Tinejdžerska sačekuša zbog bivše devojke

Belgradeboy

Elita
Moderator
Poruka
15.010
TINEJDŽERSKA SAČEKUŠA NA VOŽDOVCU: Klinac (16) naručio batine za dečka svoje bivše?! Poslao petoricu

BEOGRAD - Beogradska policija od petka uveče traga za petoricom maloletnika koji su na Voždovcu pretukli T. S. (16) i to sve zbog devojke (15).

T.S. se u petak veče šetao sa devojkom kada ih je presrela grupa od pet, najverovatnije, maloletnika. Oni su ga pred devojkom udarali rukama i nogama, a kada se srušio nastavili da ga šutiraju. Nakon napada oni su pobegli, a sumnja se da je sve organizovao bivši ljubomorni dečko, piše Telegraf.

O slučaju je obavešteno nadležno tužilaštvo, ali i Centar za socijalni rad na Voždovcu. T.S. je nakon pregleda pušten na kućno lečenje.

1611621_1005shutterstock_ls.jpg



https://www.kurir.rs/crna-hronika/4...mvq45EbJbPCzCY6gHmT5lbke1dMLp0dLDBM-pFpaDWq9A
 
Poslednja izmena od moderatora:
cek oni napali a nakon napada pobegli... kako to?
izvinite gospodo savremeni "gradjani" da li ste ikada culi za cebanje u vojsci?
drugo pitanje: da li ste ikada imali gurku takozvanu petlici kao klinci?
trece pitanje: da li ste vi uopste preziveli i kako u dobu puberteta?
cetvrto pitanje: da li ste za ferku 1 na 1?
peto pitanje: da li ste ikada ucestvovali u decijim tucama vise na jedan iako ste bili zrtva ili jedan od 5(takozvana sutka, sto je bio gust na pankerskim svirkama)?
sesto pitanje: kada cete postati muskarci i na koji nacin, ako niste nista od ovoga do sada sto sam pitao?
sedmo pitanje: da li ste za promenu pola?
osmo pitanje: da li ste za uvodjenje obaveznog sluzenja vojnog roka, pa makar to bilo i 30 dana?
deveto pitanje: kako zaisljate danasnju omladinu za 10-20 godina, s'obzirom na savremene zakone o nasilju u porodici?
deseto pitanje: ko ce sutra braniti vase sestre, majke, cerke, zene, devojke, od omladine koja nije na vreme u skladu svih koji su do sada to ucili tokom pubertetskog doba, ako nastavite sa ovim "savremeno" nenormalnim zakonima, o navodnoj zastiti, navodnih zrtava, koje je svako od nas prosao u zivotu?
 
Poslednja izmena:
ma jokbre, cekaj malo. kako deca savremenih roditelja istog pola da prezive zemljotres, poplavu, ne daj boze rat. uostaom, glavno pitanje je ...
DA LI JE PROSECAN INTELEKT COVECANSTVA SPREMAN ZA SAVREMENO DOBA/zakone?
evo odmah izvor o tome ko ih smislja donosi te odluke van vremenskih i realnih procena o tome?

evo sam cu odgovoriti na sopstveno pitanje.
pa donose ih gladne hijene zeljne onoga sa cime se nisu rodili, zeleci vlast i moc bez osnovnih karakteristika za vodje, vodilje, tj. inteligencije i bez temelja koje su poneli iz brdjanskih kuca naseljavajuci gradove.

i onda se kao cude, vidi 5 klinaca na jednog, a tema kao sad treba da bude zanimljiva, jer je kreator i sam toliko iznenadjen necim, sto se desavala svima nama u detinjstvu, bili u 5 ili u 1. zamisli covece i to zbog devojke. hej, jos je taj bivsi platio i te klince! da naprave sutku na nekom tamo decaku, zbog LJUBOMORE! hej covece! tema ti je vrhunska, a vest jos bolja. Pune novine gluposti, zanose nas kojecime, da bi skrenuli paznj usa sustine kraja sveta i propasti koje se desavaju u poslednjih par godina.
 
