Quantcast

Tipovi koji su vam privlacni

моћна длакава стрвина

Buduća legenda
Moderator
Poruka
39.372
Nemoj, ja ću ladno da ga gledam 😞
баш зато ћу да ти ударим плот синопсис да ти не падне на памет:
група другара креће у неку колибу у шуми, све фул, долазе тамо али мало је крипи, онда једног неко/нешто убије и ти мислиш аха, кул, неки теен хорорчић са убицом са секиром, ок
онда се испостави да ту екипицу неко посматра 24х као велики брат, некаква андерграунд организација која их снима нон стоп и ти ту мислиш ок, неки...социјални експеримент...ооок
онда се у филму појаве сва могућа чудовишта за која си икад чула у животу или их видела на филму или прочитала о њима, и још маса њих за које ниси чула, значи типа 12 милиона чудовишта
и ако још ниси почела са втф??? онда управо почињеш, јер пази сад, они сви живе на неких 265 нивоа испод земље са све супербрзим, пази сад, лифтовима.
ако све ово није довољно фуцкед уп, одушевиће те крај
завршава се тако што почиње неки као јак земљотрес и ту се појављује сигурни вивер која нешто баљезга и онда из самог средишта земље силовито излеће божја (?!?!) рука, тј. шака која се потом скупи у песницу, лупи у земљу и уништи свет. И то је крај.
ДА, ТО ЈЕ ФИЛМ.
Који сам ја гледала 90 минута.

Dodola

Poznat
Poruka
9.378
Treba da poznaješ nekog dobro da bi znao kako da mu opišeš film ili seriju. Sećam se kad me jedan pitao za onu domaću seriju 'jutro će promeniti sve', kao dal da gleda i ja mu dam recenziju

- ima na početku se guzičetina vidi jedna, nije neka. ima u prvoj epizodi jebbanje al u klozetu, samo zvuk, pićka se ne vidi nijedna.
Nema pucačine, niko nije ni naoružan.
Nemoj da gledaš bezveze.