdravstvenih problema sa čukom, koje jos nisam skroz resio. Alkohol ne dolazi u obzir, niti bih to radio, posle se stidim svog postojanja. Nije to neko zaljubljivanje, verovatno je vise nikad necu videti, mozda sutra ode, tako mi deluje, kao da je samo privremeno svratila.

Bambi

Poznat
Poruka
7.254
Ma gde, imao sam i nekih zdravstvenih problema sa čukom, koje jos nisam skroz resio. Alkohol ne dolazi u obzir, niti bih to radio, posle se stidim svog postojanja. Nije to neko zaljubljivanje, verovatno je vise nikad necu videti, mozda sutra ode, tako mi deluje, kao da je samo privremeno svratila.
Zao mi je zbog srca... :(
Ali stvarno nemas nista da izgubis ako pokusas da joj se priblizis. :)

Bambi

Poznat
Poruka
7.254
Neuroticna anskioznost nikome nije simpaticna, premda simpatikus, ironicno, igra znacajnu ulogu.
Mozda necu kolabirati, ali bi me moj super ego isibao, ukoliko bih uradio tako nesto.
Razumem...:zag:
Ali kad to osvestis u glavi videces da zaista nista strashno ne moze da ti se dogodi. Moze te odbiti. Recimo podsmesljivo. To bi mozda bio najgori scenario. Ali na kraju krajeva ni to nije nista. Okrenes se oko sebe i pogledas i videces da je i sve dalje isto, ti si isti, svet isti.
I cisto sumnjam da je devojka takva. A moze da ti bude mnogo lepo. :)

momcilo95

Poznat
Moderator
Poruka
8.391
Razumem...:zag:
Ali kad to osvestis u glavi videces da zaista nista strashno ne moze da ti se dogodi. Moze te odbiti. Recimo podsmesljivo. To bi mozda bio najgori scenario. Ali na kraju krajeva ni to nije nista. Okrenes se oko sebe i pogledas i videces da je i sve dalje isto, ti si isti, svet isti.
I cisto sumnjam da je devojka takva. A moze da ti bude mnogo lepo. :)
Mislim da je vreme da se vratimo temi :D