ti se meni svidjas ali....

samuilov

Zainteresovan član
Poruka
209
Stvarno ih ne razumem,odnosno nejga ne razumem!Kaze da mu se svidjam i da zeli biti sa mnom,ali da to sad nije moguce s njegove strane,...ali zar nije logicno da kad ti se neko dopada da ces bar iole naci vremena za njega,jer ti je stalo,jer ...ti se svidja!Zar ne?Ocigledno je problem u tome sto ne zeli da se potrudi,ali zasto zbog necije dezorganizacije ne dozvoliti da se mozda desi nesto stvarno lepo?!Zene,da li vi razumete ovakve,ili slicne postupke muskaraca?
 
samuilov:
Stvarno ih ne razumem,odnosno nejga ne razumem!Kaze da mu se svidjam i da zeli biti sa mnom,ali da to sad nije moguce s njegove strane,...ali zar nije logicno da kad ti se neko dopada da ces bar iole naci vremena za njega,jer ti je stalo,jer ...ti se svidja!Zar ne?Ocigledno je problem u tome sto ne zeli da se potrudi,ali zasto zbog necije dezorganizacije ne dozvoliti da se mozda desi nesto stvarno lepo?!Zene,da li vi razumete ovakve,ili slicne postupke muskaraca?

Ne razumeme ih naravni...ovo si trebala postaviti na Savremeni Muskarac forum...Ja sam imala iste takve probleme ali sto je jos gore kad ti kaze :"Ti si prava osoba za mene ali u pogresno vreme" :?:?:?
Pa ti vidi,..Ja tebe razumem,..mozda je problem to sto nije preboleo ex devojku,.....ne znam...ni meni nikada nisu bili jasni...:roll:
zato sam kupila macku :lol: :lol:
 
Da devojke, izgleda da je to u danasnje vreme ceswta pojava. Meni se upravo ovih dana desava nesto slicno. Najgore je sto smo se oboje i on i ja i emotivno vrlo angazovali da bi on onda rekao da ipak nije pravo vreme.
SVASTA! Pa vreme je uvek pravo ako je prava stvar.
Jedino sto sam uspela da iscackam to je recenica koju mi je polusvesno rekao : "Plasim se"..........
Dakle razmislite o tome, da li je moguce da su svi oni postali kukavice ili cicije po pitanju emocija.......
 
samuilov:
Stvarno ih ne razumem,odnosno nejga ne razumem!Kaze da mu se svidjam i da zeli biti sa mnom,ali da to sad nije moguce s njegove strane,...ali zar nije logicno da kad ti se neko dopada da ces bar iole naci vremena za njega,jer ti je stalo,jer ...ti se svidja!Zar ne?Ocigledno je problem u tome sto ne zeli da se potrudi,ali zasto zbog necije dezorganizacije ne dozvoliti da se mozda desi nesto stvarno lepo?!Zene,da li vi razumete ovakve,ili slicne postupke muskaraca?


Ako je krelac onda je moguce da mu se svidjas malo, znaci nista preterano. A ako je nomalan onda ti verovatno nece reci direktno (sto je greska) da nece imati s tobom posla.

Slobodno trazi dalje, a ovog zaboravi.
 
Samantha Jouns:
Ne razumeme ih naravni...ovo si trebala postaviti na Savremeni Muskarac forum...Ja sam imala iste takve probleme ali sto je jos gore kad ti kaze :"Ti si prava osoba za mene ali u pogresno vreme" :?:?:?
Pa ti vidi,..Ja tebe razumem,..mozda je problem to sto nije preboleo ex devojku,.....ne znam...ni meni nikada nisu bili jasni...:roll:
zato sam kupila macku :lol: :lol:


A sta se cudis. Te fore su muskarci naucili od vas zena. Ne secam se da su to tipovi ranije radili.
jbga tuku vas vasim oruzijem... :lol: a nista gore od toga... hahahaha :lol: :lol:

Bas mi vas je zao zene ali stvarno.
 
samuilov:
Stvarno ih ne razumem,odnosno nejga ne razumem!Kaze da mu se svidjam i da zeli biti sa mnom,ali da to sad nije moguce s njegove strane,...ali zar nije logicno da kad ti se neko dopada da ces bar iole naci vremena za njega,jer ti je stalo,jer ...ti se svidja!Zar ne?Ocigledno je problem u tome sto ne zeli da se potrudi,ali zasto zbog necije dezorganizacije ne dozvoliti da se mozda desi nesto stvarno lepo?!Zene,da li vi razumete ovakve,ili slicne postupke muskaraca?
zev zev .. ma zavlachi te mu$ka drolja! Garant ti ne$to fali ili mu fali. Druge nema. Tu je i Sinnke dobro primetio da on koristi va$e klasichno zhensko oruzhje za odjebavanje. Mozhda siroma ne zheli skroz da te povredi pa ti daje nadu tako $to te stavlja na klupu za rezerve jer nezna se kad ce$ uztrebati i zaigrati. Nisi nam dala puno podataka pa mozhemo samo da nagadjamo. Srecno.... zev zev
 
Nisam istomišljenik prethodnika po ovom pitanju.
Prvo, radi se o fazi upoznavanja, vremenu koji bi neko ako mu se baš dopadaš želeo i da ti sasvim posveti. Ljudi imaju nekada previše obaveza, nekada žele da stvari raščicte sa sobom pre nego što uđu u neku vezu.
Znaćeš vrlo brzo , da li se radi samo o finom odbijanju, ili taj koji ti je rekao da mu se dopadaš zaista trenutno nema vremena. Moguće je da u pitanju bude druga varijanta, zato ja ne bih donosio prerano zaključke.
Važno je i da ti ne forsiraš stvari i ne navaljuješ..
 