Poslednja izmena:
sada cu se postaviti u ulogu roditelja decaka kojeg su isutirali. da imam sina, rekao bih mu unapred, kako da se postavi u takvoj situaciji. prvo, "sine" kojeg nemam, pokusaj da izbegnes takve situacije i ne zaljubljuj se u zauzete devojke. ako je to jace od tebe, sacekaj da ga ostavi, pa podji sa njom. ako se to desi kao visa sila i ona ne moze da ga otkaci jer je ljubomoran i posesivan i ... sta vec,pokusaj da eskiviras to pa makar pobegao sa njom od napada, pa ih posle jednog po jedno preispitaj o tom pokusaju napada na tebe. pa bih mu onda rekao, ako vec dodje do tuce, gde ih je vise, a ti si sam, dohvati samo jednog od njih i bori se jako. jer ako njih petorica tebe udare po jednom, ti si dobio 5 udaraca, a ako ti svakog od njih udaris po jednom, braneci sebe, oni ce dobiti po jedan udarac. opet ako se zalepis za jednog u saoodbrani i naneses mu bol, ostali ce i sami posustati od napda na tebe. pa brate ko od nas nije doziveo tucu u srednjoj skoli, taj ce se ceo zivot plasiti primitivnih i agresivnih glupandera.
 
У овом случају је научио он.. :malav:
Tako je i u svetu životinja.
Moj mačak je prošlog februara ostao bez dela uva.
Ovog februara mu je stradala noga.
Ali ništa za to, onako šepav i kljakav je iskukao da ga opet pustimo napolje da juri mačke.

Čitaj šta piše ovaj @Odzacar
Ima istine, surove istine u tome što piše.
Mada, on ide u krajnjosti da bi dočarao stvarni svet.
 
deseto pitanje: ko ce sutra braniti vase sestre, majke, cerke, zene, devojke, od omladine koja nije na vreme u skladu svih koji su do sada to ucili tokom pubertetskog doba, ako nastavite sa ovim "savremeno" nenormalnim zakonima, o navodnoj zastiti, navodnih zrtava, koje je svako od nas prosao u zivotu?

Сигурно не неки искомплексирани лудаци који се групно ћебају или који су исћебани.
 
jbte u moje vreme,kad te ostavi srednjoškolska ljubav(najveća na svetu),pišeš malo otužne stihove,smuvaš joj najbolju drugaricu i izvodiš je na dejtove za koje se potrudiš da budu savršeni tako da joj prepričava šta je samoj sebi zakinula...a dečka za kog te ostavila onako suptilno na fizičkom spuscaš loptom u facu i praviš se da je slučajno...naravno složiš najempatičniju facu koju možeš i budeš sav u fazonu "Jaoooo izvini brate,znaš da sam smotan...Au jbte pa to slomljeno...aa možda i nije...ma ispraviće se...a izgledaš nekako zajebano tako s krivim nosem sad" XD
 
ne vidim bas neku preteranu povezanost ovih pitanja sa temom, al aj da ogovorim, interesantna su mi...

cek oni napali a nakon napada pobegli... kako to?
sto reče Žorž... ne nego ce da cekaju da dodju panduri da ih pokupe!

izvinite gospodo savremeni "gradjani" da li ste ikada culi za cebanje u vojsci?
čuo.

drugo pitanje: da li ste ikada imali gurku takozvanu petlici kao klinci?
imao.

trece pitanje: da li ste vi uopste preziveli i kako u dobu puberteta?
preziveo. bio miroljubiv ;)

cetvrto pitanje: da li ste za ferku 1 na 1?
da.

peto pitanje: da li ste ikada ucestvovali u decijim tucama vise na jedan iako ste bili zrtva ili jedan od 5(takozvana sutka, sto je bio gust na pankerskim svirkama)?
u tucama vise na jedan ne, a na sutkama krajem '90-ih uz Gobline, Ritam nereda, Atheist pap, ... bezbroj puta :per:

sesto pitanje: kada cete postati muskarci i na koji nacin, ako niste nista od ovoga do sada sto sam pitao?
znaci polozio sam!
ne bas sjajna ocena po tvojim kriterijumima, ali dovoljno za prolaz :D

sedmo pitanje: da li ste za promenu pola?
ko 'oće da ga seče, nek ga seče!
*ebe mi se! sta je imam sa tim!?

