Tinder - iskustva

Bilo je puno takvih sajtova gde su 90% bili lazni profili
I do fejsbuka su bili sajtovi sa laznim profilima, a onda je fejs napravio revoluciju.
Tinder je izgleda uradio isto to, ali sluzi specificno za seks i muvanja.
A svima odgovara - sve je instant :)

Samo je pitanje da li je i koliko su Srbiji zazivelo.
 
Poslednja izmena:
I zato se gomila razvede ili vara?:)
Ljudi često jedva sebe trpe, a nekmoli još nekog ceo život.:)

Ali dobro ako ti tako kažeš, nemam ništa protiv.
Ono što je sigurno je da se meni sviđa ovaj "Brave New World"
Mogućnosti koje nudi su ogromne.
Ljudi se razvode iz raznih razloga,uglavnom zbog pogresnih temelja,jer u isti udju iz pogresnih razloga.I to nije kraj sveta,bolje ispraviti gresku,koliko se moze.
Zasto ljudi varaju,jb.g opet iz nekih pogresnih predstava,sto bi Sladjana rekla treba dva coveka da prevezu camac,a jedan od njih ga puni vodom.To NIIJE tvoj problem.
Sloboda podrazumeva da dozvoljavas slobodu drugom ljudskom bicu.
 
Ljudi se razvode iz raznih razloga,uglavnom zbog pogresnih temelja,jer u isti udju iz pogresnih razloga.I to nije kraj sveta,bolje ispraviti gresku,koliko se moze.
Zasto ljudi varaju,jb.g opet iz nekih pogresnih predstava,sto bi Sladjana rekla treba dva coveka da prevezu camac,a jedan od njih ga puni vodom.To NIIJE tvoj problem.
Sloboda podrazumeva da dozvoljavas slobodu drugom ljudskom bicu.
Hoćeš da kažeš da trebam da nosim široke gaće, da mom Vršnjaku dam prostora ili nešto drugo?:cool::lol:
 
Evo instalirao sam da probam, traze da se placaju stvari tamo I to sitne I sad trenutno apsolutno nista ne mogu jer traze pare...Prosaltao tamo slike lajkovao I tolko, nista se ne desava a I ne znam kolko dana da mu dam sansu...Bar neki spoj chat da se desi za par dana ako ne brisem djubre...
 
Ja sam prošle nedelje otvorila nalog, i iznadopisivala sam se. Više i ne ulazim jer me smorila. Dodala se s četvoricom na insta, neki subkul.
Osim što me malo udepresivilo jer ono ko si, šta si, čime se baviš, buljaški komplimenti... niko da pita šta imam na sebi. Smorčina teška

probaj pričaonicu krstarice... mada se tamo mogu zabosti i neke bizarne priče
 

Back
Top