Direkt
Elita
- Poruka
- 17.569
Pisanje je najlaksi nacin izrazavanja/
A tinejdzeri traze nove nacine da se izraze,neko vodi dnevnik ,drugi rimuje sranja tipa:
hanzaplast,hasam mast,masna vlas///
treci pise fan fiction i ostala cudesa xD
Ako ima,nek postave svoj rad,za kritiku,ocenu pohvale..ili samo da predstave svoja remek-dela
A tinejdzeri traze nove nacine da se izraze,neko vodi dnevnik ,drugi rimuje sranja tipa:
hanzaplast,hasam mast,masna vlas///
treci pise fan fiction i ostala cudesa xD
Ako ima,nek postave svoj rad,za kritiku,ocenu pohvale..ili samo da predstave svoja remek-dela





4 mrki





