Tip 40 ili 40+?

petunija_love

Veoma poznat
Poruka
11.791
Zašto muškarci tih godina, a i oni približno četredsetih izgledaju kao da su se 6 puta porodili i da im se sudbina urotila prtiv njih? Evo meni ne može biti zanimljiva priča nekog konja u tim godinama, koji se žali na roditelje, sistem, državu...Znači, dede su a tripuju da su farjeri :lol: kome treba deda? možda nekoj koja ne može da ima zategnuto meso, pločice, bicese, tricepse itd-takvog mladića, a ne starića koji se guzi u teretani, da prestigne sopstvenog sina ili još gore sina kojeg nikada napraviti neće...a mlađi, a slađi..ni kosa nije stigla da mu opadne na forumima dok je glumio frajera..(:
zašto su odrtaveli muškarci ljubomorni na nove generacije muškaraca koji vode računa o sebi?
 
Samo su budale ljubomorne na nekoga, a jos vece budale oni koji su optereceni time ko je ljubomoran na njih. Sa kim biti? E vala sa onim ko ima vise para. I tacka. Nema dalje.

Naravno da je prioritet hemija, a i društveni uspeh, hbg ako si naprdio 4 banke a ništa zaradio nisi, a uz to kao takvi forumaši tripuješ da si dobar tip za piletinu ili nešto par god mlađeod tebe (:
 
Pa nista nije bolji ni onaj koji ima 25, ili 55, ili koliko god godina da ima, i kojeg god pola da je, ako se zali na roditelje, sistem, drzavu.....ako nista ne radi sa svojim zivotom. Kakve to veze ima sa godinama?
I kakve veze imaju plocice-bicepsi-tricepsi sa godinama?
To se postize radom i trudom, isto kao sto se radom i trudom postize da uredis sebi zivot tako da si samostalan/samostalna, i da te zabole za drzavu i sistem.

Napisala si uvodni post, kao da si u zivotu upoznala samo tri muskarca od 4 banke iz neke selendre u severoistocnom Banatu. :D

Ili te mozda muva neki forumas od 40+, a ti se, jadna, ne das, i trazis podrsku od nas da ocrnimo ljude 40+ kako bi ucvrstila svoju krhku odluku da mu ne das? :per:
 
Sa 37 - 38 godina sam bio u boljoj kondiciji nego 90% ( a i više )dvadesetogodišnjaka ali ne zato što sam klincima htio nešto
dokazivati već sam se bavio sportom . Najsmješnije mi je bilo kad je neka grbava dvadesetogodišnjakinja umišljala da je skidam
pogledom a ja uglavnom solirao jer me puno nisu zanimale ni one koje jure mene . U to vrijeme su me jurile uglavnom srednjoškolke
i one koje su tek došle u grad i upisale prvu godinu fakulteta ( radio sam kao konobar ) .:eek:
I meni je misterija zašto sam bio zanimljiv dosta mlađima i dosta starijima a sa nekom svojom generacijom sam imao najslabiji kontakt .
 
Zašto muškarci tih godina, a i oni približno četredsetih izgledaju kao da su se 6 puta porodili i da im se sudbina urotila prtiv njih? Evo meni ne može biti zanimljiva priča nekog konja u tim godinama, koji se žali na roditelje, sistem, državu...Znači, dede su a tripuju da su farjeri :lol: kome treba deda? možda nekoj koja ne može da ima zategnuto meso, pločice, bicese, tricepse itd-takvog mladića, a ne starića koji se guzi u teretani, da prestigne sopstvenog sina ili još gore sina kojeg nikada napraviti neće...a mlađi, a slađi..ni kosa nije stigla da mu opadne na forumima dok je glumio frajera..(:
zašto su odrtaveli muškarci ljubomorni na nove generacije muškaraca koji vode računa o sebi?

:lol:

Ako imas 20 godina onda ti muskarac od 40+ izgleda kao deda..Inace muskarci u cetrdesetim su najbolji..
mnogo toga su u zivotu resili, samostalni su, pametniji, znaju sta hoce, vole sex i dalje..mada su mnogi i zauzeti
u tim godinama ali...ako ti ne smeta to..sa takvim mozes samo da uzivas...:lol:
 
:lol:

Ako imas 20 godina onda ti muskarac od 40+ izgleda kao deda..Inace muskarci u cetrdesetim su najbolji..
mnogo toga su u zivotu resili, samostalni su, pametniji, znaju sta hoce, vole sex i dalje..mada su mnogi i zauzeti
u tim godinama ali...ako ti ne smeta to..sa takvim mozes samo da uzivas...:lol:

Nemam sta dodati ali ni oduzeti. odlicno receno. Ko razume shvatit ce, ko ne... Nina :kiss:
Uvek sam za stariji muskarac mladja zena, nego obratno. Previse je to fuj. Barem meni. Imam mladjeg brata, drugi mi ne treba.
 
