tipicni muskarac....

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
daklen, kaze on meni- znas, ja sam tipicni muskarac. kad zadovoljim svoje fizioloske potrebe ((klopa, eks, kolaci, klopa, eks, kolaci....) ondak sam zadovoljan i miran i sve super.
i mene to nagna na duboko razmisljanje o muskarcima i zivotu:).
daklen, ako je tipican muskarac zaista takav, koliko je nama zenama stvarno problem kad od njih ocekujemo, pored svih tih fizioloskih potreba, i ispunjenje onih drugih, visih, uzvisenijih, dubljih, emotivno-intelektualno-duhovnih i tako redom...
jer, ukoliko tipicni muskarac to ne moze da nam priusti, znaci li to da tipicna zena mora da trazi atipicnog muskarca kako bi njene obicne zenske potrebe bile ispunjene?:think:
i nije li upravo u ovome odgovor na vecna nerazumevanja na planu m/z.
dakle....:think:
 
daklen, kaze on meni- znas, ja sam tipicni muskarac. kad zadovoljim svoje fizioloske potrebe ((klopa, eks, kolaci, klopa, eks, kolaci....) ondak sam zadovoljan i miran i sve super.
i mene to nagna na duboko razmisljanje o muskarcima i zivotu:).
daklen, ako je tipican muskarac zaista takav, koliko je nama zenama stvarno problem kad od njih ocekujemo, pored svih tih fizioloskih potreba, i ispunjenje onih drugih, visih, uzvisenijih, dubljih, emotivno-intelektualno-duhovnih i tako redom...
jer, ukoliko tipicni muskarac to ne moze da nam priusti, znaci li to da tipicna zena mora da trazi atipicnog muskarca kako bi njene obicne zenske potrebe bile ispunjene?:think:
i nije li upravo u ovome odgovor na vecna nerazumevanja na planu m/z.
dakle....:think:

.....velika neka susha kod tebe pa si se bacila u epsku problematiku zensko-mushkih odnosa aaaa ,klimatske promene bez kishe kod vas ..........;)
 
daklen, kaze on meni- znas, ja sam tipicni muskarac. kad zadovoljim svoje fizioloske potrebe ((klopa, eks, kolaci, klopa, eks, kolaci....) ondak sam zadovoljan i miran i sve super.
i mene to nagna na duboko razmisljanje o muskarcima i zivotu:).
daklen, ako je tipican muskarac zaista takav, koliko je nama zenama stvarno problem kad od njih ocekujemo, pored svih tih fizioloskih potreba, i ispunjenje onih drugih, visih, uzvisenijih, dubljih, emotivno-intelektualno-duhovnih i tako redom...
jer, ukoliko tipicni muskarac to ne moze da nam priusti, znaci li to da tipicna zena mora da trazi atipicnog muskarca kako bi njene obicne zenske potrebe bile ispunjene?:think:
i nije li upravo u ovome odgovor na vecna nerazumevanja na planu m/z.
dakle....:think:

To sto ti jedan "primerak" kaze kako treba da izgleda tipicni muskarac, ne znaci i da je u pravu...
 
daklen, kaze on meni- znas, ja sam tipicni muskarac. kad zadovoljim svoje fizioloske potrebe ((klopa, eks, kolaci, klopa, eks, kolaci....) ondak sam zadovoljan i miran i sve super.
i mene to nagna na duboko razmisljanje o muskarcima i zivotu:).
daklen, ako je tipican muskarac zaista takav, koliko je nama zenama stvarno problem kad od njih ocekujemo, pored svih tih fizioloskih potreba, i ispunjenje onih drugih, visih, uzvisenijih, dubljih, emotivno-intelektualno-duhovnih i tako redom...
jer, ukoliko tipicni muskarac to ne moze da nam priusti, znaci li to da tipicna zena mora da trazi atipicnog muskarca kako bi njene obicne zenske potrebe bile ispunjene?:think:
i nije li upravo u ovome odgovor na vecna nerazumevanja na planu m/z.
dakle....:think:

tipichni muskarac ima realne potrebe
tipichna zena ima nerealne zahteve

to je osnova nerazumevanja

"emotivno-intelektualno-duhovnih" je vecina zena videla samo na filmu uglavnom su njihove "vishe" potrebe prosto materijalne $$$ prirode

sigurno nisu sve takve ali ni muskarci nisu toliko fizioloski prosti ko sto je postavljacica teme zelela da prikaze

a zene traze novog ne zbog toga sto stari ne konta njihov emotivni naboj vec zbog toga shto imaju poriv za svrljanjem i to vrlo cesto jadnik ni konta kakve rogove seca sa sobom

a ona je ustvari samo zelela da afirmishe svoje duhovne horizonte i pretochi zenite svog bivstvovanja u ovaplocene vrline

ovo nije sovinisticka farsa ali apropo arhi je pleonazam
kad mi zenska tvrdi da je nacitana sve mi je jasno procitao sam :lol:
 
