Tinder, besplatna poruka

@Baldwin IV i ja mislim da je predvidjeno da se placa slanje poruke.
@Araon nedavno sam prisao jednoj, bolje da nisam. Ona je napravila scenu kao da joj zelim nesto lose, lose sam se osjecao kasnije, mislim da djevojke ocekuju da im se prvo javis preko instagrama ili ovih aplikacija.

Jedna kap kiše ne znači da je pljusak, ne treba ti odmah kišobran.

Zaboraviš da postoji i priđeš drugoj, petoj, koliko ih ti se već svidi. Apsolutno nema nikakve šanse da svaka teaguje tako. I ne mislim da očekuju to, zapravo duboko sam ubeđen da mnogo veće šanse imaš uživo.

Kad se javiš preko aplikacije, ti si bukvalno 15ti lik koji to radi u samo tom danu, kad priđeš uživo ti si 99,9% prvi i jedini koji će to uraditi taj dan, šanse su ti znatno veće, a i lepše je sa nekim pričati uživo nego kucati do besmisla.

Nedvano sam napravio profil na Tinderu kako bih nasao djevojku za vezu.
Kako poslati poruku djevojci bez placanja odnosno bez premium racuna?
Moze li mi neko objasniti ukoliko je koristio ovu aplikaciju?
sustina tindera i badua (tindera za sirotinju) je upravo da im placas da bi komunicirao da bi zaradili pare jer takav softver nije lako napraviti i kosta odrzavanje tako da nemas neke dzabe varijante..
pretplata i nije nesto skupa ako si zainteresovan za upoznavanje jer su ti tamo uglavnom sponzoruse ili sponzoruse u pokusaju tako da ako nemas za pretplatu onda dzaba i visis tamo, nisi ciljna grupa vecine dama tamo..

Nedvano sam napravio profil na Tinderu kako bih nasao djevojku za vezu.
Kako poslati poruku djevojci bez placanja odnosno bez premium racuna?
Moze li mi neko objasniti ukoliko je koristio ovu aplikaciju?

Кад се мечујеш са неком од девојака коју си лајковао или која је теби дала лајк, онда можете да се дописујете.

Meni kazu tipovi koji operisu preko tindera da godisnje navataju oko 10tak nevinih koje se naravno posle naloze, ali ih treba imati 3 u turi , da ne dave .....
Tako kazu...i uspesni su , sve lepe preporuke tih nevinih za njih....
Tako da ako svi kazu lepi dobri , oni kazu lepi dobri , ko sam ja da ne verujem...
Desetine i stotine nevinih na tinderu :hahaha:
Nateraces dzordzija da kupi premium :hahaha:

Ne znam, prije par dana sam napravio racun, sada sam usao da vidim kako radi aplikacija, nije mi jasno bilo.
Sto se tice toga susreta uzivo, ja pricam o djevojkama koje su rodjene od 2000te pa na dalje, prisao par puta, sve neka diskretna odbijanja, zadnji put lose proslo skroz.
Vecina momaka moje dobi koristi aplikacije i instagram za prilaz djevojci.

Ne znam, prije par dana sam napravio racun, sada sam usao da vidim kako radi aplikacija, nije mi jasno bilo.
Sto se tice toga susreta uzivo, ja pricam o djevojkama koje su rodjene od 2000te pa na dalje, prisao par puta, sve neka diskretna odbijanja, zadnji put lose proslo skroz.
pa brate daj mu ga malo po profilu
okaci neku sliku iz dubaija, pariza, maldiva.. neki sotic dzipa od 50k+ i neces moci da se odbranis...

samo pojacaj malo profil :D

Bas zato treba uzivo onda da se upoznajes, jer svi koriste insta i tindere i bivaju odbijani 90 posto sl. Tako se izdvajas.
Mada nesto i ne verujem da je bas tako, pre mi se cini da se samo vise komunicira onlajn pa deluje da se tako i upoznaju.

Bas zato treba uzivo onda da se upoznajes, jer svi koriste insta i tindere i bivaju odbijani 90 posto sl. Tako se izdvajas.
Mada nesto i ne verujem da je bas tako, pre mi se cini da se samo vise komunicira onlajn pa deluje da se tako i upoznaju.
ma brate ukljucis se u lajv na tik toku, bacis joj par gifova od par stotina evra i imas vec zakazan sastanak :D

Back