Tinejdz uzori

-Northerian-

Ističe se
Poruka
2.056
@tiori

u ratu na teritoriji yu 90ih ljudi su masovno dezertirali a i nisu znali za sta se bore

u americkom g ratu su se borili protiv robovlasnika sa juga, protiv jebenih prafasista

postoje dokazi o hrabrosti koju je federacija pokazala za tih par god, mada je to uvek odenuto legendama koje sve preuvelicavaju

@direkt

nastala je u americi valjda, ispravi me ako gresim, od str africkih amerikanaca.... ipak amerikanaca jer su ovi ostali u tom slucaju evroamerikanci

rusi su dali dosta dobrih predstavnika u muzici i knjizevnosti u 19 i 20 veku, kao i ameri, ali ne mozes npr da poredis kinematografiju amersku i rusku

Theory

Domaćin
Poruka
4.448
Ali se Ameri osjećaju kao jedna cjelina i veže ih ista istorija, imaju isti mentalni sklop. Javila se kod njih želja za osnivanjem sopstvene države, tako da se i već prije revolucije javila građanska svijest kod njih, kao i patriotizam

-Northerian-

Ističe se
Poruka
2.056
Ali se Ameri osjećaju kao jedna cjelina i veže ih ista istorija, imaju isti mentalni sklop. Javila se kod njih želja za osnivanjem sopstvene države, tako da se i već prije revolucije javila građanska svijest kod njih, kao i patriotizam

pa amerika je nastala u jeku gradjanskih revolcija i jacanja nacionalne svesti... imaju osecaj povezanosti, izgradjenu nacionalnu svest isl, i to su sve odlike nacije, ne naroda

cole1

Domaćin
Poruka
3.874
Pa ti misliš da se iko od ovih Amera koji su porijeklom iz Engleske osjeća kao Englez?
Upravu si(sarkazam)

I mi smo ubijali Turke i Turci nas i to je isto istorija

:hahaha:
Covece jel znas ti sta pises?
Mi smo ovde na balkan dosli u 6-tom veku, a i pre toga smo bili narod
Ameri su neki doseljenici koji su pobili pravi narod koji je tu dosao pre njih i onda su kao postali NAROD

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.