Zašto muškarci tih godina, a i oni približno četredsetih izgledaju kao da su se 6 puta porodili i da im se sudbina urotila prtiv njih? Evo meni ne može biti zanimljiva priča nekog konja u tim godinama, koji se žali na roditelje, sistem, državu...Znači, dede su a tripuju da su farjeri :lol: kome treba deda? možda nekoj koja ne može da ima zategnuto meso, pločice, bicese, tricepse itd-takvog mladića, a ne starića koji se guzi u teretani, da prestigne sopstvenog sina ili još gore sina kojeg nikada napraviti neće...a mlađi, a slađi..ni kosa nije stigla da mu opadne na forumima dok je glumio frajera..(:
zašto su odrtaveli muškarci ljubomorni na nove generacije muškaraca koji vode računa o sebi?



vidim ja da je tebe neki 40+ odbio pa si besna. :mrgreen: ebi ga, traži dalje, ima negde neki koji će te zvekne, ne brini, samo opušteno :cmok:
 
Zašto muškarci tih godina, a i oni približno četredsetih izgledaju kao da su se 6 puta porodili i da im se sudbina urotila prtiv njih? Evo meni ne može biti zanimljiva priča nekog konja u tim godinama, koji se žali na roditelje, sistem, državu...Znači, dede su a tripuju da su farjeri :lol: kome treba deda? možda nekoj koja ne može da ima zategnuto meso, pločice, bicese, tricepse itd-takvog mladića, a ne starića koji se guzi u teretani, da prestigne sopstvenog sina ili još gore sina kojeg nikada napraviti neće...a mlađi, a slađi..ni kosa nije stigla da mu opadne na forumima dok je glumio frajera..(:
zašto su odrtaveli muškarci ljubomorni na nove generacije muškaraca koji vode računa o sebi?

Ti si duso u velikoj zabludi.....

- - - - - - - - - -

:lol:

Ako imas 20 godina onda ti muskarac od 40+ izgleda kao deda..Inace muskarci u cetrdesetim su najbolji..
mnogo toga su u zivotu resili, samostalni su, pametniji, znaju sta hoce, vole sex i dalje..mada su mnogi i zauzeti
u tim godinama ali...ako ti ne smeta to..sa takvim mozes samo da uzivas...:lol:

Nince ka" cemo na kaficu?:heart:
 
Zašto muškarci tih godina, a i oni približno četredsetih izgledaju kao da su se 6 puta porodili i da im se sudbina urotila prtiv njih? Evo meni ne može biti zanimljiva priča nekog konja u tim godinama, koji se žali na roditelje, sistem, državu...Znači, dede su a tripuju da su farjeri :lol: kome treba deda? možda nekoj koja ne može da ima zategnuto meso, pločice, bicese, tricepse itd-takvog mladića, a ne starića koji se guzi u teretani, da prestigne sopstvenog sina ili još gore sina kojeg nikada napraviti neće...a mlađi, a slađi..ni kosa nije stigla da mu opadne na forumima dok je glumio frajera..(:
zašto su odrtaveli muškarci ljubomorni na nove generacije muškaraca koji vode računa o sebi?

ko je bre deda i odrtaveo sa 40 godina, si ti normalna?
sta je bre ovo tinejdzerka oce malo na pdf za odrasle

- - - - - - - - - -

:lol:

Ako imas 20 godina onda ti muskarac od 40+ izgleda kao deda..Inace muskarci u cetrdesetim su najbolji..
mnogo toga su u zivotu resili, samostalni su, pametniji, znaju sta hoce, vole sex i dalje..mada su mnogi i zauzeti
u tim godinama ali...ako ti ne smeta to..sa takvim mozes samo da uzivas...:lol:

pa jes problem je ako zivi sa tatom i mamo, to je sramota, al nije problem ako zivi sa zenom
:roll: bravo za savet
 
Zašto muškarci tih godina, a i oni približno četredsetih izgledaju kao da su se 6 puta porodili i da im se sudbina urotila prtiv njih? Evo meni ne može biti zanimljiva priča nekog konja u tim godinama, koji se žali na roditelje, sistem, državu...Znači, dede su a tripuju da su farjeri :lol: kome treba deda? možda nekoj koja ne može da ima zategnuto meso, pločice, bicese, tricepse itd-takvog mladića, a ne starića koji se guzi u teretani, da prestigne sopstvenog sina ili još gore sina kojeg nikada napraviti neće...a mlađi, a slađi..ni kosa nije stigla da mu opadne na forumima dok je glumio frajera..(:
zašto su odrtaveli muškarci ljubomorni na nove generacije muškaraca koji vode računa o sebi?

Može nam se.
 
Pa nista nije bolji ni onaj koji ima 25, ili 55, ili koliko god godina da ima, i kojeg god pola da je, ako se zali na roditelje, sistem, drzavu.....ako nista ne radi sa svojim zivotom. Kakve to veze ima sa godinama?
I kakve veze imaju plocice-bicepsi-tricepsi sa godinama?
To se postize radom i trudom, isto kao sto se radom i trudom postize da uredis sebi zivot tako da si samostalan/samostalna, i da te zabole za drzavu i sistem.

