ti se meni svidjas ali....

samuilov:
Stvarno ih ne razumem,odnosno nejga ne razumem!Kaze da mu se svidjam i da zeli biti sa mnom,ali da to sad nije moguce s njegove strane,...ali zar nije logicno da kad ti se neko dopada da ces bar iole naci vremena za njega,jer ti je stalo,jer ...ti se svidja!Zar ne?Ocigledno je problem u tome sto ne zeli da se potrudi,ali zasto zbog necije dezorganizacije ne dozvoliti da se mozda desi nesto stvarno lepo?!Zene,da li vi razumete ovakve,ili slicne postupke muskaraca?

hehehe.....bi ali da mu ne uđe? :lol: možda ima devojku? Dve tri devojke s kojima ne zna šta bi? Ili je impotentan, te je sprečen fiziološki? Ili ima neku boleštinu, pa čeka da se zaleči ? :mrgreen:
Politika mogućeg: sve u svemu, povali ga i zaboravi ga. Ali i to samo (!) ako si sigurna da bi se posle kajala ako ga ne probaš ;)
Sas kondomom, sas dva najbolje, smrdonja :lol:
 
HeBePoBaTaH_:
Sada ne razumem da li Samuilka muva tog mladića, ili su oni u vezi?
Bilo kako bilo, mala se primila opasno. Šta je, gore uši? hehehe
Dečko ima kredit...pa, barem naredne dve godine i to samo na "Sviđaš mi se"



..
Znas sta, HeBEPoBaTaH,nemoj da zakljucujes prerano jer nemas osnove za to.Bili smo u vezi,ali raskinuli smo jer on nema vremena.On mozda misli da je ovo mala pauzica ali s moje strane,mi smo raskinuli.Drugo,ja njega ne jurim,niti muvam;ako hoce da bude sa mnom o.k.moze svidja se on meni,ako nece,opet dobro,malo cu da se nerviram jer nije ispalo kako sam ja htela,malo cu da mislim na njega,ali hvala Bogu ima onih koji hoce!Jedino ne razumem zasto vecina vas muskih mora da odreaguje na isti nacin,pa nisam ga ja startovala na ulici,jedno vece u kaficu,nabacivala mu se pa da me ispali nekim otrcanim forama! I naravno,nema kredit,jer ne znam koliko bi trebalo da se potrudi i da se opravda da bih ja pristala sad pod ovim okolnostima da ponovo budemo zajedno.Iz prilozenog se moze videti da sam zajebana:),pa mozda je i to jedan od razloga sto nemam decka,jer ocekujem od njih originalnost ,paznju i trud,a ocigledno mu se ne svidjam toliko da bi se potrudio,ili ako nije to,onda ima neki problem u svojoj glavi,mislim,sta drugo reci?!:)
 
E ovo pitanje je tipično za otkrivanje i pokazivanje razlika izmedju balkanki i zapadnoevropskih žena.

Ogromna većina žena na balkanu ima (iz Anime i animusa) pretpostavku da , ako mu se svidja da ne može da se kontroliše i da će sve ostaviti po strani....Čuveni tok Srpskih ljubavi , najaći intezitet na početku , najveća patetika na kraju.

Zbog ovakvih stvari italijanke dodju kao melem na ranu....

Čak i brazilke koje su prosečno dosta ljubomorne , kao i naše , na ovom planu imaju više razumevanja.....

No istinitost prethodne dve rečenice nije bitna, ko hoće nek veruje ,ko neće ne mora....
Bitno je ono da je muškarcu jasno da neće biti prihvaćen uistinu i potpuno , jer ustvari ne postoji interesovanje za njegov poslovno-obavezni deo. Postoje interesovanje koje nalikuje tome , ali je vezano za potencijalnu moć i potencijalnu perspektivnost.

No istina nije bitna , bitni su scenariji....
 
samuilov:
Znas sta, HeBEPoBaTaH,nemoj da zakljucujes prerano jer nemas osnove za to.Bili smo u vezi,ali raskinuli smo jer on nema vremena.On mozda misli da je ovo mala pauzica ali s moje strane,mi smo raskinuli.Drugo,ja njega ne jurim,niti muvam;ako hoce da bude sa mnom o.k.moze svidja se on meni,ako nece,opet dobro,malo cu da se nerviram jer nije ispalo kako sam ja htela,malo cu da mislim na njega,ali hvala Bogu ima onih koji hoce!Jedino ne razumem zasto vecina vas muskih mora da odreaguje na isti nacin,pa nisam ga ja startovala na ulici,jedno vece u kaficu,nabacivala mu se pa da me ispali nekim otrcanim forama! I naravno,nema kredit,jer ne znam koliko bi trebalo da se potrudi i da se opravda da bih ja pristala sad pod ovim okolnostima da ponovo budemo zajedno.Iz prilozenog se moze videti da sam zajebana:),pa mozda je i to jedan od razloga sto nemam decka,jer ocekujem od njih originalnost ,paznju i trud,a ocigledno mu se ne svidjam toliko da bi se potrudio,ili ako nije to,onda ima neki problem u svojoj glavi,mislim,sta drugo reci?!:)

