Tijanić: "Pakujem kofere"

gost 23146

Buduća legenda
Poruka
46.396
Beograd -- Generalni direktor RTS Aleksandar Tijanić najavio je da još danas počinje da se pakuje za šta će mu trebati svega tri godine i dva meseca.
Aleksandar Tijanić Foto: kurir-info.rs

Tijanić je ocenio da ga je "izrazito proevropski lider naprednjaka" Tomislav Nikolić "otpustio", u sredu uveče u emisiji Svedok, pred 1.471.000 gledalaca.

"Bez ikakvog otpora, ponizno kao kadaver, prihvatam presudu jednog od dvojice najmoćnijih Srba. Počinjem sa pakovanjem. Odlazim sa RTS. Takav je, kaže Nikolić, evropski red", napisao je Tijanić u tekstu na sajtu Politike.

Jednako sam zahvalan Nikoliću što me je istovremeno lišio galerije privatnih političkih zabluda i ovakvog posla, rekao je Tijanić i precizirao da odlazi sa RTS, što je njegova "konačna, neopoziva odluka".

"Još danas, bez žala i čemera, bez grkosti u srcu – počinjem da se pakujem", najavio je Tijanić.

"Neće mi trebati dugo. Računam, svega tri godine i dva meseca", precizirao je Tijanić i objasnio da toliko fali do isteka njegovog mandata.

"Nemojte me zadržavati. Treći mandat je – evropski neprihvatljiv", zaključio je Tijanić, kao generalni direktor RTS do 2013.godine.

Kako je Tijanić napisao, ne pomaže dovoljno Nikoliću da dođe na vlast, ali ni onima koji su na vlasti da tu ostanu, pa iz tih razloga treba da ode.

"Nisam podupr'o da izbori budu već za osam meseci. Smena. Ništa nisam uradio da evropejac umre u štrajku bez neophodnih supstanci. Jednostavno", ukazuje Tijanić, "zaslužio sam sve što me stiglo".

On je upozorio da na njegovom primeru Srbija treba da vidi kako će stvari teći posle izbora i dodao da odlazi ožaren radošću jer ga je Tomica, kako naziva Tomislava Nikolića, počastvovao statusom oglednog primerka za početak sređivanja malaksale Srbije.

On je pozvao i ostale urednike, direktore, premijere, predsednike da slede njegov primer.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=05&dd=19&nav_category=12&nav_id=513179

Нажалост,у Србији се за све питају буздовани.Смешно је и тужно читати кад се овакви свађају,очигледно је да су у праву они који беже из Србије.
 
  • Podržavam
Reactions: Reg
Beograd -- Generalni direktor RTS Aleksandar Tijanić najavio je da još danas počinje da se pakuje za šta će mu trebati svega tri godine i dva meseca.
Aleksandar Tijanić Foto: kurir-info.rs

Tijanić je ocenio da ga je "izrazito proevropski lider naprednjaka" Tomislav Nikolić "otpustio", u sredu uveče u emisiji Svedok, pred 1.471.000 gledalaca.

"Bez ikakvog otpora, ponizno kao kadaver, prihvatam presudu jednog od dvojice najmoćnijih Srba. Počinjem sa pakovanjem. Odlazim sa RTS. Takav je, kaže Nikolić, evropski red", napisao je Tijanić u tekstu na sajtu Politike.

Jednako sam zahvalan Nikoliću što me je istovremeno lišio galerije privatnih političkih zabluda i ovakvog posla, rekao je Tijanić i precizirao da odlazi sa RTS, što je njegova "konačna, neopoziva odluka".

"Još danas, bez žala i čemera, bez grkosti u srcu – počinjem da se pakujem", najavio je Tijanić.

"Neće mi trebati dugo. Računam, svega tri godine i dva meseca", precizirao je Tijanić i objasnio da toliko fali do isteka njegovog mandata.

"Nemojte me zadržavati. Treći mandat je – evropski neprihvatljiv", zaključio je Tijanić, kao generalni direktor RTS do 2013.godine.

Kako je Tijanić napisao, ne pomaže dovoljno Nikoliću da dođe na vlast, ali ni onima koji su na vlasti da tu ostanu, pa iz tih razloga treba da ode.

"Nisam podupr'o da izbori budu već za osam meseci. Smena. Ništa nisam uradio da evropejac umre u štrajku bez neophodnih supstanci. Jednostavno", ukazuje Tijanić, "zaslužio sam sve što me stiglo".

On je upozorio da na njegovom primeru Srbija treba da vidi kako će stvari teći posle izbora i dodao da odlazi ožaren radošću jer ga je Tomica, kako naziva Tomislava Nikolića, počastvovao statusom oglednog primerka za početak sređivanja malaksale Srbije.

On je pozvao i ostale urednike, direktore, premijere, predsednike da slede njegov primer.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=05&dd=19&nav_category=12&nav_id=513179

Нажалост,у Србији се за све питају буздовани.Смешно је и тужно читати кад се овакви свађају,очигледно је да су у праву они који беже из Србије.

Jadni smo i čemerni kad nam ove dve barabe sudbina.
 
Нажалост,у Србији се за све питају буздовани.Смешно је и тужно читати кад се овакви свађају,очигледно је да су у праву они који беже из Србије.


To je nebitno. Na nivou je "Velikog brata".
 
