Quantcast

Tipovi koji su vam privlacni

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
20.332
kako njunjav kad bije sve redom?

nekim ženama se ne sviđaju muškarci koji sve znaju.
ali dobro je ako mogu da umlate svakog
takav muškarac pruža jači osećaj zaštite kod žena
nego tamo neki sveznalica intelektualac što se razume u klasičnu muziku i istoriju umetnosti
pih

Dodola

Iskusan
Poruka
5.678
kako njunjav kad bije sve redom?

nekim ženama se ne sviđaju muškarci koji sve znaju.
ali dobro je ako mogu da umlate svakog
takav muškarac pruža jači osećaj zaštite kod žena
nego tamo neki sveznalica intelektualac što se razume u klasičnu muziku i istoriju umetnosti
pih
Neke odu na filozofiju i istoriju ovde, čitaju i pipkaju se bože sačuvaj

Bambi

Iskusan
Poruka
6.990
Michael Fassbender je meni bas faca. I mnogo je dobar glumac.
Dok je Tom Hardy, recimo, u Taboo skroz seksi, ali sto preglumljuje...u rangu mi je sa onom plavusom sto je glumila neku plesacicu u Las Vegasu. Zena ne da lose glumi, vec bole i oci i usi. Cek da je izguglam...
Elizabeth Berkley, Showgirls.

Corvus

Domaćin
Moderator
Poruka
4.180
Nisam upućen u glumatanja. Nekako, od svih umetnosti, film mi je najmanje privlačan. Ne gledam skoro ništa, osim možda preporučenog... retko. Meni je umetnost istinska, a ne odglumljena.
Privlačan mi je glas; frekfencija duše.
Zamišljam šaputanja.
Uspavanke kojim bi uspaljivala našu decu... Ah! Koliko magije i (spo)znanja i emocija se prenese njima.
Najlepša ženska uloga, u filmu koji bih ja režirao, bi bio prelepi ženski glas, maglovitog lica(lice se sa godinama menja), koja peva uspavanku nekom na nas nalik..
Promaših temu...
Ali, tuda me je ponelo razmišljanje.
Izvinjavam se... na iskrenosti. : )

Corvus

Domaćin
Moderator
Poruka
4.180
Sva umetnost je "odglumljena", jer uloga umetnosti bukvalno jeste translokacija, premeštanje, na druga mesta, u druge likove, u tuđe živote, da bi se tako doživelo univerzalno ljudsko. Sad će biti i da je književnost "izmišljena"...
Možda, a možda i nije.
Da li je umetnost onda i igranje RPG igara, gde se premeštamo u druge likove, na druga mesta?
Ja sam ih igrao, preko 20. godina. To nije doživljavanje univerzalnog ljudskog. To je naša esencija u nekoj drugoj ulozi. Može nam pomoći kod razvijanja empatije; razumevanja priča koje nisu naše; shvatanja da je uloga Ego; građenje sopstvenog avatara; arhetip u koji se ukalupljemo, a koji nas, u suštini, ograničava.

Bambi

Iskusan
Poruka
6.990
Ma jeste, al dok on sve prebije, njega 16 puta prebiju. Večito neko mučenje, grcanje, poslednji atomi snage...

Zato je Sigal ćale. Sigala niko ne pipa, Sigal samo maže.
Jaoj, nemoj njega. :sad2:
To je valjda jedino bice na planeti koje u meni izaziva neke cudne osecaje...tipa motka, pa udri, udri, udri Brus Li, lomi Brus li, polomi gi svi. Ne daj niko da prezivi od ovi olosi.