heheheh..e, a da se pojavi sa prstenom i replikom-ti si zena mog zivota, nasu pesmu nocas svirajuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:mrgreen:
sta se primas, nemoj sama za sebe da govoris da si zajebana, smesno je..pusti nas da sami dodjemo do tog zakljucka
ma sve ti znas i sama, nemam pojma koji si moj i postavljala ovakvu temu..skvo je rekla sve...tacka.slucaj zakljucen.:wink:
 
samuilov:
Stvarno ih ne razumem,odnosno nejga ne razumem!Kaze da mu se svidjam i da zeli biti sa mnom,ali da to sad nije moguce s njegove strane,...ali zar nije logicno da kad ti se neko dopada da ces bar iole naci vremena za njega,jer ti je stalo,jer ...ti se svidja!Zar ne?Ocigledno je problem u tome sto ne zeli da se potrudi,ali zasto zbog necije dezorganizacije ne dozvoliti da se mozda desi nesto stvarno lepo?!Zene,da li vi razumete ovakve,ili slicne postupke muskaraca?


Mozda je taj lud ? Mozda je ozenjen a da ti to neznas?
Ja nisam zena,ali nikad nisam nista tako govorio ili uradio....
Ma on je definitivno udaren.
 
Tuzni_patak:
E ovo pitanje je tipično za otkrivanje i pokazivanje razlika izmedju balkanki i zapadnoevropskih žena.

Ogromna većina žena na balkanu ima (iz Anime i animusa) pretpostavku da , ako mu se svidja da ne može da se kontroliše i da će sve ostaviti po strani....Čuveni tok Srpskih ljubavi , najaći intezitet na početku , najveća patetika na kraju.

Zbog ovakvih stvari italijanke dodju kao melem na ranu....

Čak i brazilke koje su prosečno dosta ljubomorne , kao i naše , na ovom planu imaju više razumevanja.....

No istinitost prethodne dve rečenice nije bitna, ko hoće nek veruje ,ko neće ne mora....
Bitno je ono da je muškarcu jasno da neće biti prihvaćen uistinu i potpuno , jer ustvari ne postoji interesovanje za njegov poslovno-obavezni deo. Postoje interesovanje koje nalikuje tome , ali je vezano za potencijalnu moć i potencijalnu perspektivnost.

No istina nije bitna , bitni su scenariji....

jao bre patak , ponekad zaista preterujes...ova tvoja postavka vazi za klince, majku mu..odrasli ljudi koji zele da budu zajedno, DOGOVORNO nadju model funkcionisanja, bez obzira na obaveze...scenariji?mislis tvoj scenario koji unapred pretpostavlja da neces naici na razumevanja, pa unapred odustajes od dogovora...ajde da pricamo o tome..o nasim strahovima, predrasudama, sumnjama..o tome koliko smo uopste spremni da se trudimo za bilo sta u zivotu...
evo ja..moj zivot je toliko pretrpn, da ja ne nadjem jednom mesecno vremena da izadjem negde...treba da imam veeeeeeliki motiv..sto ce reci, ako ga imam, nadjem nacin...ali me uglavnom mrzi...sto da se smaram, jbt?
i muskarce uljudno odbijam sa-izvini, ja zaista nemam vremena:) , umesto sa iskrenijim-ne svidjas mi se dovoljno da bih se potrudila da to vreme iznadjem:roll:
uocavas razliku?
 
E ljudi,da se razumemo,razumem ja da neko ima obaveza,da je zauzet ovim ili onim.Inace ne shvatam one dokone ljude,niti bih mogla da budem sa nekim od njih koji nista ne rade i samo cekaju da se vide sa mnom i po ceo dan da budu sa mnom jer nemaju sta drugo da rade.Cenim kad se neko necim bavi u zivotu i kad hoce tome da se posveti.
Ma tema nije bila u opste da mi sad ovde analiziramo moju vezu ili njega jer ga ni ja dovoljno ne poznajem a ne jos vi nego me je cisto interesovalo kako vi gledate i shvatate te muske fore i zasto ****** uvek iste fore!:)Zar tako malo maste imaju?:)
 
SINDI:
heheheh..e, a da se pojavi sa prstenom i replikom-ti si zena mog zivota, nasu pesmu nocas svirajuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:mrgreen:
sta se primas, nemoj sama za sebe da govoris da si zajebana, smesno je..pusti nas da sami dodjemo do tog zakljucka
ma sve ti znas i sama, nemam pojma koji si moj i postavljala ovakvu temu..skvo je rekla sve...tacka.slucaj zakljucen.:wink:


SINDI,imas pravo,skvo je dobro rekla,kratko,jasno, i istinito!:)
 
