Tijaniću gori fotelja

Plitko i glupo ,mislim na ŠF ,a ovu seriju sam gledao par epizoda i nije Bog zna šta ,al nije ni tako loše,mada ako pogledamo konkurenciju u poslednjih 10-20 godina još je i dobra .
Pre toga nismo, izuzev Indeksovaca i Top liste uopšte imali takav žanr. Bio je to iskorak za svoje vreme i uslove. Tad je čak i Vuk Drašković bio zanimljiv dirajući neke nedodirljive teme.
 
A nije pitao Nikolica za zdravlje kad je najavljivao da ce da ga smeni prvi dan? :roll:

Podrzavam smenu u rts-u, ovaj ne valja. Pitanje je i koga ce umesto njega da stave, ali mnogo gore ne moze.
Kako ne valja? Đilas na početku godine otkupi sav propagandni prostor za 20% vrednosti. Naravno na lepe oči, i onda to, kao, plaća tokom godine. Radoš Bajić hiperprodukuje serije sumnjive vredosti i biva isplaćen čak i pre završetka. Taj novac se sliva u kasu DS za finansiranje partije.
 
Kako ne valja? Đilas na početku godine otkupi sav propagandni prostor za 20% vrednosti. Naravno na lepe oči, i onda to, kao, plaća tokom godine. Radoš Bajić hiperprodukuje serije sumnjive vredosti i biva isplaćen čak i pre završetka. Taj novac se sliva u kasu DS za finansiranje partije.

Izgleda ti mnogo vise podrzavas stranku za koju glasas nego ja.

Mozda ne znas da sam ja jos od 2008. cekao da se smeni Tijanic, koji je Kostunici valjao (a meni nije). Za mene je glupost DSa sto nisu podrzali smenu.
 
pa osnovni problem sa vama zutima i jeste sto ste nezajazljivi i imate mentalitet skakavaca: dodjete, namnozite se i pojedete SVE na teritoriji koju ste osvojili. beskrupulozno gledate kako za to vreme pored vas drugi organizmi crkavaju od gladi, a suvise ste glupi da bi ukapirali da cete sledece godine i vi.


sto ovo kazem. zato sto vama sluga tijanic nije bio dovoljno dobar, sapera ste vi hteli tamo, da ujutru i uvece, program pocinje i zavrsava se himnom DSa - zutog lopovskog preduzeca. cuj preduzeca, korporacije, ebote.
 
Radoslav Lale Pavlović najavio smenu RRA, Upravnog odbora RTS-a i Generalnog direktora RTS-a.

Tijanić odgovara u prepoznatljivom stilu poentirajući na nebitnim detaljima.
Verovatno neko paralelno sprovodi komunističku strategiju kroz RTS, što se vidi zadnjih dana, i uređuje RTS.
Pala Srbija na najniže grane svesti, ako pogledamo RTS kao bitan javni medij. Više nije državni medij, več privatna prčija komunjarskog režima.
Ko je promenuo sastav Jutarnjeg programa? Gde su žene koje su vodile program i Vremensku prognozu? Gde je Biljana Vraneš?
Više ni negledam RTS, totalno su s.bali sve! Ni jedna emislija koju Građani prate nije na vreme, a često ih i nema, zarad ko zna čega.

Komunjare, vratite nam najbolju ekipu!!!

bilja4.jpg



Natasa%20Miljkovic.jpg


Maja%20NikolicW.jpg
 
Poslednja izmena:

Back
Top