Tinejdžer izbo majku nožem i pretukao tiganjem jer mu je tražila da očisti sobu

Sensei

Master
Moderator
Poruka
67.384
Tobias "Tobi" Jacob Brever, 17, uhapšen je i određen u pritvor za maloletnike 30. novembra nakon što je napao svoju majku, a zatim se dao u begstvo, izvestio je Foks Orlando.

Njegov slučaj je prebačen na sud za odrasle, navodi se u novinama.

Bruer je navodno ispričao istražiteljima da je ubo svoju majku više puta i udario je tiganjem po glavi jer mu je ona „stalno zvocala oko čišćenja njegove sobe“.

„Osumnjičeni je rekao da ne voli da čisti svoju sobu i da mu je dosadilo da žrtva (njegova majka) stalno priča o tome“, navodi se u izveštaju.

Takođe je priznao da je prijatelju poslao poruku da ponese pištolj da „puca u žrtvu“, navodi se u izveštaju.

Majka je hospitalizovana u kritičnom stanju.

Image1.jpg


Ko je ovde kriv?
 
Ајоој колико је то компликовано. :confused:
Мој генерални став је да су родитељи увек први одговорни за васпитавање детета. Ја лично никад нисам бежала од те одговорности, ма шта да се догоди. Али немамо сви једнако среће, стрпљења па ни вештине...А знамо да је пут до пакла поплочан добрим намерама.
 
Жене воле да звоцају,
али није се са тиме играти,
има људи који то не трпе !

И ја сам већ годинама изложен вербалном силовању, за сада трпим ...
Ко зна ?
ne prilazi tiganjima, oklagijama i drugom ubojitom oružju
 
Ајоој колико је то компликовано. :confused:
Мој генерални став је да су родитељи увек први одговорни за васпитавање детета. Ја лично никад нисам бежала од те одговорности, ма шта да се догоди. Али немамо сви једнако среће, стрпљења па ни вештине...А знамо да је пут до пакла поплочан добрим намерама.
Овако и ја размишљам.
Неко ће рећи да сам сурова али бих сваки пропуст у понашању свога детета доживела као лични пораз и одговорност. Не може ми бити криво друштво, школа, држава, медији. Крива сам ја. Иако свесна да има и до самог карактера, не верујем у оно да се сва деца роде добра и чедна. Али је на нама да врлине негујемо а мане коригујемо.
 
Овако и ја размишљам.
Неко ће рећи да сам сурова али бих сваки пропуст у понашању свога детета доживела као лични пораз и одговорност. Не може ми бити криво друштво, школа, држава, медији. Крива сам ја. Иако свесна да има и до самог карактера, не верујем у оно да се сва деца роде добра и чедна. Али је на нама да врлине негујемо а мане коригујемо.
Да, деца се рађају заправо потпуно различита карактерно, али ми смо ту да их одгајимо и васпитамо у оквирима њиховог карактера као што квалитетније људе.
 

Back
Top