Tinejdz pisci i pesnici

Direkt

Elita
Poruka
17.569
Pisanje je najlaksi nacin izrazavanja/
A tinejdzeri traze nove nacine da se izraze,neko vodi dnevnik ,drugi rimuje sranja tipa:
hanzaplast,hasam mast,masna vlas///
treci pise fan fiction i ostala cudesa xD

Ako ima,nek postave svoj rad,za kritiku,ocenu pohvale..ili samo da predstave svoja remek-dela :mrgreen:
 
Dok ovo pisem, ruka mi se trese
Dolaze dusmani da mene bese.
Jednom zauvek oticicu ja, samo ce ostati moja dela,
koja ce znati gde i kad si ti na mog sela.

Dok pisem ovo suze mi teku
Kad se samo setim da sam ti ***** seku.
Necu vise mila nikad tebe prevariti ja
Ti ces uvek biti moja jedina.

Dok pisem ovo na tebe ja mislim
na nase dane ispunjene ljubavlju i srecom
i jos se zamajavam sa tvojom stidnom dlakom, onom najvecom!
Dok pisem ovo, dok pisem ovo.


Nadam se da ce da vam se svidi!xD
 
Da ne spamujem sopstvenu temu:

Crno je sve,umore se ruke moje ukocene
zatocene razvlace me tvoje oci naostrene
one raznose seme ljubavi sto nestaje
rano je da jurim kasnu samocu predstave
Isprljani pogled cistih misli u daljini
stavlja sve ostalo pored,ostavi muziku u tisini
a dok note necujne pevaju tu pesmu nasu
ja cu da se izgubim u melodiji i tvom glasu
 
hhHAHAHAH sta se lozis ti? Izvini, priznajem, ovu pesmu sam izvadio iz moje zbirke pesama koju pisem vec dve godine, i sledece godine nameravam da je zavrsim i da je izdam.















/NOT pa bre ovo pesma, kao svaka druga, koju "repujem" sa drugom dok se vracamo iz skole kad nam je dosadno....Ukoliko nisi shvatila moj trol, *** sta da ti kazem onda.
 
Nema neku vrednost,al sam se zaebavo :mrgreen:
elektronika man.. mozda snimim bzvz,jer bi lepse zvucalo ..ako dodam jos 1 vers :)

eyo,daj mi kondenzator,generator i diodu
napravicu neko njesra koje greje ladnu vodu
o shit..neki cova me je zaebo
od stresa tresnem astal eto tako strada Kraljevo
pa evo..sada se igram sa transformatorom
Matorom cu Tesli jaja odseci sa satarom
smarao me lik,i posle ukrao ideje
al ok je,sestru sam mu kreso celo vece
vesto tecem poput direktne struje u kolu
al me pecne sranje kada usput dodirnem vodu
vodi me bogu svaka rima koju naelektrisem
svaka riba mi blajvi kad im prepricam lektire
sarene leptire koristim da smaram daltoniste
koji ste vi slepci kada oci nista ne koriste
pisam sve bolesti i serem radijaciju
ocni prorezi sluze da srusim avijaciju
ja sam mesavina supermena,betmena
jebena kombinacija,ko da je racija nastala
pa bacam rimu niz potok kao vutru rastaman
ujutru prastam al vece zlobno se smesi
gazim curu palim lulu varim vuju onda bezi
 

Back
Top