To sto ti jedan "primerak" kaze kako treba da izgleda tipicni muskarac, ne znaci i da je u pravu...

nije rekao kako treba da izgleda tipicni muskarac.
vec sasvim jednostavno da je on tipican muskarac i sve to drugo iz teme.
e sad, ja ne znam sta je zaista tipican muskarac, ja kao zensko nisam sigurna sta to podrazumeva....
sta je zaista TIPICAN MUSKARAC?
sta TIPICNA ZENA?
ako nadjemo kratke i sustinske odgovore na ovo, nacice kljuc boljeg musko-zenskog razumevanja.
 
tipichni muskarac ima realne potrebe
tipichna zena ima nerealne zahteve

to je osnova nerazumevanja

"emotivno-intelektualno-duhovnih" je vecina zena videla samo na filmu uglavnom su njihove "vishe" potrebe prosto materijalne $$$ prirode

sigurno nisu sve takve ali ni muskarci nisu toliko fizioloski prosti ko sto je postavljacica teme zelela da prikaze

a zene traze novog ne zbog toga sto stari ne konta njihov emotivni naboj vec zbog toga shto imaju poriv za svrljanjem i to vrlo cesto jadnik ni konta kakve rogove seca sa sobom

a ona je ustvari samo zelela da afirmishe svoje duhovne horizonte i pretochi zenite svog bivstvovanja u ovaplocene vrline

ovo nije sovinisticka farsa ali apropo arhi je pleonazam
kad mi zenska tvrdi da je nacitana sve mi je jasno procitao sam :lol:

brrrrrate:eek:
da si malo vise jebbo po kolima manje bi sad srrao :zcepanje::rotf::rotf:
 
daklen, kaze on meni- znas, ja sam tipicni muskarac. kad zadovoljim svoje fizioloske potrebe ((klopa, eks, kolaci, klopa, eks, kolaci....) ondak sam zadovoljan i miran i sve super.
i mene to nagna na duboko razmisljanje o muskarcima i zivotu:).
daklen, ako je tipican muskarac zaista takav, koliko je nama zenama stvarno problem kad od njih ocekujemo, pored svih tih fizioloskih potreba, i ispunjenje onih drugih, visih, uzvisenijih, dubljih, emotivno-intelektualno-duhovnih i tako redom...
jer, ukoliko tipicni muskarac to ne moze da nam priusti, znaci li to da tipicna zena mora da trazi atipicnog muskarca kako bi njene obicne zenske potrebe bile ispunjene?:think:
i nije li upravo u ovome odgovor na vecna nerazumevanja na planu m/z.
dakle....:think:

konacno neko napisao ono sto mislim, a ne mogu da slozim na papiru :lol:
 
ma jok sra.nje je obrnuto srazmerno hrani
holy fuc.king nema veze s tim i molim da hebanje ne meshamo u zenske duboko emotivno intelektualne porive

a kakva je tema odgovor nije mogao da bude relevantniji

ako znas da citas, primetices da u uvodnom postu nije izneto moje subjektivno misljenje o muskarcima, vec misljenje jednog zanimljivog muskarca.
to kao prvo.
a drugo...
svoje insinuacije kao i izvrtanje reci i davanja drugog i nepostojeceg smisla istim, ostavi za neke druge cenjene korisnike. ja od toga imam trajnu alergiju.
hvala :hvala:
 
nije rekao kako treba da izgleda tipicni muskarac.
vec sasvim jednostavno da je on tipican muskarac i sve to drugo iz teme.
e sad, ja ne znam sta je zaista tipican muskarac, ja kao zensko nisam sigurna sta to podrazumeva....
sta je zaista TIPICAN MUSKARAC?
sta TIPICNA ZENA?
ako nadjemo kratke i sustinske odgovore na ovo, nacice kljuc boljeg musko-zenskog razumevanja.

Tesko ces naci tipicne... Naci ces samo slicne sebi, u zavisnosti iz ugla kojeg gledas ili okruzenja u kom se nalazis... Tipican muskarac za tebe i osobu dijametralno razlicitu od tebe, tesko da moze biti isti...

A to sto je on rekao da je tipican muskarac, vise vidim kao potrebu da pripada nekoj "velikoj" grupi... I kao opravdanje za sve sto ne zeli ili nece da ucini... I onda naravno ti ispadas zahtevna, jer zelis da on bude bolji od ostalih...
 
Tesko ces naci tipicne... Naci ces samo slicne sebi, u zavisnosti iz ugla kojeg gledas ili okruzenja u kom se nalazis... Tipican muskarac za tebe i osobu dijametralno razlicitu od tebe, tesko da moze biti isti...

A to sto je on rekao da je tipican muskarac, vise vidim kao potrebu da pripada nekoj "velikoj" grupi... I kao opravdanje za sve sto ne zeli ili nece da ucini... I onda naravno ti ispadas zahtevna, jer zelis da on bude bolji od ostalih...


a on i ja nismo u "takvim" relacijama, da ne bude zabune:)
a vidim da je vec doslo do zabune:sad2:
 

Back
Top