Tinejdzeri i nakit...

Obozavam nakit, zlato slabije nosim, ali zato je srebro obavezno. Uvijek volim da na sebi imam nesto od srebra, prsten, narukvicu ili mindjuse. Volim i bizuteriju, duge ogrlice, drvene, velike narukvice, raznobojne mindjuse i tako... :D
 
Ja sebe ne mogu da zamislim bez nakita..ranije sam nosila bizuteriju al sad se nesto ne kanim da je stavim...nekako mi izgleda glupo..volim zlato,srebro uhh..
Ne nosim nista specijalno napadano,male srebrne mindjusice,ponekad ih menjam,srebrni lanac obavezno i imam neki prsten od belog zlata kao verenicki iako mi se ne slaze uz ostalo srebro ja ga nosim jer mi je posebno drag.
 
Ja sebe ne mogu da zamislim bez nakita..ranije sam nosila bizuteriju al sad se nesto ne kanim da je stavim...nekako mi izgleda glupo..volim zlato,srebro uhh..
Ne nosim nista specijalno napadano,male srebrne mindjusice,ponekad ih menjam,srebrni lanac obavezno i imam neki prsten od belog zlata kao verenicki iako mi se ne slaze uz ostalo srebro ja ga nosim jer mi je posebno drag.

ja sam nosila srebro i belo zlato kad sam bila manja, ali to su one male mindjushe, brate jedva se vide..
al one velike nemaju srebrne tako da moram bizhuteriju..:lol:

i ogrlice isto.. ja voliim one s debelim lancima i velikim nabudzenim privescima
a to nisam vidjala u zlatarama :/
 
Ja ne volim te sa velikim privescima..ranije sam to u nekom 7 raz nosila kupovala na ulici za neke pare i tako bzvz nosila,na meni to izgleda totalno fush ne znam na tebi,odvratno mi je postalo i rekla sam sebi ako vec hoces nesto da nosis nosi nesto manje upadljivo a pravo..tako da,samo srebro dolazi u obzir sto se tice lanaca..a mindjuse menjam po potrebi i volim svakakve..
Uh i volela bih da kupim neku srebrnu narukvicu onako deblju,spljostenu,da mi se slaze uz lanac..

Ja imam velike i srednje srebrne alke..i jako su jeftine i savitljive.
 

Jao ja imam mindjuse i ogrlicu sa madagaskara..mislim da je nesto kao drveno..
i imam ogormnu deebelu narukvicu od srebra kovanu u africi..

uh...obozavam taj nakit!

Juznoafrickeogrlice_velika-115449-1-2.jpg

leslie-salfey.jpg

1000_03_01.jpg
 
I meni se dopada..vidim neku ribu na ulici sva u tom fazonu i ne skidam oci sa nje iako sam zensko..al opet ja se ne bih lepo osecala u tome,al volim kad vidim taj fazon..ona moja narukvica brate teska ko tuc stoji mi samo za ukras,da se hvalim da je iz afrike..xaxa
 
Nosim uvek minđuše, imam ih gomilu.
Neobične, sa raznim kamenčićima, srebrne, drvene, sve!
Jedino one alke što svi nose a koje kad stavim sama sebi ličim na južnoafričkog roba, apsolutno ne podnosim. Narukvice, satove, nikad.

Imam jedan srebrni prsten,našla sam ga tj. iskopala letos na planini, nedavno nađoh na netu isti takav iz 18. veka!!!
Zaista ne izgleda kao prsten novije izrade, ne jer nije očuvan, već ima motiv nekog malog jednoroga. Ne skidam ga!
 

Back
Top