osmo pitanje: da li ste za uvodjenje obaveznog sluzenja vojnog roka, pa makar to bilo i 30 dana?
ne. nikakva korist od toga.
gubljenje vremena i rasipanje drzavnih para.

deveto pitanje: kako zaisljate danasnju omladinu za 10-20 godina, s'obzirom na savremene zakone o nasilju u porodici?
ovako:
images
images

doduse, tako i danas su mnogi takvi, ali za 20 god. ce to biti jos ekstremnije.

deseto pitanje: ko ce sutra braniti vase sestre, majke, cerke, zene, devojke, od omladine koja nije na vreme u skladu svih koji su do sada to ucili tokom pubertetskog doba, ako nastavite sa ovim "savremeno" nenormalnim zakonima, o navodnoj zastiti, navodnih zrtava, koje je svako od nas prosao u zivotu?
nece imati potrebe niko da ih brani jer ce vecina postati p*deri! :think:
 
Poslednja izmena:
TINEJDŽERSKA SAČEKUŠA NA VOŽDOVCU: Klinac (16) naručio batine za dečka svoje bivše?! Poslao petoricu

BEOGRAD - Beogradska policija od petka uveče traga za petoricom maloletnika koji su na Voždovcu pretukli T. S. (16) i to sve zbog devojke (15).

T.S. se u petak veče šetao sa devojkom kada ih je presrela grupa od pet, najverovatnije, maloletnika. Oni su ga pred devojkom udarali rukama i nogama, a kada se srušio nastavili da ga šutiraju. Nakon napada oni su pobegli, a sumnja se da je sve organizovao bivši ljubomorni dečko, piše Telegraf.

O slučaju je obavešteno nadležno tužilaštvo, ali i Centar za socijalni rad na Voždovcu. T.S. je nakon pregleda pušten na kućno lečenje.

1611621_1005shutterstock_ls.jpg



https://www.kurir.rs/crna-hronika/4...mvq45EbJbPCzCY6gHmT5lbke1dMLp0dLDBM-pFpaDWq9A
kad nekog ne mozes da dobijes na ruke, i ne mozes sa time da se pomiris, posaljes ekipicu. gde je problem?
 
Druga jako zanimljiva reakcija na to kad te ostavi devohka zbog nekog drugog je da flertujes jako otvoreno s tim momkom pred njom...Bonus ako imas duzu i lepsu kosu od nje i vrtis onako pramicak pred njim xD
Nece je vratiti...ali ce im biti jako neprijatno...Narocito ako on mahinalno uzvraca flert xD
 
cek oni napali a nakon napada pobegli... kako to?
izvinite gospodo savremeni "gradjani" da li ste ikada culi za cebanje u vojsci?
drugo pitanje: da li ste ikada imali gurku takozvanu petlici kao klinci?
trece pitanje: da li ste vi uopste preziveli i kako u dobu puberteta?
cetvrto pitanje: da li ste za ferku 1 na 1?
peto pitanje: da li ste ikada ucestvovali u decijim tucama vise na jedan iako ste bili zrtva ili jedan od 5(takozvana sutka, sto je bio gust na pankerskim svirkama)?
sesto pitanje: kada cete postati muskarci i na koji nacin, ako niste nista od ovoga do sada sto sam pitao?
sedmo pitanje: da li ste za promenu pola?
osmo pitanje: da li ste za uvodjenje obaveznog sluzenja vojnog roka, pa makar to bilo i 30 dana?
deveto pitanje: kako zaisljate danasnju omladinu za 10-20 godina, s'obzirom na savremene zakone o nasilju u porodici?
deseto pitanje: ko ce sutra braniti vase sestre, majke, cerke, zene, devojke, od omladine koja nije na vreme u skladu svih koji su do sada to ucili tokom pubertetskog doba, ako nastavite sa ovim "savremeno" nenormalnim zakonima, o navodnoj zastiti, navodnih zrtava, koje je svako od nas prosao u zivotu?

Изнад тебе је неко линковао вест, и нико није свој коментар изнад тебе написао.

Коме ти упућујеш ова глупа питања?

Измислио си саговорника, ставове тог измишљеног саговорника, и сада се свађаш са тим иизмишљеним саговорником?

Да ли је тај измешљени саговорник и сада са тобом у соби?
 

Back
Top