848828.gif
 
Ja reko' glavati se pakuje za Bodrum , to im je omiljena destinacija , pa da obavesti sve mu rts radodajke...ups spikerke , voditeljke i ostalo žensko osoblje, da ne mora pojedinačno , kad on šatro pokušava da ispadne duhovit :roll:

Isto k'o i taj mu ljakse protivnik iz blatnjave bajčetine , koji se nešto pita k'o i puž golać posle kiše :neutral:
 
Кад сам прочитао наслов теме, нисам могао да поверујем ал сма се грдно обрадовао. Кад оно Тијанић се спрдао....
Молим постављача теме да се убудуће не зајебава са озбиљним стварима..
 
Beograd -- Generalni direktor RTS Aleksandar Tijanić najavio je da još danas počinje da se pakuje za šta će mu trebati svega tri godine i dva meseca.
Aleksandar Tijanić Foto: kurir-info.rs

Tijanić je ocenio da ga je "izrazito proevropski lider naprednjaka" Tomislav Nikolić "otpustio", u sredu uveče u emisiji Svedok, pred 1.471.000 gledalaca.

"Bez ikakvog otpora, ponizno kao kadaver, prihvatam presudu jednog od dvojice najmoćnijih Srba. Počinjem sa pakovanjem. Odlazim sa RTS. Takav je, kaže Nikolić, evropski red", napisao je Tijanić u tekstu na sajtu Politike.

Jednako sam zahvalan Nikoliću što me je istovremeno lišio galerije privatnih političkih zabluda i ovakvog posla, rekao je Tijanić i precizirao da odlazi sa RTS, što je njegova "konačna, neopoziva odluka".

"Još danas, bez žala i čemera, bez grkosti u srcu – počinjem da se pakujem", najavio je Tijanić.

"Neće mi trebati dugo. Računam, svega tri godine i dva meseca", precizirao je Tijanić i objasnio da toliko fali do isteka njegovog mandata.

"Nemojte me zadržavati. Treći mandat je – evropski neprihvatljiv", zaključio je Tijanić, kao generalni direktor RTS do 2013.godine.

Kako je Tijanić napisao, ne pomaže dovoljno Nikoliću da dođe na vlast, ali ni onima koji su na vlasti da tu ostanu, pa iz tih razloga treba da ode.

"Nisam podupr'o da izbori budu već za osam meseci. Smena. Ništa nisam uradio da evropejac umre u štrajku bez neophodnih supstanci. Jednostavno", ukazuje Tijanić, "zaslužio sam sve što me stiglo".

On je upozorio da na njegovom primeru Srbija treba da vidi kako će stvari teći posle izbora i dodao da odlazi ožaren radošću jer ga je Tomica, kako naziva Tomislava Nikolića, počastvovao statusom oglednog primerka za početak sređivanja malaksale Srbije.

On je pozvao i ostale urednike, direktore, premijere, predsednike da slede njegov primer.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=05&dd=19&nav_category=12&nav_id=513179

Нажалост,у Србији се за све питају буздовани.Смешно је и тужно читати кад се овакви свађају,очигледно је да су у праву они који беже из Србије.

Da li sam ja ovo dobro razumeo? Jos jedan vladar Monarhista (Tijanic), kojeg nemoze niko da smeni? :hahaha:
Da li je ovo vladavina demokracije ili je Monarhija? :hahaha::hahaha::hahaha:
 
Poslednja izmena:
Jel' to na Kosovu nema gradova ?

Glavati čak nije ni iz nekog grada na Kosovu , ne mogu trenutno da se setim iz koje je vukohebine zavičajne došao, a odgovorila sam čoveku jer je implicirao da je ovaj odavde za razliku od bajčetinskog grobara, a ustvari su obojica skoro u isto vreme opanke zamenili italijanskim cipeletinama i blatnjavu bljuzgu - prestoničkim asfaltom , a poznato je da su takvi zavičajci i najgori.
 
Glavati čak nije ni iz nekog grada na Kosovu , ne mogu trenutno da se setim iz koje je vukohebine zavičajne došao, a odgovorila sam čoveku jer je implicirao da je ovaj odavde za razliku od bajčetinskog grobara, a ustvari su obojica skoro u isto vreme opanke zamenili italijanskim cipeletinama i blatnjavu bljuzgu - prestoničkim asfaltom , a poznato je da su takvi zavičajci i najgori.


Znaci, neko ko je rodjen na selu nema pravo da nosi dobre cipele ili da se , Boze me sacuvaj, proseta asfaltom ? To je rezervisano iskljucivo za gradsku gospodu ? Tvoji su, pretpostavljam, od kada je covecanstvo bilo u fazi amebe do danas ziveli u gradu.
 
Znaci, neko ko je rodjen na selu nema pravo da nosi dobre cipele ili da se , Boze me sacuvaj, proseta asfaltom ? To je rezervisano iskljucivo za gradsku gospodu ? Tvoji su, pretpostavljam, od kada je covecanstvo bilo u fazi amebe do danas ziveli u gradu.

Razume se , od paramemcijuma :mrgreen:

Imaju pravo da dođu na ekskurziju, u šoping , a ova dvojica konkretno bi trebalo pod hitno da se vrate tamo odakle su i došli, msm ja bih ih i vratila da mogu :evil:
 
Back
Top