O chemu god samuilka da se kod tebe radi jedno se sigurno! Ne gotivi te toliko, niti mu se toliko dopada$, niti mu je stalo da budete zajedno. Jer da se nalozhio kao mlad majmum na tebe ne bi morlala da ga moljaka$ za $aku ljubavi vec bi te zakucao uz prvi zid i pokidao od strasti.
Necu da te$im ispraznim demagogijama. Va$ odnos ne preti da preraste u chvrsto agregatno stanje vec i ono malo vrele vode isparava tako $to te kulira. Opet ostavljam male rezerve za kraj jer si bila $tura u opisu situacije, ali ne slutim na dobro. Dovoljno je da zmisli$ sebe na njegovom mestu i sve ce ti se samo kazati
 
Jedino sto sam uspela da iscackam to je recenica koju mi je polusvesno rekao : "Plasim se"..........
Dakle razmislite o tome, da li je moguce da su svi oni postali kukavice ili cicije po pitanju emocija.......[/QUOTE]
Izgleda da svi sve vise postaju kukavice i cicije po pitanju emocija...
Samuilov, ako je to nesto vredno desice se...
 
HeBePoBaTaH_:
Prvo, radi se o fazi upoznavanja, vremenu koji bi neko ako mu se baš dopadaš želeo i da ti sasvim posveti. Ljudi imaju nekada previše obaveza, nekada žele da stvari raščicte sa sobom pre nego što uđu u neku vezu.
..

Slozila bih se sa tobom s tim sto su takvi “stilovi” u manjini i razmisljanja su ozbiljnijih likova..zato tu ukoliko nije vec dato fali jedno malo objasnjenje u smislu ..daj nam neko vreme..

S druge strane zivotno je dokazano sto rece Skvo: ko hoce nadje nacin, ko nece nadje izgovor....Ne mogu a da se ne setim ..da sam i ja u nedostatku bolje argumentacije pribegavala par puta slicnim izgovorima u smislu odbijanja...nije lepo ali je tada bilo jedino prihvatljivo.... Tako da Click je u pravu... Ha,ha ..ovo su kao sabrane misli Nevea,Skvo i Clicka a prim.prervod..kučka
 
samuilov:
Stvarno ih ne razumem,odnosno nejga ne razumem!Kaze da mu se svidjam i da zeli biti sa mnom,ali da to sad nije moguce s njegove strane,...ali zar nije logicno da kad ti se neko dopada da ces bar iole naci vremena za njega,jer ti je stalo,jer ...ti se svidja!Zar ne?Ocigledno je problem u tome sto ne zeli da se potrudi,ali zasto zbog necije dezorganizacije ne dozvoliti da se mozda desi nesto stvarno lepo?!Zene,da li vi razumete ovakve,ili slicne postupke muskaraca?
ma posle svih "bisera" koje sam cula u tom smislu mozda i razumem...ko zna...Ovo ludo vreme nas je toliko nekad ponekad ubedacilo da vise i ne smemo da pomislimo kako je to biti srecan...Kao u stilu da ja znam da si ti ona prava al cek da se pripremim na ljubav i srecu koja me ocekuje...Znate nije mi lako...kako da naviknem odmah posle svega da me neko voli da se sa nekim srecan setam...Ja to eto tako shvatam...Pusti ga...mislis da mu je lako? Nadam se da ce se opametiti a ne da se posle zali kako si bila ok cura a on slepac nikako da se odluci...
 
Ma znate ljudi,svi ste vi u pravu,sve sto ste rekli je na svom mestu.Ja ga opisujem ko tipicnog muskarca,kad ne zna kako samo se okrene i ode u stilu da me ne bi povredio, a ne kapira da upravo tim gestom on mene vredja,jer sta to znaci, da nisam dostojna njegovog odgovora?Ma nemaju oni muda da kazu e znas sta ne moze vise ovako zbog toga i toga i da se razidjemo lepo ko ljudi nego tu prosipaju neke fraze posle kojih ne znas kako da mu se na ulici obratis kad ga vidis.Sto se razervi tice,to razumem,pa i mi devojke cuvamo nekog u rezervi,jer svakome je potrebna paznja(nekome i vise od toga) ali ja ne zelim biti nicija rezerva ili si sa mnom ili nisi.Batalila bih ja njega ali ******* ja nisam takav covek,ne mogu da se okrenem i samo da odem a da su stvari ostale na pola recene,...imam neopisivu zelju da mu kazem koliki je majmun,ali eto bar to da nije jedini,ali sto je najzesce,ja znam da on na ovo ne gleda kao sto ja gledam,jer naravno on razmislja na muski nacin ja na zenski.U tome je najveca katastrofa musko zenskih odnosa:)A i ako cemo iskreno jedni drugima stvarno sluzimo samo za reprodukciju jer ako hoces da te neko razume obratices se prijateljima onima koji razmisljaju slicno tebi i postuju i cene iste ili slicne stvari kao ti.Nemojte da me u potpunosti ozbiljno shvatite malo sam besna i razocarana pa svasta pricam:)
 
meni je jednom neki lik rekao kako nema vremena
mada... nije mi rekao da mu se svidjam, ali ja sam to nekako pretpostavila
jel da...

i tako... bio je neraspolozen kada ga pozovem telefonom... i nikad nije imao vremena da se vidi sa mnom

anyway, to mu je bila golema greska
:evil:
ubrzo su se uloge izmenile
hehehehe
 

Back
Top