Napisala si uvodni post, kao da si u zivotu upoznala samo tri muskarca od 4 banke iz neke selendre u severoistocnom Banatu. :D

Ili te mozda muva neki forumas od 40+, a ti se, jadna, ne das, i trazis podrsku od nas da ocrnimo ljude 40+ kako bi ucvrstila svoju krhku odluku da mu ne das? :per:
Nemam nikakve intimne kontakte sa forumašima, čak naprotiv-ne muvaju me, jer imam jasne stavove..poenta čitave teme je DA MLADIĆI NOVIJIH GENERACIJA VIŠE VODE RAČUNA O SEBI I DA SU KVALITETNIJI MUŠKARCI (:
 
tako je ne daj matorcima, iskoristi potencijal dok se ne otromboljis sa 30, pos ce te zameni 20ogodisnjakinjom

pa nisam se otromboljila..ti si izgleda neki sarkastični lik koji se prepoznao u temi,samo glumi štrumfa sa avatarom..

- - - - - - - - - -

Sa 37 - 38 godina sam bio u boljoj kondiciji nego 90% ( a i više )dvadesetogodišnjaka ali ne zato što sam klincima htio nešto
dokazivati već sam se bavio sportom . Najsmješnije mi je bilo kad je neka grbava dvadesetogodišnjakinja umišljala da je skidam
pogledom a ja uglavnom solirao jer me puno nisu zanimale ni one koje jure mene . U to vrijeme su me jurile uglavnom srednjoškolke
i one koje su tek došle u grad i upisale prvu godinu fakulteta ( radio sam kao konobar ) .:eek:
I meni je misterija zašto sam bio zanimljiv dosta mlađima i dosta starijima a sa nekom svojom generacijom sam imao najslabiji kontakt .
ok to je bilo u neko tvoje vreme u 19.veku koliko shvatam, sada je 21.vek i ljudi i vrednosti su se promenili <3

- - - - - - - - - -

sve se potrosilo zivelo se boemski

ti si jedini iskren..šta da kažem..moguće da imaš te godine,propao brak i nemaš posao, ali si dobar čovek-što ti neće pomoći..kao ni ovim kretenima koji glume ludilo.

- - - - - - - - - -

:lol:

Ako imas 20 godina onda ti muskarac od 40+ izgleda kao deda..Inace muskarci u cetrdesetim su najbolji..
mnogo toga su u zivotu resili, samostalni su, pametniji, znaju sta hoce, vole sex i dalje..mada su mnogi i zauzeti
u tim godinama ali...ako ti ne smeta to..sa takvim mozes samo da uzivas...:lol:
nemam 20 god,ali konzumiram čiketinu, mišićavu i inteligentnu :heart:

- - - - - - - - - -

ja mislim da se ova z ove miica,i da je jako lepa:)

- - - - - - - - - -

i ima nekog momka bosanca nezanimljivog,iz grada:lol:

- - - - - - - - - -

a mi smo seljačine majka jana realno...

jaoo pa jeste bosanac ali ne izvorni,nego kolonizirani neko koleno...

- - - - - - - - - -

Nemam sta dodati ali ni oduzeti. odlicno receno. Ko razume shvatit ce, ko ne... Nina :kiss:
Uvek sam za stariji muskarac mladja zena, nego obratno. Previse je to fuj. Barem meni. Imam mladjeg brata, drugi mi ne treba.

dobro ako imaš 50 god kao što pišeš ili si približno tim godinama, shvatam da su ti dobri muškarciod 4 banke.

- - - - - - - - - -


ahhaha koji si ti pa ti se može?

- - - - - - - - - -

vidim ja da je tebe neki 40+ odbio pa si besna. :mrgreen: ebi ga, traži dalje, ima negde neki koji će te zvekne, ne brini, samo opušteno :cmok:

bezvezni odgovor..ako si stariji,a vidi se da jesi to ne smatraj kvalitetom i ne prozivaj bezveze..pričamo o rl životu...

- - - - - - - - - -

Ti si duso u velikoj zabludi.....

- - - - - - - - - -



Nince ka" cemo na kaficu?:heart:

gospođo-ice ovo nije pdf heklanje..inače bio bi vam drugačiji stav..da niste devica od 40+

- - - - - - - - - -

ko je bre deda i odrtaveo sa 40 godina, si ti normalna?
sta je bre ovo tinejdzerka oce malo na pdf za odrasle

- - - - - - - - - -



pa jes problem je ako zivi sa tatom i mamo, to je sramota, al nije problem ako zivi sa zenom
:roll: bravo za savet
ti si neka osrednja ženska od 30 eventualno 2-3 god više čim propagiraš da nisu dede oni od 4 banke,moguće zato što se tešiš..debela si ili si bila debela?ostavio te neko u skorije vreme zbog zgodnije ženske iste generacije?

- - - - - - - - - -

Petunijice sine ti si to nesto pomesala
Muskarac je s godinama sve bolji i kvalitetniji a vi posle 35 niste nizasta ni fizicki a kamoli za drugo.

ti si nešto pomešao dembeli..pojeo si bambija (:
 

Back
Top