Samuilka, kad nećeš da pričaš, pa moram da izazivam reči...
Drugo je biti sa nekim u fazi muvanja, a sasvim druga stvar reći devojci da napravite pauzu dok ste u vezi. "E, hajde da malo 'oladimo" je fraza za klince.
I pored toga da ja uvek računam na muško poštenje, teška srca moam da ti saopštim da , u ovom slučaju, nema od veze ništa. I potpuno se slažem sa forumskim kolegama Clickom, Kučkom i SKVO po ovom pitanju. Moguće je da si rezerva, i verovatno ćeš biti aktivirana od strane pomenutog mladića po potrebi, a ti budi dovoljno pametna da se ne odazoveš pozivu.
Izbriši ga gumicom. Odmah.
 
samuilov:
I naravno,nema kredit,jer ne znam koliko bi trebalo da se potrudi i da se opravda da bih ja pristala sad pod ovim okolnostima da ponovo budemo zajedno.Iz prilozenog se moze videti da sam zajebana:),pa mozda je i to jedan od razloga sto nemam decka,jer ocekujem od njih originalnost ,paznju i trud,a ocigledno mu se ne svidjam toliko da bi se potrudio,ili ako nije to,onda ima neki problem u svojoj glavi,mislim,sta drugo reci?!:)
sve si u pravu
nemaš ti nikakav problem, što se tiče Bet ;)
 
samuilov:
gurmanci:
He,njegovo je bilo da nema vremena i da nema utisak da sam mu devojka jer se malo vidjamo,ali da znam da to nije raskid:He,he,a bas me je bio slatko nasmejao,moram da priznam.:)
hey...da on to ne pokušava da prevede u legalne tokove svoju sopstvenu ideju o tzv.slobodnoj vezi?
To je ono - ne računaj na mene, ali kad budem imao vremena bićemo zajedno, dobra si ti devojčica.
Samo dakle saka sex ;)
ko to tako želi, konceptu neće naći mane. Uklapa li se to u tvoj koncept?
 
samuilov:
Stvarno ih ne razumem,odnosno nejga ne razumem!Kaze da mu se svidjam i da zeli biti sa mnom,ali da to sad nije moguce s njegove strane,...ali zar nije logicno da kad ti se neko dopada da ces bar iole naci vremena za njega,jer ti je stalo,jer ...ti se svidja!Zar ne?Ocigledno je problem u tome sto ne zeli da se potrudi,ali zasto zbog necije dezorganizacije ne dozvoliti da se mozda desi nesto stvarno lepo?!Zene,da li vi razumete ovakve,ili slicne postupke muskaraca?
zavisi kakav vam je bio dotadasnji odnos.
licno,razumem jedino ako mi je mnogo staloda probamo,ali ga ne cekam da se smisli
 
samuilov:
Stvarno ih ne razumem,odnosno nejga ne razumem!Kaze da mu se svidjam i da zeli biti sa mnom,ali da to sad nije moguce s njegove strane,...ali zar nije logicno da kad ti se neko dopada da ces bar iole naci vremena za njega,jer ti je stalo,jer ...ti se svidja!Zar ne?Ocigledno je problem u tome sto ne zeli da se potrudi,ali zasto zbog necije dezorganizacije ne dozvoliti da se mozda desi nesto stvarno lepo?!Zene,da li vi razumete ovakve,ili slicne postupke muskaraca?
Naravno da razumemo!He is just not that into you :-(
 
HeBePoBaTaH_:
Samuilka, kad nećeš da pričaš, pa moram da izazivam reči...
Drugo je biti sa nekim u fazi muvanja, a sasvim druga stvar reći devojci da napravite pauzu dok ste u vezi. "E, hajde da malo 'oladimo" je fraza za klince.
I pored toga da ja uvek računam na muško poštenje, teška srca moam da ti saopštim da , u ovom slučaju, nema od veze ništa. I potpuno se slažem sa forumskim kolegama Clickom, Kučkom i SKVO po ovom pitanju. Moguće je da si rezerva, i verovatno ćeš biti aktivirana od strane pomenutog mladića po potrebi, a ti budi dovoljno pametna da se ne odazoveš pozivu.
Izbriši ga gumicom. Odmah.


Pa i bili smo u fazi muvanja,odnosno upoznavanja...ali opet,nisam zasluzila takvo ponasanje,kao;da napravimo pauzu jer nemam vremena,ali zvacu ja tebe,pa se ni ne javi,pa mi jos kaze da nemam prava da se ljutim,....ma idi bre!Obrisacu ga definitivno!:)Ali ukoliko se veoma potrudi,pa...mozda i razmislim;)
 
cLick - OR - Die:
mu$karci su stoka! - mozak im je DJoka :twisted:


He!Na jednom casu hemije ucili smo hormone i profesorka je rekla kako muski hormoni(testosteron,ali nisam sigurna necu da lazem)utice na povecanje misicne mase pa da se zato koriste u stocarstvu za povecanje prinosa mesa,a ja sam se na to okrenula drugarici i dodala:pa sam lepo rekla da su muskarci stoka!
Nama je bilo smesno u tom kontekstu.
 

Back
Top